Sandra.Popovic

Izbor najboljeg putopisa 2011. godine

35 poruka u ovoj temi

Svaka čast Baki! Sasvim zaslužena pobeda, bilo bi mi krivo da je bilo drugačije! Čestitam od srca! :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cestitam Baki70 i hvala sto nam pise predivne putopise :klap:

Hvala svim ucesnicima jer je bilo uzivanje citati dosta lepog i interesantno napisanog. Meni to mnogo znaci jer volim da citam :D

Jos bih nesto pomenula, a to su mali putopisi koji su rasuti po temama a koji zaista vrede. Kada sredjujem forum, kad/kad naletim i na one napisane ranijih godina i sa uzivanjem iscitam. Ima zaista predobrih, hvala i njima :cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaslužena pobeda :klap:

BAKI70

congrats13.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za sve autore radova za koje ste mogli da glasate, obezbedili smo po knjigu izdavača Laguna.

Svoju knjigu možete podići u našim prostorijama: Bulevar Zorana Đinđića 105/16 (pogledajte na našoj kontakt strani gde se tačno nalazimo).

Ukoliko ne živite u Beogradu, možete poslati prijatelja po vašu knjigu.

Molila bih samo da mi se pre dolaska obavezno javite preko privatne poruke kako bismo knjigu ostavili kolegama iz prodaje. Naravno, ukoliko ne dolazite lično po knjigu, javićete mi ime osobe koja će po nju doći :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne uspevam da postavim putopis. Pratim sva uputstva ali vec vise puta bezuspesno. U cemu moze da bude greska?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868995
    Ukupno poruka