hejzel

Steigen Aqua Magic

150 poruka u ovoj temi

U 8/27/2015 at 10:53, SofiaZoe je rekao/la:

Prala sam sa cesmusom zube, ali mislim da nije do toga.

Ako neko zeli da bude sigurniji da nije do toga nek pere sa flasiranom vodom :D

Prala zube česmušom i zapatila, ne igrajte se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@HHolidays Ja sam boravila poslednje 2god u Al dau hotelu,ali od svercovanja slaba vajda :) u Aqua Magicu imaju narukvice,dok mi nismo nosili,mislim da prosetate komplexom vam najverovatnije niko nece braniti, ali da uzmete neko pice u Al dau barovima ili da se kupate u bazenima nema sanse,jer mi smo se potpisivali u barovima za svako pice.. Car Al dau nije u nekom izgledu,jeste on lep, prostran, zategnut,ali car je u usluzi, hrani i vrstama koktela,pica,zato je on toliko skuplji od vecine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, jasno je to potpuno, sto se tice usluge. Zanimalo me je to za bazene i plazu, da li dozvoljavaju..
U sustini, verujem da se sa bazenima i moze proci, ako vec gosti Al Dau ne nose narukvicu. Za to mi ne treba potpisivanje :)

Mogu da zamislim kakva je usluga :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@HHolidays plaza je ista samo podeljena,a bazeni isti kao u Aqua Magicu,samo malo veci,i isto ima lazy river. Zato vam i kazem da cete tesko na bazene jer gosti u Al dau ne nose narukvice,a vi nosite,a oko bazena ima bar 10momaka koji daju peskire,gledaju da li se neko davi i sl. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Аква Меџик је супруги и мени 2017 у јулу био први одлазак у Египат.

Хоћу да поделим сва искуства са вама.

1. У агенцији преко које купујете аранжман тражите да вам тачно кажу да ли ваша соба има или нема балкон. Ако нема, ни подмићивањем га у хотелу нећете добити, можете само добити бољу собу, али балкон не.

2. Плажа - КАТАСТРОФА!!! Плитка, мала, премала, пуно осеке. Плажа је главна, и вероватно једина мана овог хотела. Жао ми је, али ко хоће пливање и воду преко главе одмах треба да одустане од овог хотела. Ал Дау има још гору плажу. Ми то нисмо знали па смо тај недостатак трпели и компензирали.

3. Храна - супер! Главни ресторан је толико добар да ми у ала карте ресторане нисмо ни ишли. Јако је мешовит избор хране и сваке вечери је другачија тема. Видећете да нема потребе да чекате да вас служе у ала карте ресторану и губите време. Генерално храна је богата и укусна. Нема чак потребе да се са плаже враћате у хотел у главни ресторан, кркајте слободно роштиљ на плажи у бару. Можда као замерка може да се изнесе укус њиховог воћа. Банане нису банане, диње само индувидуално. Лубеница што је интересантно током јула није ни било. После смо са гостима из других хотела констатовали да ни код њих није их било.

4. Хотел је идеалан за децу, и чини ми се да нигде толику масу деце нисмо видели. За њих је ово фантазија, лако ће наћи заједнички језик са енглеском и немачком децом. Али генерално ми српску децу предшколског узраста нисмо видели у овом хотелу.

5. Од свих Арапа који су били гости у овом хотелу најгори смо утисак имали о Коптима, који су толико били гласни и досадни. Муслимани Арапи нису остављали лош утисак.

6. Препоручујем собе у одсеку 6000 јер та зграда има базен са лежаљкама на врху. Жена и ја смо колико нам се чини схватили да чак и увече када сви легну можете да се попнете на последњи спрат и уживате у брћкању. Просто, нисмо приметили да неко неког тера. Ако сте тихи можете и јутро да дочекате ту.

7. Везано за теретану, ми је нисмо користили а што се тиче сауне мислим да се она плаћа.

8. Од свих излета једино је корисно и вредно ићи бродом на гњурење и Рајско острво, али само ако испловљавате из марине не пре 11.30. Јутарњи рани одлазак на Рајско острво је погубан јер је ће сви изгорети. Одлазак на Сафари у пустињу и бедуинско село је непотребан и ризичак јер се возачи џипова у којима сте играју ваших живота пребрзом вожњом. Исто важи за вожњу квадрова и других возила у пустињи. Нема потребе ризиковати, једноставно Египћани немају европско схватање ризика и опрезност и прелако вас гурају у ризичне ситуације. Одлазак у Каиро је бесмислен јер је боравак у Каиру сиромашан и не можете чак ни базар посетити, а да 18 сати проведете у вожњи је више него глупо.

9. Добро је што је близу хотела -  Клеопатра тржни центар, тако да у центар Хургаде не морате ни ићи. У Клеопатри има свега, и цене су фиксне, примају све картице. Иначе сам центар Хургаде је рупа и ругоба, не знам шта се коме тамо свиђа.

10. Најважнији савет свим путницима који се спремају у Хургаду. ОБАВЕЗНО 48 часова пре поласка у Хургаду почните да пијете једном једно ЕНТЕРОФУРИЛ сируп као и свако јутро док сте у Хургади. Ми смо на свим људима који нас нису послушали а били су са нама у хотелу видели последице ове њихове трврдоглавости и игнорисања нашег савета.  Проливи и муке и температуре када већ крену одузеће вам минимум три дана уживања. Ту вам више ништа не помаже (активни  угаљ можете одмах да заборавите). Ентерофурил - ОБАВЕЗНО. Ако идете као и ми 15 дана, две бочице су вам потребне, једна је мало.

Надам се да смо вам помогли са информација и саветима.

Сретан пут и лепо се проведите.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Каиро се не гледа на 2 сата већ 4-5 дана у континуитету. У томе је проблем. Каиро се не своди на фабрику парфема са којом ваш туристички водич се тали већ у причи школованог египтолога који вас данима спроводи од музеја до музеја и лагано уводи у историјске чињенице. Када сте већ у Хургади боље је излежавати и ленствовати него стећи површан утисак о њему. Схватите да агенције које вас вуку за рукав да из Хургаде одете у трочасовни обилазак Каирс су ту да вас оглобе и на вама зараде а не да вас уведу у мистррије Египта.

Не знам шта је антинал, претпостављам нека египатска верзија Ентерофурила? Ако сте купили тај египатски лек, то значи да сте га купили у Египту, тј.да сте већ на wc шољи а ту је већ касно да се пије било шта.

Слажемо се за Дезерт Роуз или опет иронија?

Мени није пропало у Египту ништа и ове године идемо опет, али искаучиво у Палм Ројал у Сома Беј.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa ovim pisanjem o Kairu se apsolutno slazem . U julu , avgustu provesti 16 sati u autobusu ( dva smera ) , cekati u redu ispred muzeja na paklenoj vrucini i protrcati kroz njega je besmisleno. Nisam bila ali bracni par sa detetom tinejdzerkom jeste. I vratili se vise mrtvi nego zivi. Na sve to klima u muzeju radila nije , covek u najboljim godinama 2 metra visok je kolabirao. Komentar dalji je izlisan. Zna se kad se ide na letovanje a kad u posetu arheoloskih lokaliteta.

U hotelu , ja sam imala problem , saputnik nije. Srecom potrajalo je jedan dan . Preventivu uzimala nisam. A plaza , zaista jeste uzasno losa. Mala , plitka i voda maksimalno doseze do grudi. Na delu ka Al Dau su mrtvi korali na '' dubini'' od 10 cm i opasni za povredjivanje. Tu se mogu '' kupati'' iskljucivo neplivaci . I nije nizakakvu utehu to sto ima i gorih.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro ljudi,otworite nalog i odmah paljba po Aqua Magicu ili slucajnost? ? 

Antinal nisam pila niti ista od toga za ovih 8 puta sto sam bila u Hurgadi. @Balkanac kao neko ko je bio i u Palm Royalu i u Al dau mogu slobodno reci da je u Al dau usluga na vrhunskom nivou,evo ove god idem u Palm Royal opet,ali nmg porediti ta dwa hotela jer su totalno razliciti.. a svakako ne moze se reci da su plaze Al dau i Aqua Magic male i nikakve. Svakako nemaju 1km kao Palm Royale (a msm da toliku plazu nema ni jedan hotel u Hurgadi osim Palma) ali al dau ima 400m plaze gde uwek ima lezaljki, konobari donose pice,ciste naocare, nose hladne peskire.. tako da je suwisno polemisati o tome pogotowo sa vama koji propagirate saku lekowa pre puta.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.youtube.com/watch?v=_jLvK20dtGE Za clanicu @SajaPablood 4.minuta neka evocira uspomene na hotel  i neka se uveri da nema barijera , ograda niti diskontinuiteta na plazi hotela Al Dau i Aqua Magic. Jedna se nastavlja na drugu, odnosno ista je to plaza podeljena samo. . Nikad i nigde nisam napisala da iste lezaljke , bar,koriste gosti oba hotela. Kroz teritoriju Al Dau vozi golf vozilo goste iz Magica do plaze. Ja kad komentarisem plazu i ovde cu ponoviti ne komentarisem pesak , duzinu , sirinu , one koji brisu gostima naocare , vec mogucnost plivanja na istoj , pardon u moru. E , to je upravo najslabija tacka oba hotela . Moze da prodje kod dece i neplivaca. Kod nas koji volimo i da zaplivamo ..tesko.

Nisam preskakala nikakve ograde da bi prosetala celom duzinom plaze a ni u slucaju kad sam uplacivala izlet na Rajsko ostrvo u nemackoj agenciji koja je na delu plaze hotela Al Dau.

Izmenjeno (nikolina478)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sajaPablo 28.jul 2015.godine je ostavila ovakav komentar za plazu Steigen al Dau ::

""Plaza onako. Za mene kao neplivaca je ok,ali za mog dragog je bila razocarenje jer je tek iza bova pre podne dubina,a popodne moze se jos 20m iza bova hodati. Ali more toplo i cisto,dok je onaj deo plaze koji koristi Aqua Magic pun trave i korala. ""

To isto sam napisala za plazu na temi vezanoj za drugi hotel. Clanica koja se izjasnila kao neplivac je na moj komentar istovetan njenom iznela najstrasnije uvrede jer  to izgleda ne sme da napise neko ko ima mali broj poruka jer je lazan putnik , putnik koji skida informacije sa neta , agencijski bot ili neko ko zeli da ''nabaci sadrzaj'' ( i dalje ne razumem sta znaci to nabacivanje sadrzaja).

I opet cu da ponovim. Plaza Steigen Al Dau moze da zadovolji decu do 4 godine i neplivace poput clanice . Kao gost hotela Aqua Magic pa cak i sa malim brojem poruka imam svo pravo predvidjeno Pravilnikom ovog foruma da iznesem svoje misljenje. Jer koliko god hotel imao dobru uslugu strasno ce razocarati nekog ko zna i voli da pliva.

Evo ovim putem lepo molim clanicu da se izvini za uvrede , osobu zaduzenu za sajt da iste obrise i da konacno prestane praksa diskriminacije clanova sa malim brojem poruka. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nikolina478 mislim da ces se sama sa sobom dopisivati.. 

Koliko nam je bilo losa plaza i sve,vratili smo se u Al dau i 2016te.. cao,poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam puno pravo da se branim na forumu od laznih i zlonamernih pisanja , kao i da ostavljam utiske o plazi hotela ciji sam gost bila 2014. godine. Verujem da je plaza bila za tebe idealna jer ne znas da plivas , sto si i sama napisala. Za mene koja volim i uzivam u plivanju bila je katastrofalna .

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka