kvoder

Kupaci kostimi

65 poruka u ovoj temi

Devojke, jel moze mala pomoc, naime svake godine mucim muku sa kupovinom kupaceg kostima iz razloga sto nosim brus 5, i u koju god radnu udjem kazu nemamo velike, znam za liscu ali da li imate neki predlog! Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam da li ima velikih brojeva, ali primetila sam da u Nwe Yorkeru prodaju posebno gornji i donji deo, proveri mozda ti se posreci ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo ih je prosle godine u Svetogorskoj u jednoj maloj prodavnici vesa,u blizini butika vesa Anita,malo pre njega,recimo. :)

Ne znam naziv radnje i broj ulice,ali ako ides na tu strane,videces radnjicu...Silazi se niz stepenice,mala je ali ima svasta lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne rade.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala devojke, cekacu i merkator i probacu u toj maloj radnjici!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo bas sam sada dobila potvrdu od nekog ko radi u jednoj radnji u Merkatoru da se TC otvara 01.09...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nista onda on propada!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre desetak dana, u "New Yorkeru" kupih bas to! Ne secam se da li je bilo vecih, ali 85 je bilo! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma i ja sam nameracila neku kombinaciju u new yorkeru mozda ne bi bilo lose da odem i da kupim da ne ostanem na kraju bez kupaceg, jer i meni odgovaraju te razlicite velicine ali u obrnutom pravcu :) :)

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Devojke, jel moze mala pomoc, naime svake godine mucim muku sa kupovinom kupaceg kostima iz razloga sto nosim brus 5, i u koju god radnu udjem kazu nemamo velike, znam za liscu ali da li imate neki predlog! Hvala!

Ja sam kupila početkom aprila dva kupaća kostima (jednodelni i dvodelni) u toj radnjici koju je pomenula Atina11 u Svetogorskoj. Prelepi su. Italijanski, marke David i baš su pravljeni za velike grudi. Pogledaj neke od modela na njihovom sajtu www.davidmareswimwear.com. U radnji je bio veliki izbor. Probaj tamo.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala sonik, koja im je cena bila ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad imaju i mnogo lepe haljinice....a i neki kombinezin prelep!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala sonik, koja im je cena bila ?

Jao, ne znam tačno. Bilo je to pre skoro dva meseca. Nešto sam plaćala kešom,a nešto karticom. Otprilike oko 6300 din., ali najbolje prošetaj do njih.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oba ili jedan 6000?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oba ili jedan 6000?

Nazalost, jedan. Zato je radila kreditna kartica. Ali su stvarno lepi. Ja sam uvek uzimala Liscu i bila prezadovoljna. A sada sam htela da probam nešto drugo. Videću kako će se pokazati na moru.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka