baki70

Poslednja država na svetu u koju biste putovali

72 poruke u ovoj temi

Hrvatska/Albanija

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja isto...tamo nikad

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Дефинитивно Албанија и Хрватска.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4/5/2016 at 11:03, lavovi je rekao/la:

Poslednja zemlja u koju bih isla je Albanija, sve arapske zemlje, Turska, Tunis,Egipat i veci deo afrike i naravno ne bih zelela u Indiju ima tu jos jos zemalja al dovoljno je i ovo  :pardon:

e, ja bas htela da napisem ovo. jednostavno ove zemlje me ne privlace i to je to.

nekako su mi strane...recimo indija ni malo bas...

hrvatska me turisticki privlaci i lepo mi je njihovo primorje ali mislim da se sa mojim imenom i prezimenom ne bih tamo lepo osecala...prosto nije jos vreme da opusteno letujem tamo...

albanija me ne zanima...ne osecam je ni u jednom smislu...i sto bih...na mojoj turistickoj mapi ne postoji...

.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tema bolje da se zove Poslednja država u koju biste putovali osim Albanije i Hrvatske. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Или можда "Држава у којој не би оштетили ваша кола због таблица, а ви би волели да посетите"

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ocigledno da mi Srbi ne volimo ove drzave..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ja bih rado isla na hrvatsko primorje al se plasm da ne razbiju nas auto a mozda i nas :unsure: suprug kaze da nema sanse da ide "tamo" taman i da je najbezbednija zemlja za nas na svetu, a ja se jos secam detinjstva Splita, Kastela.... eh .Bilo lepo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, lavovi je rekao/la:

pa ja bih rado isla na hrvatsko primorje al se plasm da ne razbiju nas auto a mozda i nas :unsure: suprug kaze da nema sanse da ide "tamo" taman i da je najbezbednija zemlja za nas na svetu, a ja se jos secam detinjstva Splita, Kastela.... eh .Bilo lepo.

Prosle godine smo bili na Hrvatskom primorju kolima, Bg table, nikakvih problema nije bilo, ostrvo Rab, prelepo je bilo.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ja želim svim srbima da nikad ne odu u hrvatsku i tada ne moraju da brinu šta da zaobilaze i koga da se klone

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, laza je rekao/la:

a ja želim svim srbima da nikad ne odu u hrvatsku i tada ne moraju da brinu šta da zaobilaze i koga da se klone

U pravu ste. Necemo letovati u Hrvatskoj jer  ko se cuva i Bog ga cuva !:kauboj:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim, svet je toliko velik i lep da stvarno ne znam zašto bih putovao tamo gde me vekovima mrze, proganjaju i ubijaju. tamo gde me smatraju nižom rasom, tamo gde me mrze i tamo gde me NE ŽELE.

pa zašto bih tamo išao? zašto?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa evo ja ti napisah moje pobude. :D Ako me zanima srpska srednjevekovna prošlost, nemogu da idem da bi video njene ostatke u Francusku ili Afriku, već u Makedoniju, Hrvatsku, Albaniju, Grčku, Bugarsku itd.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka