jovanche

Korisni sajtovi za put u Egipat

30 poruka u ovoj temi

Evo ga jedan jako dobar site o Hurgadi.

Sve sto vas zanima mozete ovdje naci.

www.hurghada-information.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo jedan ruski ali realan odbaberite egipat ima sve hotele

www.tury.ru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
http://www.egypthurghada.com mnostvo dobrih informacija i odlicnom mapom Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Relativno nov forum sa svim onim sto ti u agenciji nece reci + jos mnogo zanimljivosti i mogucnost da od iskusnih putnika i lokalaca saznas sve sto te zanima (ukljucujuci i ono sto nisi ni znao da te zanima :kez: ) pre puta u Egipat (mozda i posle.. zavisi ^_^ )

http://egyptforum.net

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo Vam nesto vaznije od korisnih webova,kontakt mob jednog proverenog Kairskog taksiste koji odlicno zna engleski jezik!

Hosny Espitan vodič koji je pre svega prijatan, zabavan a pritom odličan poznavalac Kaira i koji zna gde da vas odvede i da vas posavetuje koliko vremena da odvojite za koju lokaciju i naravno zna engleski vrlo dobro!Dosli smo u kontakt sa njim ispred hotela Gawharet Al Ahram, ali lakše ćete ga naći ako ga zovete na mobilni telefon 0125387200. Pogodili smo se sa njim da nas četvoro vozi ceo dan (13-21h) za 25evra, mada smo mu na kraju dali 30 i sad se dvoumim oko toga da smo trebali da mu damo i više. Plaćanje je na kraju. Tog drugog dana u Kairu sa njim smo obisli Memfis, Sakaru, Ala Baster džamiju (obavezno obići i naravno ući u nju a pre toga se izuti i osetiti mir uz zvuke kristalnog lustera sa milion delova) i koptsku četvrt. Krenite mnogo ranije nego mi u obilazak da nebiste kao mi žalili propušten obilazak botaničke bašte, a i u kopstku četvrt smo došli kasno tako da su nas svuda dočekala zatvorena vrata. U Memfisu je ogromna Ramzesova statua i vrt a u Sakari prva napravljena piramida (obavezno obići i muzej). Ala Baster džamija koju opet ponavljam netreba propustiti ima odličan pogled na Kairo. Na kraju dana Hosny nam je sredio krstarenje Kairom upola cene sa sve klopom, programom (dervišima, afričkim plesom i trbušnom plesačicom) u trajanju od 2h za 100f=1000din. Odličan provod. Espitan nas je na povratku u hotel častio sokom od trske koji kad je hladan mmmmm. Baš smo se rastali onako kao kad se rastajete od nekog dobrog prijatelja i žao vam je što je vašem druženju došao kraj..i danas se dopisujemo mailom..lik je super!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cisto da se slozim sa Milosem BGD :D

I mi smo se druzili sa Hosnijem u Kairu u junu 2008. i sve je kako je Milos napisao. Vec sam to opisala cini mi se na temi izleti. Okacila sam i Hosnijevu sliku na MFT (Memfis i Sakara u sopstvenom aranzmanu), cisto da ljudi vide coveka. :)

Jako mi je drago sto smo na taj nacin obisli Kairo, Memfis, Sakaru.... Preporucujem :D

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) xaxaxx ne mogu da verujem da ste i vi upoznali Hosnija :) kakav je to kralj :) bas mi je drago! jos ako ste do njegovog moba dosli preko putovanja.info gde smo ja i moj drugar Nikola Berkovic ostavili poruku bio bi jos srecniji :))) ljudi iskoristite nasa pozitivna iskustva sa Hosnijem ...imate njegov mob sam vAm ostavio u predhodnom postu ,imam i mail kome treba neka trazi necete se prevariti ..Kairo je predivan jos ako imate svog privatnog vodica koji je toliko drustven i komunikativan da necete verovati :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narode, drago mi je za vaseg taksistu u Kairu ali da li ste vi upoznati sa tim da u Hurgadi imamo nase ljude, koji zive tamo? Sasha zivi, maltene sa beduinima- svaki dan je u pustinji; Saharu je pregazila uzduz i popreko. Milence je, hm, maltene non-stop pod vodom sa ribama. Da li vam treba bilo koji "korisni sajt" ako imate njihove e-mail adrese?

Probajte, pa se uverite. Mojim prijateljima i meni, vec 3 godine se priredjuju nezaboravne i jedinstvene ekskurzije (sto na moru-sto u pustinji), a sto je najvaznije u privatnoj reziji (bez gomile turista oko vas) i sve to na nasem jeziku!!!!

Sasha: sahara_storm01@yahoo.com

Milence: asis.rib@gmail.com

Pozdrav svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) xaxaxx ne mogu da verujem da ste i vi upoznali Hosnija :) kakav je to kralj :) bas mi je drago! jos ako ste do njegovog moba dosli preko putovanja.info gde smo ja i moj drugar Nikola Berkovic ostavili poruku bio bi jos srecniji :))) ljudi iskoristite nasa pozitivna iskustva sa Hosnijem ...imate njegov mob sam vAm ostavio u predhodnom postu ,imam i mail kome treba neka trazi necete se prevariti ..Kairo je predivan jos ako imate svog privatnog vodica koji je toliko drustven i komunikativan da necete verovati :)

Mozes da budes srecan :D Dobro si zakljucio do njegovog mob smo dosli preko ovog sajta, odnosno videli smo komentar Nikole Berkovica na destinacijama. Takodje je i Matata isla za uskrs i isto je videsvi komentar Nikole Berkovica poslusala savet i nazvala Hosnija. Tako kad je i Matata potvrdila vasu pricu (takodje je i ona ostavila broj telefona , tema Kairo-Hurgada uskrs 2008) onda vise nisam razmisljala i resila sam da vas poslusam :) i zbog toga mi je veoma drago :)

Proveli smo se fenomenalno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja imam predivno iskustvo sa najboljim i jako iskusnim instruktorom ronjenja Milenkom (Milencetom)iz Hurgade.Naime moja cerka od 14 godina koja obozava vodu ali se plasila ajkula i samo se kupala u bazenu,sada roni i uziva u moru bez straha.Zahvalna sam mu sto je meni i mom detetu otvorio vrata jednog novog skoro nestvarno lepog podvbodnog sveta.Samo u njegovim rukama mogla sam da prepustim svoje dete plavim dubinama.Obe smo kod Milenka zavrsile kurs i ponjenje ce zauvek biti deo nasih zivota. Hvala Irini na informaciji o izletu u pustinju,jedva cekam da svoje letovanje obogatim jos jednim divnim i uzbudljivim izletom. Milenkov tel:+20107597710,mejl:asis.rib@gmail.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedna fina mapa Hurgade, mozete pretrazivai hotele, restorane, prodavnice...

http://www.hurghada-information.com

http://www.hurghada-information.com/map/FullScreenMap-2.html

Izmenjeno (Milo1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka