Pavle

NEA SKIONI

648 poruka u ovoj temi

Malo mesto sa velikim banjskim kompleksom. Mi smo za ovih godina što odlazimo na zapadnu stranu išli tamo 4,5 puta i treba znati da je manje mesto od Skionija, ali ima sve što je potrebno za život. Preko brda je Paljuri. Divan pogled na Skijatos i Skopelos sa vrha brda. Ima povoljnih apartmana...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Nasli smo povoljno za loutru ali ne mogu da nadjem nista o njoj. Covek iz agencije rece da je malo selo pored Skionia. Bitno mi je da ima prodavnica, pekara i restoran zbog dece i obroka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

najbliži veliki matket je preko brda u paljuriju. Ni Pefkohori nike daleko. Ima prodavnica u banji. Plaža je ok. Mirno je,tiho.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tražeći smeštaj za ovu godinu naišao sam na smeštaj (povoljan) u Skioniju i pročitao ovde po forumu mesto mi deluje ok koliko sam saznao, idemo sa dvoje dece i manje mesto nam više odgovara da ima malo sadržaja za decu i da je plaža solidna pa se dvoumim gde je bolje u Siviriju ili Skioniju?

Inače idemo organizovanim prevozom bez auta pa neće biti nekog šetanja od mesta do mesta

Dali eventualno zna neko nešto o ovom smeštaju

http://sab.travel/ne...-skioni-resort/

http://sab.travel/ne...-lemoni-studio/

Gledajući po ovom sajtu video sam jedan zanimljiv smeštaj u Loutri vila baš na obali za odmor mi deluje idealno ali mislim da bi deci bilo dosadno.

http://www.alexiadisapartments.gr/

Izmenjeno (spaske1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaboravio sam da napišem u prethodnom postu, ima li ambulante u ovom mestu?

To mi je bitno zbog dece da znam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema ambulante,ali ima preko brda u Haniotisu. Kod Lemoni je parking malo podalje od apartmana, kao i kod resorta, jer je teško parkirati se u glavnoj ulici, koja je jedina dvosmerna. Inače smeštaj je korektan. Agencija malo više uzima, ali i oni mojaju od nečega da žive. U Skioniju ima odličnog smeštaja za 35e dvosobni apartman za 4 ili 5oro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru, za parkiranje mi nije bitno jer ne idemo kolima već organizovanim prevozom, ja sam gledao cene za sredinu Jula i deluje ok, a ako je smeštaj solidan onda nije loše.

Dali je plaža za decu bolja u Skioniju ili Siviriju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Siviriju je mnogo bolja plaža. Ali je Skioni bolji za smeštaj i odmor.Napisao sam o plaži ranije. Ali ima mnogo dobrih plaža okolo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav za clanove foruma.Zanima me dali je neko boravio u MELTEMAKI apartmanima u skioniju,kakve utiske nosi odatle/smestaj lokacija idr/.jer planiram da tamo provedem odmor od 15 dana u junu 15 jun-1 jul..Posto idem svojim prevozom kakva je situacija u tom delu sa pumpama za gorivo evro dizel je u pitanju,i dali neko ima koordinate mesta za gps..unapred hvala...ps lepo napisah jos samo da zalepim marku na ovu molbu... :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema ambulante,ali ima preko brda u Haniotisu. Kod Lemoni je parking malo podalje od apartmana, kao i kod resorta, jer je teško parkirati se u glavnoj ulici, koja je jedina dvosmerna. Inače smeštaj je korektan. Agencija malo više uzima, ali i oni mojaju od nečega da žive. U Skioniju ima odličnog smeštaja za 35e dvosobni apartman za 4 ili 5oro.

Može li malo više o tom smeštaju. Nama treba smeštaj za dve odrasle i dvoje male dece (4 i 1.5 godina). Treba nam blizu plaže, da je plaža peščana, čista. Pretpostavljam da bi neki trokrevetni smeštaj trebalo da bude. Mora imati neku kuhinjicu da bi mogli deci kuvati.

Ako imaš neke predloge, može i na PP.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo raznovrsna porodica,ima nas pet ali bukvalno svih uzrasta. Roditelji i troje dece od 17,14 i 3 godine.Planiramo da letujemo u ovom živopisnom mestašcetu.Brine me samo, da li će svi uzrasti biti zadovoljn?Tinejdžeri su tek počeli sa izlascima,a beban voli lepu i čistu plažu.Molim vas odgovorite mi što pre pošto moram do agencije u najskorije vreme.Hvala...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И ја се истом овом надам са троје деце од 15,13 и 6 година, само што нећу преко агенције јер мислим да је повољнија варијанта преговарати директно са Грцима преко мејлова(са изузетком вансезоне). Само што сам преко сајтова пронашла свега десетак кућа које би могле доћи у обзир, а да имају мејл адресу. Све су ОК а и цене су ниже него преко агенције. Крећу се у распону од 35 до 50 евра, с тим што очекујем да ће мало пасти кад се приближи сезона, а и кад тражиш за већи број дана. Тако сам прошле године нашла више повољних смештаја на Тасосу па смо могли и да бирамо шта ћемо за 30 евра дневно у јулу.

А што се тиче места делује ми баш лепо и са стилом. Мој најмлађи син инсистира да идемо баш овде јер му се свиђа дечје игралиште. Негде сам прочитала да се појављују и јата делфина, то би заиста било дивно видети. Једино што ме плаши је оцена да плажа није нешто посебно, али колико сам гледала слике изгледа да је чиста , са ситним песком и постепеним уласком у воду. Нешто раније сам замолила да неко које био опише детаљније плажу али нисам добила одговор. Ипак се надам најбољем.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skioni se sastoji od dva dela: selo ag Joanis i sam Skioni i to je spojeno i dugo par kilometara. Kod sela ima nekoliko malih neuređenih plaža. Ponegde je postepen ulazak u vodu , neke su peščane, ali je svuda čista voda mirno je. U Skioniju je plaža izdeljena na tri dela. Prvi deo kod ulaza u luku je mali i peščan, sa ležaljkama, ali je često prljava voda jer dođe mnogo ljudi i podigne travu sa dna. Nema ostataka nafte i organskih nečistoća, ali deluje ponekad baš prljavo. Drugi deo je najbliži hotelu Imperijal i to je takođe peščana plaža, sa postepenim ulaskom u vodu. Ima ležaljki ,ali ima i dela bez.Ponekad bede puno trave i to kada je vetrovito, ali nema organskih nečistoća. Ima mesta za decu i tu je i malo igralište. Treći deo je izlazu iz Skionija ka banji sv Petka i neuređen je , ali i verovatno najčistiji i najbolji. Nema ležaljki i nema kafića, ali ponegde na stenama ima ježeva pa treba paziti. Eto o plaži

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A možeš li nešto napisati o vilama koje preporučuješ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ако се ово питање односи на мене написаћу овде од кога сам добила понуде, ако ме не обришу.

1. Галини апартмани, 200 м од најближе плаже,шљунковите, 40 евра у јулу

2. Лемонис Панајотис, на сопственој шљунковито- каменитој плажи, екстра сређено, 50 евра

3. Алкмини Сократис, близу две плаже, велики апартман, 45 евра

4. Мариа Лемони студио, 70м од плаже 50 евра

5. Тритон апартмани, 5 мин од плаже, 40 евра плус два дана гратис

6. Хотел Мелтемаки студио на сопственој шљунковитој плажи 45 евра

7. Скиони Ресорт, близу пешчане плаже, 40 евра

8. Стела Мери студио, немају довољно велику собу, пошто нас је петоро, па не знам цену

9. Киани Акти на самој плажи, 60 евра за 4 особе

10. Македон хотел, 75 евра дневно са доручком

Све ово су цене које траже за двоје одраслих и троје деце за централни део јула за 10 дана, то је прва цена без преговора. Надам се да ће их спустити кад се примакне јул, а повећам број дана, евентуално поведем и још једну породицу. Има још пар смештаја од којих нисам добила одговор - Анастасиа ресорт хотел, Пансион Александрос, Идна, Диас апартмани. Ту је још пар имена којих имају само телефони, што ми не вреди јер немам намеру да правим велике телефонске рачуне. Ако још неко зна за какав смештај нек подели са нама,ако нас не обришу. Наравно ово су све информације са интернета јер до сада нисам била овде.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877615
    Ukupno poruka