Sandra.Popovic

Izbor najboljeg putopisa 2011. godine

odličan putopis koji ste zaboravili da stavite na listu je Subotica - Grad za opuštanje , autora Biljane. :neznam:

ja sam stavio Biljaninu FT o Subotici u vrh svoje top liste, a i drugi su sigurno pored onoliko lepih slika, a i jos po neku FT pride.

Odlican predlog klap.gif ! Ovi video zapisi su mala remak dela, svaka cast na trudu !

Zaista, jako velika šteta, ali i sramota, što se jedan izvanredan putopis od autora "Biljana 2302" - "Subotica - Grad za opuštanje", nije našao na listi. Po meni jedan od najboljih, ako ne i najbolji. Ako samo malo bolje pogledate ovaj putopis, videćete da je to u stvari jedna kompletna turistička prezentacija jednog grada od 150.000 hiljada ljudi!!!!

Ovakvu prezentaciju samo treba odštampati u turističku brošuru grada i plasirati turistima. Daj bože da je ovaj putopis neko pročitao iz turističke organizacije Subotice.

Ovo pišem ne zato što sam Subotičanin, nego zato što je sve odrađeno na visokom nivou.

Biljo, još jednom veliko HVALA.

Izmenjeno (koldar)

Apelujem urednicima sajta "putovanja.info" da otvore jednu rubriku tipa "video ture" gde bi mogli objavljivati svoje video radove sa putovanja. Šteta što je ovo zanemareno. Nemojmo zaboraviti da danas svaki foto aparat ili mobilni telefon može snimati video zapise. Neki od njih čak i u jako dobrom kvalitetu. Znači, ne mora se obavezno posedovati kamera da bi se napravio video zapis. Neću ni slučajno podcenjivati ljubitelje fotografije, ali šta se dešava? Iz memorijske kartice izvučete 30 fotografija, i eto ti foto ture. Pa još ako je aparat malo skuplji........milina. E to ne može sa video zapisom. To tako ne ide. Mora se koristiti softver za video montažu, mora se znati baratati sa istim, za to imati velikog strpljenja i još puno, puno toga.

Uostalo, Oskari se dele za dostignuća u filmskoj produkciji, a šta znači nagrada Oskar, to svi jako dobro znamo. O njima se dugo priča, pamti i spominje.

Izmenjeno (koldar)

Biljana2302, kao i ostali predlozeni, ima nekoliko putopisa, tacnije ona ih ima dva. Oba njena putopisa su odlicna. Takodje je tako i sa drugima, sa Komisurom, Jelenap, Baki70, Pefkari... i svim ostalim, da ne na brajam sad sve.

Od svih je otisao po jedan putopis. Taj putopis prvenstveno predstavlja sebe, ali isto tako na neki nacin i je i "predstavnik" svih putopisa koje je taj clan napisao.

Tako je i sa Biljanom2302, glasajuci za njen putopis vi na neki nacin odajete priznanje celokopnom njenom radu u pisanju putopisa.

Ove takodje vazi i za MFT.

Izmenjeno (mikap)

Glasanje je završeno :)

Rezultate objavljujemo uskoro!

Prema vašim glasovima, najbolji putopis 2011. godine je "Putevima Muhamed Alija" autora baki70 :)

Kao mali znak pažnje, za pobednika smo obezbedili poklon, knjigu "501 destinacija koju morate posetiti".

Pobednik će biti obavešten i putem mejla, kako bismo se dogovorili oko primopredaje.

Rezultate glasanja možete videti ovde.

Za ostale radove smo takođe pripremili malo iznenađenje, ali o tome ćemo više pričati posle praznika, kada se svi odmorimo, napunimo baterije i vratimo se radnim navikama :)

Pozdrav,

Sandra

Lepo. Čestitam pobedniku!

Zahvaljujem se Putovanju info na nagradi, a takođe i svima koji su glasali za moj putopis.

Preostaje mi samo da vam obeđam neki novi putopis.

Cestitamo Baki :klap:

Nadam se da ce biti mnogo vise od jednog novog putopisa :onaaako:

Naravno sve pohvale svim putopisima i njihovim autorima, svi putopisi su fantasticni. Nadam se da cete i sledece godine da nas obradujete sa nekim novim destinacijama, novim putopisima. Hvala vam sto vase dozivljaje i vasa iskustva delite sa svima nama :)

Preostaje mi samo da vam obeđam neki novi putopis.

c011.gif

Apsolutno zasluzeno ovaj putopis je izabran kao najlepsi.

Ja stalno tvrdio da dame na forumu imaju ipak malo vise "slifa" za te stvari ali eto pobedi "kolega".

Zasluzeno!

Baki70 svaka ti cast na ulozenom trudu i nemoj zameriti sto sam ipak ocenio putopis o Rodosu od Mikap kao najlepsi. A i na sta bi sve licilo kada bi svi isto voleli i mislili!?!

I pazi sta si obecao - sledece godine putopis da ti bude jos lepsi...

Baki, cestitam na osvojenoj nagradi! :srce: :)

Cestitam Baki,odlican putopis! :klap:

Izmenjeno (Atina11)

Baki, iskrene cestitkeklap.gifklap.gif , ponavljam jos jednom sta sam tada napisala:

"Neobican i interesantan spoj tvojih putovanja u kombinaciji sa istorijskim cinjenicama. Originalan, kvalitetan i zanimljiv putopis".

Nadam se da ce ovo priznanje biti podstrek tvojim novim pustolovinama.cvetic.jpg

Hvala svima još jednom.

Ostaje mi samo da vam obećam nov putopis.