Bubica

Vrahos

1746 poruka u ovoj temi

Pogledajte na webcam... Sređuju plažu.. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi imamo uplaćeno sa početkom dan ranije pre vašeg termina. U malo smo boljoj poziciji utoliko, što smo uplatili preko agencije. Realno, mislim da su nam šanse veoma male (neću da kažem nikakve, jer sam optimista :-) ). Ono što mislim da je sigurno je da do sledećeg petka (22.maja) neće doći do razrešenja. Mnogo toga je u igri, od uslova izlaska iz Srbije, do uslova ulaska u Grčku, a pandemija je još tu. 

Da sam na vašem mestu, otkazao bih rezervaciju, tražio povrat avansa i onda čekao neki povoljniji (ovde u značenju "sugurniji") termin.

Na žalost, u pravu ste,
Tako smo i uradili... Godišnje nismo mogli da momerimo, bio sam na vezi sa gazdom apartmana, jako fin čovek, vratio mi je avans preko WU.
Ostavljamo Vrahos za sledeću godinu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sigurno se vidimo na plaži dogodine, ako ostanete u istom terminu :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto....na veliku radost nas koji ne možemo bez lepote i posebnosti Grčke,otvaraju se granice. Konačno možemo da se radujemo i da uživamo kao i svake godine,e sad slede druga pitanja i strepnje. Mi smo uplatili još u novembru vilu Elia u kojoj se desila neka pljačka,a što smo pročitali tek posle uplate i rezervacije. Ima li nekoga ko zna nešto o ovome ili o samoj vili? Znam da danas niko ne može da garantuje bezbednost bilo gde da smo,ali opet nije prijatna situacija. Hvala.:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ležaljke nameštene.. Grci već uživaju.. Ehhh... 5eca4e9a4eecc_Screenshot_20200524_123538

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav 

mi smo od  1.VI u Vrahosu vila Argo ako bude do tada sve uredu... bez testova i sl... 

Live-camera u Vrahosu 

Filanthi - Sobe za iznajmljivanje na plaži Vrachos - Kamera uživo - plaža Vrachos
https://www.filanthiparga.gr/el/live-camera

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav 

mi smo od  1.VI u Vrahosu vila Argo ako bude do tada sve uredu... bez testova i sl... 

Koliko sam ja upućen, agencija koja radi vilu Argo je otkazala smenu 01.06.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Greška od 1.VII smo u vili Argo... 

Izmenjeno (Salamander)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za "povratnike" u Vrachos.. :)     s obzirom da u mestu nema većih supermarketa (Lidl, Masutis), da li su te 3 male radnjice koje postoje dobro snabdevene svim potrepštinama, voćem, povrćem, svežim mesom.... ili je zaista preporuka otići do Preveze ili Parge do većeg marketa jednom u 4-5 dana?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naše je iskustvo da su za dnevnu nabavku lokalne trgovine sasvim dovoljne, pristojan izbor kako voća i povrća, tako i ostalog i sa relativno pristojnim cenama. Dobro je malo upoređivati na početku. Ranije je Seven plus bila najpovoljnija sa cenama. Lane su pojačali cene, pa je jedna manja na putu do njih iz pravca Janisa postala povoljnija (ima moj post negde na ovoj temi od ranije). Ako je baš neophodna veća nabavka, onda je najbolje otići do Lidla na ulasku u Prevezu (neki 40+ km od Vrahosa).

Izmenjeno (Tibor021)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I može li neko da preporuči Giros u Vrachosu? :) Cena?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I može li neko da preporuči Giros u Vrachosu? :) Cena?

Različiti su ukusi, i nisam ih baš mnogo jela, ali jedan od boljih je Serafino, mislim da je bio oko 2.80 (ako se neko bolje seća neka napiše). Dopao mi se i između Serafina i početka Vrahosa. Ne znam naziv restorana ali poznat je po velikom papagaju na terasi, koji imitira zvuk telefona. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine smo bili u Vrahosu lepo mestašce a plaža je fenomenalna... 

Što se tiče girosa nigde nismo naleteli na giros da bude u tortilji nego ga rade sa lepinjom (pita giros) kako ga oni zovu... 

Realno nama se nije svideo pa više nismo ni uzimali a najviše zbog te lepinje jer u tortilji je daleko ukusniji i lepši (stvar ukusa) 

videćemo sada za 25 dana kada ponovo odemo 

Pozdrav 

Izmenjeno (Salamander)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Salamander  Zbunili ste me! Mi smo godinama u Vrahosu i nikad nismo naleteli na giros u lepinji na ovim mestima gde smo jeli (koja sam prethodno pomenula) uvek je bilo u tortilji i zovu ga pita giros. 

Pošto uskoro idete pišite utiske, ove godine su utisci jako važni pre odlaska. 

Izmenjeno (mismas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895419
    Ukupno poruka