kvoder

Kupaci kostimi

64 poruke u ovoj temi

Имате добре купаће костиме и у Extremeintimo по пристојним ценама. Ја сам купила 3 и после 3 недеље на мору као нови су. Погледајте на њиховом сајту (сад су снижења), а имате продавнице и по граду.

http://shop.extremeintimo.rs/zene/kolekcija/swimwear-summer-2016.html

У продавницама има више модела него на сајту.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaću to mi je bliže,vidim imaju neke slatke haljinice a peškiri su ekstra...za Zemun ću se već nekako organizovati ali tek posle mora,nema veze naći će se nešto...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na kraju sam ipak kupila opet Liscu,trenutno imaju oličan popust i dodatnih 20% na kasi to je već cena u redu...Inače za novosađane sličan izbor kao u Zemunu, a manje cene imate u prodavnicama Duga,cene su smešne...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda ce nekom biti korisna informacija pa da podelim. Ima jedan dobar sajt gde mozete poruciti kupace kostime po ceni od 10 do 15e komplet. Izbor je dobar, free shpping (besplatna postarina) i racunajte da stize za oko mesec dana. Inace videla sam negde da neko nas (da li stranica na fejsu ili sajt zaboravih tacno) prodaje te iste kupace po duplo visim cenama.

http://www.bellelily.com/swimwear-t-454

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li znate gde ima da se kupe kostimi marke Self.Do prosle godine sam ih nalazila na buvljaku na Novom Bgd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto je Lisca poprilično oslabila sa idejama i kvalitetom a nabila cene zanima me ako neka članica zna gde mogu da se kupe dobri kupaći za veće grudi?

Dobro Veranda kod mene ima super izbor a ti me zaboravi za ovaj biznis s kupaćim. Ajd na pp stavi meru korpi, pa cu da ti nadjem nešto.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to je bilo 2016 godine :D sad sam prešla u nudiste :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nasla sam par lepih u Woman secretu ove godine....vec se rasprodali a nije jos ni snizenje, izem ti sve.

Idem i ja u nudiste 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nisam u nedoumici koju kremu i faktor ali jesam da li da nosim dvodelni ili jednodelni kupaci?

I da li da nosim jake boje ili mozda neku cvetnu varijantu?

Hmmm:lud:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hahhaha, e pa to valjda ide ko sta ima i po ukusu i zgodnoci :-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hmmmm...sta raditi...mozda ipak neki cvetni dezen...pa sareno..na radost..pa kad se namackam sa mojom kremom...mmmm...pa kad zamiriseee..

Ili ipak neki ozbiljniji..jednobojni...jednodelni

Ajde sad...pomozite i meni:kmeee:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poneses oba, nece da se bace :-P

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I obavezno vodi racuna da ti se slaze sa sesirom a narocito sa perajima, disaljkom i maskom ???

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledam da kostim bude kulerski i dvodelni. Posto sam sportski gradjena, mislim da mi takvi najvise pristaju. Ne volim cvetne dezene. Ove godine cu nositi stari, od prosle godine. Mrzelo me da se cimam po prodavnicama. Ovaj stari je neki Bonatti-gornji deo dva trouglica bela sa zvezdicama diskretnim, donji plavi-jednobojni, vezuje se sa strane.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam na kraju kupila nesto raspareno ( ko i svake godine, tako mi najlase, kupim sareni gornji deo i par jednobojnih gaca pa frikombinujem) . Naravno da sam ga preplatila al mnogo dobro stoji . I htedoh jos jedan, da ne idem bas samo s jednim na more al rasprodase velicine a sad me vise i mrzi da hodam okolo.

A ona dva od proslih godina su misteriozno nestali...prekopala sam ceo stan i nema ih:shokiran:

Ove moje s posla sve narucuju preko Ali expresa :D

Na sta sam spala, ne mogu da spavam pa spamujem redom teme sama sa sobom.

Izmenjeno (Amorfna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901713
    Ukupno poruka