1333 poruke u ovoj temi

Tek da prijavim da su me kontaktirali vlasnici apartmana iz Vurvurua i da ce biti prisutni na nasem sajmu turizma! Dolaze organizovano, njih 50-ak predstavljace Halkidiki.

Izgleda da smo pozeljni gosti! :D

Izmenjeno (mungosava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno kada je bazen ispunjen morskom vodom... :srce:

Bas si zgodna zena (ako si ti ovo na fotografiji), a i hrabra :D

Kume da ćastiš!

Hi Hi Hi Vi se ovde site naogovarale, a ja nemam pojma!

AKO..nisam...Sta cu kad je dete lepo na majku! :D

A sa patuljkom cu licno da se obracunam...ko je na redu da plati kafu! :plesko:

Izmenjeno (mungosava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tek da prijavim da su me kontaktirali vlasnici apartmana iz Vurvurua i da ce biti prisutni na nasem sajmu turizma! Dolaze organizovano, njih 50-ak predstavljace Halkidiki.

Izgleda da smo pozeljni gosti! :D

pozdrav svim zaljubljenicima u Vurvuru.

ocito da se radi o cirkularnom pismu koje smo i mi dobili od Vasiliki pre par dana.

To su oni poceli da skupljaju kaparu za sezonu 2009.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svim zaljubljenicima u Vurvuru.

ocito da se radi o cirkularnom pismu koje smo i mi dobili od Vasiliki pre par dana.

To su oni poceli da skupljaju kaparu za sezonu 2009.

Ispravno! Profesionali i poslovni mladi ljudi.

Mene ondaK nisu morali da obavestavaju, na mom tickeru pise ovogodisnja destinacija, a znam da prate "putovanja.info".

Svejedno, uzivali smo u susretu u Beogradu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svim zaljubljenicima u Vurvuru.

ocito da se radi o cirkularnom pismu koje smo i mi dobili od Vasiliki pre par dana.

To su oni poceli da skupljaju kaparu za sezonu 2009.

Baš je bilo lepo videti ih ponovo :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji, Vourvourou mi je jedna od opcija za ovo leto.

Zamolila bih vas da mi objasnite da li je Vourvourou gradić, varošica... u pravom smislu te reči, tj. ima li klasičan centar, crkvu, par uličica sa ušorenim kućama, u čijem prizemlju su prodavnice, restorani, kafići, poslastičarnice, pekare, šalteri sa girosom, palačinkama, apoteke, ili je to više kompleks vila i hotela sa lepo uređenim dvorištima i privatnim plažicama?

Ako je neko od vas bio na Tasosu, a mislim da Patuljčica jeste, molila bih za poređenje, tj. odgovor da li je Vorvourou pre kao Limenarija, Potos..., dakle mini varošica, ili kao Skala Rahoni ili Pefkari?

Gledam fotografije. Sviđa mi se priroda, zelenilo, plaže, stene..., al' ja osim vila i hotela u kojima je postavljač foto ture odseo, ne videh samo mesto - centar, šetalište, luku, crkvu, restoran...

Ukoliko tih urbanih sadržaja u Vourvourou nema ili ih nema dovoljno, na koliko kilometara odatle je najbliže mesto koje to ima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji, Vourvourou mi je jedna od opcija za ovo leto.

Zamolila bih vas da mi objasnite da li je Vourvourou gradić, varošica... u pravom smislu te reči, tj. ima li klasičan centar, crkvu, par uličica sa ušorenim kućama, u čijem prizemlju su prodavnice, restorani, kafići, poslastičarnice, pekare, šalteri sa girosom, palačinkama, apoteke, ili je to više kompleks vila i hotela sa lepo uređenim dvorištima i privatnim plažicama?

Ako je neko od vas bio na Tasosu, a mislim da Patuljčica jeste, molila bih za poređenje, tj. odgovor da li je Vorvourou pre kao Limenarija, Potos..., dakle mini varošica, ili kao Skala Rahoni ili Pefkari?

Gledam fotografije. Sviđa mi se priroda, zelenilo, plaže, stene..., al' ja osim vila i hotela u kojima je postavljač foto ture odseo, ne videh samo mesto - centar, šetalište, luku, crkvu, restoran...

Ukoliko tih urbanih sadržaja u Vourvourou nema ili ih nema dovoljno, na koliko kilometara odatle je najbliže mesto koje to ima?

Mirabi, VURVURU je mestasce znaci imas bukvalno plazu duz celog mesta koja je onako ne bas ekstra sredjena , tipa vise lici na privatne plazice svake kuce u redu koji se nalazi do mora onda ti ide uska glavna ulica i prekoputa drugi red kuca....To je sve.... Znaci nemas nikakvo setaliste duz mora kao sto je npr u Pefkohoriju ili onako one ulicice sa radnjicama kao sto je u Potosu na Tasosu .Ta glavna ulicica kojom prolaze automobili je i setaliste tako da bas nije zgodno za sitnu decicu. Duz mora je pescana plaza i par restorancica su bas na samoj obali tako da su se neki ljudi onako bosi uvece setali peskom- to smo zapazili dok smo vecerali. Znaci Vurvuru je mir,mir i samo mir. Nema neke muzike da tutnji iz nekih kafica i sl. Ima par marketica i restorancica i to je sve. Ja nisam nigde videla apoteku mozda i postoji ali cisto sumnjam. Mesto je zaista jako mirno i ko zeli odmor i slusanje cvrcaka to je to...Mi smo prosle godine bili u hotelu Rema i bilo nam je lepo. Uvece smo isli ili u Sarti koji je nekih 38 km-ako ne gresim ali krivudavog puta ili u Nikiti -put dosta ravniji, cak smo jednu vece isli i do Neos Marmarasa. Vurvuru ima onu carobnu Karidi plazu- verovatno si vec dosta citala o tome. Plaza ima svoj sopstveni hlad i borovina je tako da se i tu cuje pesma cvrcaka. Voda je u junu bila topla i cista. Mi smo do plaze isli kolima jer sam ja bila trudnica . Vurvuru je na nas ostavio lep utisak . Ako zelis mirno letovanje dobar je izbor i naravno da imas svoj auto da mozes da svrljas naokolo bilo po danu do okolnih plazica ili pak uvece kad ti je do izlazaka u neko od ovih mesta.Jedan dan smo isli i u Woterland i Magic park. Ne znam stajod da spomenem ako imas pitanja slobodno pitaj tu sam stojim na raspolaganju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vemi!

E sad imam pravu sliku mesta. To što kažeš mi se i sviđa i ne sviđa, kako se uzme. Volim mir, pesmu zrikavaca, miris borove šume, mrzim gužvu, ali sam i za romantične šetnje i večere uz more, a to baš i ne znam koliko u Vourvourou mogu imati.

Molim te, ako možeš opiši malo detaljnije hotel "Rema", sa naročitim osvrtom na higijenu soba, kvalitet doručka, veličinu parkinga i plažu preko puta hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vemi!

E sad imam pravu sliku mesta. To što kažeš mi se i sviđa i ne sviđa, kako se uzme. Volim mir, pesmu zrikavaca, miris borove šume, mrzim gužvu, ali sam i za romantične šetnje i večere uz more, a to baš i ne znam koliko u Vourvourou mogu imati.

Molim te, ako možeš opiši malo detaljnije hotel "Rema", sa naročitim osvrtom na higijenu soba, kvalitet doručka, veličinu parkinga i plažu preko puta hotela.

E ovako sto se tice hotela Rema sobe su sasvim ok, cistoca je na zavidnom nivou , sobe se ciste svaki dan. Svaka soba ima frizider, tv ,klimu i veliku terasu sa garniturom za sedenje i susacem za ves. Na vratima some je mreza za komarce. Terase su velike i prostrane tako da mogu da stanu svi naduvani rekviziti camcici i ostale zezalice. Kupatilo je sa tus kadom koja ima kabinu koja je na magnet i bas dobro dihtuje tako da konacno kupatilo posle tusiranja nije mokro. Namestaj je solidan ne bas nov ali ne ni star- postoji veliki plakar sa vesalicama i dve natkasne pored kreveta . Pored frizidera u sobi je i veliko ogledalo.Vrata se pri izlasku zakljucavaju sama a otkljucavaju se sa kljucem tako da je potrebno dobro paziti ukoliko se setate od bazena do sobe da se ne zeznete. Bazen je ekstra sa slanom vodom sto je super stvar, pored ima i tus, okolo su lezaljke i stolovi sa stolicama. Kazu da je obavezno pice ako se koristi bazen mada neki i nisu narucivali ali nama je bilo glupo da se svercujemo. MI smo se kupali na bazenu uglavnom popodne voda je cista i super topla vide se i creva koja vuku vodu iz mora preko puta. E sad sto se tice dorucka malo je monoton kao i svuda u grckim hotelima-ovo sam zakljucila citajuci forum, znaci imas djus,toplo i hladno mleko vodu par nekih salamica kackavalj korn fleks kuvana jaja i mazalice tipa kremic med marmelada i voce uglavnom iz kompota ili sveza lubenica. Ljudi su uglavnom pravili sendvice za plazu bez ikakvog blama posto od peciva imaju zemicke,tost i neki keksici. Doruckuje se na velikoj terasi koja je stvarno lepa i pogled je na bazen. Hotel ima svoj parking, ispred oko nekih 5 mesta i pozadi bas prostran koji je malo natkriven nekim satorskim krilima. Postoji i sa te druge strane ulaz u hotel tako da se ne mora vracati na glavni ulaz ukoliko se parkirate pozadi. Plaza preko puta nije bas nesto mozda se moze okupati malo levo na gore ali ne preporucujem ima neke trave a tu prekoputa hotela je kao neki parking i uglavnom se spustaju camcici koje ljudi vuku sa sobom. Plaza preko puta hotela je vise onako za setnju po vodi i trazenje skoljkica jer ih bas ima.Sta jos reci ne znam ni sama slobodno pitaj ako ti jos nesto padne na pamet. E na kraju postoji jedna picerija prema plazi Karidi tu su neki Top studios i pica je stvarno super izadje nekih 13 eura ali je ogromna . Pec je na drva . Mala napomena tu se cuvajte osica dok ruckate posto se bas motaju. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vauuuu, izveštaj je super! Kao da sam bila tamo. Svaka čast Vemi! Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vauuuu, izveštaj je super! Kao da sam bila tamo. Svaka čast Vemi! Hvala!

Hvala, tu sam ako jos ima nekih pitanja............

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima  :D !

Sjajne i korisne stvari/informacije sam pročitala ovde što me i navelo da vam se pridružim u ovom forumu!

Dakle, moja dilema nije gde ću ove godine otići na letovanje! (Vourvourou se čita Vurvuru?) Problem je u sledećem... pronašla sam nekoliko desetina prelepih kuća (http://www.vourvourou.net/english/accommodation_e.htm), međutim, kako su  počeli da se nižu mejlovi koje sam slala, i na koje je većina vlasnika odgovorila, moj problem odluke gde otići (u koju kuću) je postajao sve veći. Na kraju, izbor je pao na tri kuće:

Vrahos House (Livari area)

http://www.halkidiki.com/vrahos-house/index.htm

Studios Efi

http://www.vourvourou.net/efi/index.htm

Zinozis Apartments

http://www.vourvourou.net/zinozis/index.htm

Ako neko zna nešto o ovim kućama (a čini mi se da se Efi spominjala ranije), molim da mi napišete.

Prošle godine sam bila na jedan dan u Vourvourou i posetila sam Karidi beach - zaista sam bila bez daha!

Pozdrav svima  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima :D !

Sjajne i korisne stvari/informacije sam pročitala ovde što me i navelo da vam se pridružim u ovom forumu!

Dakle, moja dilema nije gde ću ove godine otići na letovanje! (Vourvourou se čita Vurvuru?) Problem je u sledećem... pronašla sam nekoliko desetina prelepih kuća (http://www.vourvourou.net/english/accommodation_e.htm), međutim, kako su počeli da se nižu mejlovi koje sam slala, i na koje je većina vlasnika odgovorila, moj problem odluke gde otići (u koju kuću) je postajao sve veći. Na kraju, izbor je pao na tri kuće:

Vrahos House (Livari area)

http://www.halkidiki.com/vrahos-house/index.htm

Studios Efi

http://www.vourvourou.net/efi/index.htm

Zinozis Apartments

http://www.vourvourou.net/zinozis/index.htm

Ako neko zna nešto o ovim kućama (a čini mi se da se Efi spominjala ranije), molim da mi napišete.

Prošle godine sam bila na jedan dan u Vourvourou i posetila sam Karidi beach - zaista sam bila bez daha!

Pozdrav svima :D

Mi idemo ove godine u Vrahos, ali vise detalja cu znati tek po povratku :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine sam bila na jedan dan u Vourvourou i posetila sam Karidi beach - zaista sam bila bez daha!

Pozdrav svima  :D

Ako ti se već dopao Karidi beach, zašto nisi probala da pronadješ neki smeštaj bliće toj plaži. Ostale plaže u Vourvourou, su uglavnom privatne i po meni i nisu nešto: puno čamaca, trave u plićaku i nekog mulja!

Mi smo prošle godine letovali u Vourvourou i to na Karidiu :cvetic:

Izmenjeno (patuljak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo se prvi put ukljucujem u forum...

Sa suprugom i malom cerkicom (sad ima 9 mes) planiramo putovanje u Grcku sa nesto izmenjenim potrebama nego do sada (logicno). Za sada figuriraju opcije Vourvourou i Jarisos. Mislim da su po mnogo-chemu slicne.

Mail-om sam direktno dobio ponnudu od Studio Anna u peridu 22.06-04.07. od 45EUR po danu.

Moze li mi neko reci da li su to cene od prosle godine, moze li se naci nesto jeftinije preko nashih agencija neshto slicno i da li ima indicija da ce zbog SEKE (Svet.Ekon.Krize) cene mozda padati?

:P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka