Pavle

NEA SKIONI

656 poruka u ovoj temi

Ja sa bila prosle godine sa porodicom i prijateljima, u apartmanima Stela Meri,http://studios-stellameri.com/chalkidiki/ Apartmani su super, ali su jedno 2,5 km od mesta, plaza u Skioniju nista posebno, jer u blizini ima prelepih plaza, mesto malo, simpaticno. Ako te nesto posebno interesuje, pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo u julu da idemo na 12 dana u Hotel Lemonis Panagiotis(ovaj smestaj sam nasla preko grckainfo.com).Interesuje ma da li je more cisto (bez travcica )i koliko je toplo?Da li ima neki veci supermarket u blizini i kakve su cene bile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

more u Skioniu je osrednje kao i plaža, ali ima okolnih plaža koje su fantastične. postoji forum o plažama na Kasandri gde je sve lepo opisano. Skioni je mala luka i mirno mesto. U mestu ima marketa, ali je najbolje snabdevati se u velikim marketima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko nesto zna o hotelu Imperial u ovom mestu? Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vlasnik hotela je čikica koji je vlasnik većine zgrada u Skioniu. Hotel je klasičan grčki i ono što nudi nije baš za te novce. Mislim da su malo skupi. Hotel nema svoj parking nego se parkira na gradskom i plaža u blizini hotela nije baš najlepša u grčkoj. Inače Skioni je divno mesto. Moja deca bi tamo išla 5 puta godišnje da se može. Sve je blizu,a mirno je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,bbking! A koji smestaj bi ti preporucio ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nema na čemu. Preko interneta možete naći par apartmana u Skioniju, ali ne znam cene za ovu godinu. Mislim da kod nekih naših agencija ponekad postoje i apartmani u Skioniju. Mi idemo u Siviri u hotel Stathis ako sve bude u redu sa Grčkom. Siviri je takođe raj za decu.Nekada je Atlantik imao odličan smeštaj u Skioniju i mi smo išli tamo godinama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posle dugo dilema, čovek iz Nea Skionija nam je dao ponudu za ne odbijanje. 15 dana 500e kao za stare goste u apartmanima. Sve je novo sređeno i sve pohvale za gazdu. dodao je i internet u ponudu, nove krevete, posteljinu i peškire menja posle 3 dana,... Ovde je odlično.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo u julu da idemo na 12 dana u Hotel Lemonis Panagiotis(ovaj smestaj sam nasla preko grckainfo.com).Interesuje ma da li je more cisto (bez travcica )i koliko je toplo?Da li ima neki veci supermarket u blizini i kakve su cene bile?

Da li ste se vratili iz Nea Skionija. Mi idemo kod Lemonisa krajem avgusta pa nas zanimaju utisci....

posle dugo dilema, čovek iz Nea Skionija nam je dao ponudu za ne odbijanje. 15 dana 500e kao za stare goste u apartmanima. Sve je novo sređeno i sve pohvale za gazdu. dodao je i internet u ponudu, nove krevete, posteljinu i peškire menja posle 3 dana,... Ovde je odlično.

Koji je to apartman i u kom periodu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

alkmini i bili smo od 12 do 27. jula. Imam i njegov mail. Ljubazan Grk Andreas, vrlo uslužan i ne traži novac unapred. Mi smo kasnili zbog dece 2 dana i ništa se nije menjalo u dogovoru. Samo je klizno pomerio termine. mail u inboksu. kome treba. Inače mi se gotovo nikad ne kupamo u Skioniju već u Mola Kalivi, Posidiju, Paljuriju, golden biču,.....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se 18. jula i bilo je jako lepo.Dina i Panagiotis su divni domacini.Za sve sto vam treba mozete da im se obratite izacice vam u susret i momentalno ce resiti svaki problem ,ako ga uopste bude bilo.Mi smo bili jako zadovoljni smestajem. Bili smo u apartmanu na prvom spratu sa pogledom na more.Na plazi ispred kuce imate suncobrane i lezaljke.Do prodavnice imate nekih 10 min hoda.Ako vas jos nesto interesuje pitajte.

Izmenjeno (jasa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo cackah po netu izgleda fino mesto,

par slika prelepe plaze ...

Kad bi bili ljubazni po neku sliku ubaciti plaze i smestaja ...

:thankyou: :thankyou: :thankyou:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam video jos ni jedan komentar za Nea Skioni. Po slikama i ponudi ne izgleda lose, razmisljam za sledece leto 2013. tamo provedem odmor, pa ako nesto imate da kazete slobodno recite da znam da li da planiram ili da trazim drugu destinaciju .

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мало да подигнем тему, ово је изгледа лепо месташце, само се бојим да није премало. Пошто ми је један од кандидата за летовање, ко би ми могао рећи има ли лепо шеталиште, има ли да се купи гирос (неизоставан због деце), да ли је она главна пешчана плажа чиста (да нема траве), да ли је све песак и сл.?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo mirno mesto, idealno kao baza za sve na Kasandri, jer Haniotis je sa druge strane brda putem oko 8km, a do Sivirija treba 15min. Ima divan trg idealan za decu i ima restorana i girosa u dovoljnom broju. Mi se za vreme boravka od oko 15 do 20 dana tamo gotovo nikada ne kupamo u Skioniju jer ima divnih plaža Mola kaliva, Posidi, Golden bič sa druge strane, paljuri,...Inače mesto je divno i moja deca bi tamo išla 5 puta godišnje da je izvodljivo...Idemo već skoro 10 godina tamo...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka