Bubica

Vrahos

1795 poruka u ovoj temi

Vrahos - raj! Vila Vrachos Holidays je odlicna. Po nasem misljenju, najbolji deo plaze je bio upravo ispred ove vile. Voda kristalno cista. Talasa ima, ali smo se odlicno zabavili, cak su i deca uzivala u talasima bez ikakvih problema. Opet Vrahos, opet ista vila ???

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sledeće godine planiramo da idemo u Vrahos.

Gledamo preko aquatravel-a vile barbagiani i vagia (četvorokrevetni duplex). Ako bi neko mogao da prenese svoje iskustvo iz ovih vila bio bih veoma zahvalan.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O vili Barbagianis nismo culi pozitivne komentare od ljudi koji su bili u tom periodu tamo kad i mi. Takodje, ljudi su se zalili i na Ionian View, i na Karnagio. O vili Vagia stvarno nista nisam cula. Mi smo preko aqve bili u Vrachos Holiday, stvarno jedno lepo iskustvo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili ove godine u Vrahosu druga polovina juna vreme je bilo prelepo more fantasticno...

Smesteni smo bili u Vili Karnagio smestaj je los gazde nisu uopste komunikativne,neprofesionalni totalno...

od prvog do zadnjeg dana nam nije namesten tus u kupatilu uzas, a bili smo sa malim detetom...em sto smo njima govorili da nameste em sto smo svako vece govorili predstavniku agencije sto je bila tamo,svako vece od 20:00-21:00 je dolazila u Vilu da obidje da vidi da li je sve uredu a i zbog izleta ko hoce da uplati.

Sto se tice buke svako vece smo imali izvodjenje gradjevinskih radova do ponoci i iza ponoci do 01:00 zato sto je gazda montirao terasu i to bas u tom periodu (za kasnije neznam) 

i policija je jedno vece dosla bila je glasna muzika oko 01:00 deca se deru, vriste odjedanput tajac...poenta price je da gazde boli uvo za goste sto smo primetili tako da u Vilu Karnagio nikad vise ali u Vrahos cemo se vratiti sigurno...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, Vrahos je nas izbor za sledece leto. Pošto idemo sa psom interesuje mekako naci smeštaj bez agencije. Ako neko ima neki kontakt a da su cene pristojne unapred se zahvaljujem. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Destijl apartmani.....ima li neko da podeli utiske....ona je u delu kod vile Ionian view...?kakava je plaža u tom delu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tasa1709Pesak i postepena dubina vode. 

Izmenjeno (mismas)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Destijl apartmani.....ima li neko da podeli utiske....ona je u delu kod vile Ionian view...?kakava je plaža u tom delu?

Iznad pekare se nalaze skromno opremljena studija, ali čista. U potkrovlju se nalazi jedini aparrman, čija veličina i raspored prostorija ne odgovara za broj osoba za koji se izdaje.

Plaža ispred je peščana sa ležaljkama i suncobranima koji se mogu koristiti uz poručeno piće.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi, da li  u Vrahosu postoji neki internet cafe? Ne mislim na ono da svi imaju wifi ,nego lepo platis po satu i koristis... To bi mi olaksalo izbor vile.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim preporuku za smeštaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav forumasi, da li  u Vrahosu postoji neki internet cafe? Ne mislim na ono da svi imaju wifi ,nego lepo platis po satu i koristis... To bi mi olaksalo izbor vile.Hvala

Nije mi poznato da tako nešto postoji, ali svaki "ozbiljniji" smeštaj i svaki beach bar ima i svoj WiFi, koji je, po mom skromnom iskustvu, sasvim OK.

 

 

molim preporuku za smeštaj...

Bilo bi korisno malo više detalja: koliko vas ide, a u tom okviru koliko i kolike dece, kada planirate, imate li neke "posebne zahteve", da li imate (ne)ograničen budžet...

Za sada toliko da je moje iskustvo da treba tražiti smeštaj u prvom redu kuća, obzirom da je iza njih poprilična strmina.

Inače mi ove godine po treći put idemo kod Janisa u dupleks, u poslednjoj dekadi juna.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

druga polovina juna, dvoje odraslih bez dece...bez nekih posebnih zahteva, važno mi je da nas vreme posluži a za sve ostalo se sami potrudimo....a što se tiče budžeta, pa ograničen je, da ne kažem skroman. Gledala sam u Aqvatravelu i cene su im ok, ali su komentari za vile različiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte malo i Euroturs.

Naš prvi boravak u Vrachosu je bio u vili Nitsa (prvi komšija Janisa :-)). Tada smo bili samo supruga i ja. Dopalo nam se i da smo sami, tamo bi išli. Ima negde napred moj detaljan opis (i komentar) vile. Predložio bih vam studio. Četiri studija su na spratu i lepši je pogled na more i zalazak sunca. Izbegavajte studio broj 4 (prvi sa desna ako se gleda iz pravca plaže prema vili), jer je on malo uvučeniji i manje je lep pogled sa terase.

Kao što rekoh, Euroturs je "nosilac" te vile. Sada imaju i neki popust za ranije i za kompletne uplate. U poređenju sa sličnim vilama, cena je relativno pristojna - mada su (opet) poskupeli za narednu sezonu. Kada budete gledali cenovnik, obratite pažnju da pored deviznog postoji i dinarski deo. Ako idete u junu, sugerisao bih vam poslednju dekadu (počinje 21. juna) - da date moru veće šanse da se zagreje :-)

Izmenjeno (Tibor021)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Karnagiu u 1/4 duplexu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izvinjavam se sto ne mogu da citam sve postove,sta neko misli o vili elia i kakav je pogled sa terase prvog sprata...hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka