baki70

Poslednja država na svetu u koju biste putovali

72 poruke u ovoj temi

Lele, koliko predrasuda prema Albaniji i Albancima ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Albanija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Albanija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

AU...koliko glasova protiv Albanije,ko na evroviziji ! Moram priznati da sam obisao dobar komad te zemlje i da je sve bilo fenomenalno! Kao pravoslavac i SRBIN nisam platio niti jednu ulaznicu u muzeje,arheoloske lokalitete i crkve, a sve sam ih obisao.Cak sam i pice dosta puta dobijao i uzvracao ture.Normalan odnos i iskrena rec,sva vrata otvara iako sam,kao i gosn Badza ratovao protivu njih 1999.

Sto se tice drzave u koju ne bi otisao, takva ne postoji.Bar bi nakupovao magnete (ukoliko ih prave) pa se menjao sa Vama na forumu ;)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je ova simbolična poruka 1001 vezana za bajke? Aladin, Šeherezada, Ali-Baba... Edi Rama, Olsi Rama...

2016-04-04-21-38-55-868464195.jpg

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, baki70 je rekao/la:

Serafim bio u Albaniji i sve bilo kako treba, ali mu se ne veruje, Phillipe bio i njemu se ne veruje, ja bio, eto i ja lažem. Ljudi koji nisu bili tvrde da mi koji smo bili pričamo bajke. Šta da se radi, verujte u šta hoćete i kome hoćete, ja da nekog ubeđujem ne pada mi napamet.

Savršeno me ne interesuje vaša ljubav prema Albaniji. Molio bih začetnika ove teme da se drži suštine - a to je država u koju bih poslednju putovao a ne prevaspitavanje onih koji se izjasne za bilo koju opciju. 

Verujem ja Vama, ali to nije bitno za ovu temu. Uzgred, silom prilika bio sam u Albaniji preko 60 puta i sumnjam da je iko od Vas bio više puta od mene, ali svojom voljom nikada ne bih išao.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko od nas nije napisao da gajimo ljubav prema Albaniji, ja sam čak napisao da nevolim tu državu. Svakako ne nameravam ni da te prevaspitavam, to su neki drugi propustili da odrade.

Veruješ nam, a postavio si komentar, koji je, valjda, trebao da bude duhovit, a koji kaže da mi pričamo bajke, tj. lažemo. Eto u tome je poenta mog posta.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam rekao da lažete, rekao sam da Vam verujem. Uostalom, svako ima pravo na svoje mišljenje, ali naslov ove teme je veoma provokativan i tendenciozan...navodi na iznošenje negativnih a ne pozitivnih utisaka ili mišljenja. Po naslovu ni ne treba da se poseti zemlja u koju se ide, po Vašim komentarima trebalo bi da je naslov: "Poslednja zemlja na svetu u kojoj sam bio i ne bih više putovao" što je autor pogrešio i njemu ide na dušu. 

Okanite se vaspitanja, ne poznajemo se pa je to veoma diskutabilno. 

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednja zemlja u koju bih isla je Albanija, sve arapske zemlje, Turska, Tunis,Egipat i veci deo afrike i naravno ne bih zelela u Indiju ima tu jos jos zemalja al dovoljno je i ovo  :pardon:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, N dimenzionalni podprostor je rekao/la:

Nisam rekao da lažete, rekao sam da Vam verujem. Uostalom, svako ima pravo na svoje mišljenje, ali naslov ove teme je veoma provokativan i tendenciozan...navodi na iznošenje negativnih a ne pozitivnih utisaka ili mišljenja. Po naslovu ni ne treba da se poseti zemlja u koju se ide, po Vašim komentarima trebalo bi da je naslov: "Poslednja zemlja na svetu u kojoj sam bio i ne bih više putovao" što je autor pogrešio i njemu ide na dušu. 

Okanite se vaspitanja, ne poznajemo se pa je to veoma diskutabilno. 

Iz tvoje poruke gde se pominju bajke, jedino može da se skapira da nam ne veruješ, tj. da pričamo neistine. Drago mi je da ipak nije to u pitanju.

Što se tiče naziva teme, ja sam je baš tako kako sam formulisao naziv i zamislio. Kažeš da je tendenciozna i provokativna, pa šta, ti slobodno postavi novu temu kako god misliš da treba

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa već postoji...

Zemlja U Kojoj Ste Se Najlepse Osecali

Započeo Phillippe19 mar 2013

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja verujem svima vama koji ste bili u Albaniji.

Nisam bio niti cu, godinama unazad susretao sam se sa tim narodom, mozda sam naletao na njihove ,,patriote" . Necu da kazem da nas mrze ali nas ne vole..

Iskreno , mene bole uvo za tu drzavu!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 39 minuta, Billy The Kid je rekao/la:

Trenutno je velika verovatnoća da bi bukvalno poslednja država u koju bi putovao bila Sirija, Irak ili Somalija tako da za sada ne bih želeo da idem tamo. Kažem, za sada, pošto bih voleo da vidim što više delova ovog sveta kakva god ih administrativna linija oivičavala.

Ali da budem iskren, kroz Hrvatsku sam poslednjih dvadeset godina dosta puta prošao i nekoliko puta poslovno bio u Zagrebu al planirani odmor ne bih želeo da provedem tamo. Imam taj neki princip od kojeg ne želim da odstupim. Eto, da ne bude da idem "niz dlaku". :D

Verujem da će se moći u Siriju i Irak za koju godinu, recimo u Alavistan, ili Kurdistan:D. Što se tiče Hrvatske isto razmišljamo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka