suki

Parga-smeštaj

2474 poruke u ovoj temi

Vila  Three platan trees u Pargi. Cetvorokrevetni apartman u kome sam ja odsela je dosta prostran- velika dnevna soba sa 2 kreveta i kuhinjom plus spavaca soba plus terasa.  Cistoca im nije na zavidnom nivou. Jeste cistacica dolazila nakon 5 dana da zameni posteljinu i peskire, ali ni tada nije ocistila debeli sloj paucine i prasine, koji je "zaboravila " na pocetku naseg boravka.  Spavaca soba nema prozor, vec samo neku imitaciju istog, a francuski krevet u njoj je pun rupa i ulegnuca. Nema  toalet papira ni sapuna. Ono sto ovde vredi je 1. Lokacija- nalazi se na samoj granici izmedju centra i Valtos plaze, (koja je na 2 min. od apartmana) i  2. Terasa- Pogled se pruza na celu Valtos plazu i zaista je lepo, sedeti na njoj, bilo da gledate izlazak/zalazak sunca, bilo da onako sedite u toku dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Molila bih dve informacije:

1. Vila Spiros (Argus) - brojevi soba u prizemlju koje gledaju prema dvorištu vile i moru, znači, koje ne gledaju na uličicu pored vile i komšijinu kuću.

2. Vila Kostas (ranije Halo Turs, a sada Aqua) - da li je neko bio u studiju 1/3+1, gde se nalazi i kako izgleda? Išli bismo sa dvoje dece, a čini mi se da je bilo pritužbi da su u toj vili neke od soba problematične u smislu vlage, buđi - mada se nadam, ako je toga i bilo, da je do sada sanirano i sređeno, jer sam pročitala dosta pozitivnih komentara. Lokacije vile mi je poznata, kao i njen spoljašnji izgled, jedino me, eto, zanima, unutrašnjost, da li je pogodna za boravak sa decom.

Hvala unapred :cvetak:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u vili sakis 1 i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

da li je neko bio u vili sakis 1 i kakvi su utisci?

Na prethodnoj strani je dosta pisano o vili Sakis, ne znam da li je to isto što i Sakis 1. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo u bungalovima,idemo preko oktopoda njima je prva godina da rade ovu vilu.malo sam se uplasila sta sam procitala...

videla sam sada slike vile sakis nije to ta mi smo u dvoristu,pre su tu bili apartmani nase je luksuznije za iste pare

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je terasa u vili Tasos? Ima li garnituru za sedenje? Slike koje agencija nudi su mi čudne, ništa se dobro ne vidi. Čini se da je kao prolaz i zajednička. Ako neko zna koji broj sobe da tražim u agenciji da imam normalnu terasu, samo za našu sobu.

Unapred hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neko zna kakva je terasa u vili Tasos? Ima li garnituru za sedenje? Slike koje agencija nudi su mi čudne, ništa se dobro ne vidi. Čini se da je kao prolaz i zajednička. Ako neko zna koji broj sobe da tražim u agenciji da imam normalnu terasu, samo za našu sobu.

Unapred hvala :)

Ništa od Tasosa, uplatila Bakoli! Ako neko ima neku reč o vili Bakoli, volela bih pročitati... A ja ću, naravno, detaljno po povratku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ravnom delu Parge, iza crkve. Tu je i teren za mini golf. Kao i groblje. Spooky!!! Najbliže plaže Krioneri i Piso Krioneri. Dosta supermarketa, restorana u neposrednoj blizini. Pijaca dva puta nedeljno kod crkve. Ribarnica i dosta poslastičarnica i pekara su veoma blizu. Iznad vile je i autobuska stanica odakle možete do Preveze, ako niste kolima. Šetalište je  par minuta udaljeno od vile Bakoli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas ako je neko bio u vili Anna u Pargi blizu plaze Piso Krioneri da mi da par informacija o njoj. Hvala 

Izmenjeno (Vidak2005)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, čitam po forumu da kuća Giohana nema wifi? Da li je to i dalje slučaj ili su uveli kakav-takav wifi? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Necu puno pisati o Pargi, moja ocekivanja je delimicno zadovoljila, ako nekoga bude zanimalo moje iskustvo napisacu, ali sam ovde prvenstveno da vas upozorim na vilu VAGELLIO. 

Ako se ipak odlucite za Pargu, vila Vagelio bukvalno ni u najcrnjim snovima.

1. Udaljena je preko 1km od Valtos plaze, ceo put je uzbrdo, uvece cesto nema osvetljenja u jednom delu.

2. Gazdarica je najvece zlo koje sam videla, konstantno se svadja sa svima. Nama je zenu i muza sa detetom izbacila iz dvorista i nije im dala da cekaju bus u dvoristu jer je dete plaklo. Ne zna rec na Srpskom ili Engleskom, nemoguce se sa njom sporazumeti. Na mene je vikala do te mere da je moj decko morao da intervenise i da je izbaci napolje. Isla je od apartmana do apartmana i svadjala se sa ljudima jer je na peskiru bila fleka koje nije mogle da se skine a nije znala ciji je pa je isla redom. A da ne pominjem da ih mi uopste nismo ni upotrebljavali. Na kraju je zavrsila time sto nas je sve pozvala na hodnik i izvedajala nas da smo peksimi i klosari. 

3. Interneta nema, msm ajde ima ga, ali ne duze od 2 minuta i samo u odredjenim delovima apartmana. Nakon svadje sa gazdaricom, potpuno ga je iskljucila tako da ga poslednja 4 dana uopste nismo imali. 

4. HIGIJENA!!!! Nikada nisam videla nesto ovoliko prljavo i aljkavo. Za 10 dana, izbacili smo 5 stonog, 15 paukova koji su raspleli mreze svuda po aratmanu, skakavce, bube,... Posudje, ona plastika na kojoj se cede sudovi (ne mogu sada da se setim kako se zove) na sebi ima naslage masti i prljavstine. Odvod u tus kabini je bio zacepljen, celo kupatilo bude poplavnjeno za 3 minuta, vodokotlic je pokvaren. Nasa terase je gledala na zadnju stranu dvorista punu smeca.

Za sve navedeno imam slike pa ako neko bude zeleo mogu da okacim.

PS: Znam da su ovo jeftiniji aparmani i ni ne ocekujem hotel ali za pare koje placamo bar moze cisto da bude, to bi bilo dovoljno. :)

* U mnogim agencijama ovaj aparman je skuplji od ostalih jer je blizi Valtosu pa imajte u vidu da skuplje nije uvek i bolje. :)

Izmenjeno (Bokiicaaaaa)
Dodatak sto sam zaboravila
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Molim vas ako je neko bio u vili Anna u Pargi blizu plaze Piso Krioneri da mi da par informacija o njoj. Hvala 

Bili mi prošle godine.Tročlana porodica, smešteni u trokrevetnom studiu u prizemlju, orijentisan ka dvorštu. Smeštaj je odličan, prostran, čisto, uredno, sve je gotovo novo od nameštaja, sudova ima dovoljno i sve je upotrebljivo. Terasa je super, može se čak izaći u dvorište iza. Vila je u drugom redu od mora, gazdarica ima restoran i još jednu vilu koja je do ulice tako da mu ova dođe iza nje.Ona je vrlofina, gotovo neprimetna.Soba je čišćena  recimo 3 puta u toku našeg boravka. Ruter za wifi je bio kod nas u sobi i radio je super. Odmah pored je supermarket, preko puta je pekara i po nama najbolji giros u Pargi Filipas Blizu su i Krioneri i Piso krioneri plaže. Jedino problematično je parking, ali uspevali smo nekako da se snađemo. Smeštaj za svaku pohvalu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan, da li neko ima više informacija o vili Tousis? ??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ko je bio smesten u vili Giohana moze da mi kaze kako stoje stvari sa komarcima i gmizavcima, posebno zmijama?? Posto sam gledala na mapi gde je vila pa mi izgleda malo uvucena i pod 'stenama'....hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav! Moje iskusvo sa ovom vilom nije novo ali probaću da pomognem. bili smo tamo 2013 god sa Argusom. Jeste Giohana malo izdvojena ali ne i usamljena...ima tu još kuća u okolini. Na uzbrdici je, ima prirode i zelenila oko nje, mirno je uglavnom, Gmizavaca ništa više nego bilo na kom drugom mestu. Na vratima terase su bili komarnici...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905145
    Ukupno poruka