Nikola S.

Ronjenje-Hurgada

737 poruka u ovoj temi

Evo i linka da vidite kako to otprilike izgleda. Cena joj je oko 2500din. http://cgi.ebay.com/WATERPROOF-HOUSING-CAS...bayphotohosting

Da, znam za to. Ok investicija za one koji će češće to da koriste. A ja planiram da uskoro prodam svoj aparat i kupim novi, i sumnjam da će neko hteti sa tim dodatkom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

raze, lion fish sa otrovnim perajima, :ph34r: heeeej

ja bih da uzivam u izletu a ne da me presece srcka od straha! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma pazi... I raža i lion fish, SVI se oni plaše više nas nego mi njih.

Ali užas nad užasima od koga je meni frka, jer i nema mozak da bi se plašilo od mene - su MEDUZE! Prošle godine nije bilo nijedne jedine, samo se nadam da će i ove da bude tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma opusteno, ako krene nesto da te ujede a ti kreni na nju/njega pa ce da se zbuni! :lol:

Uzivajte bre, bez razmisljanja o meduzama! Proslog leta (pre puta) meduze mi nisu izlazile iz glave. Kad sam stigla tamo nisam ih se ni setila ni jedan jedini put!

Ja ako uspem da napravim kombinaciju za Egipat u oktobru, ronjenje ce pasti bez razmisljanja, vidis kako 0001 sve lepo isprica! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jaoooj kako ste vi smesni. pa to su samo ribice, neke malo otrovne neke malo vise. moja prijateljica je pre par godina na ronjenu videla i male ajkule. ja se nada da cu ih videti ove godine. uzivajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično. Sve sami korisni saveti. Vidiš, menja se situacija iz godine u godinu...

Lično sam prijatno iznenađen cenom ronjenja. Da li ima šanse da mi objasniš o kojoj agenciji se radi? Da li su cene ujednačene, da li si obilazio malo agencije? Ja računao 60€ po danu ronjenja, ovako ću češće da idem...

Kako si išao do El Goune?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svaka cast za detaljne opise...cenimo to!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U El Gounu mozete ici i brodom.Tura je ista kao za Giftun.

Hotel Safir ima diving centar,preko kojeg smo mi isli i toplo ih preporucujem.

Dva izleta brodom (Giftun,El Gouna)izadju 35 eur.po osobi.

Plan izleta:snorking,pecanje,rucak,obilazak El Goune i akvarijuma,povratak uz jos jedan snorking.

P.S.Jedina laz na koju smo se navukli bila je "kupanje sa delfinima",sve ostalo je ok.

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deltina, koliko je ronjenje sa ljudima iz Safira?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam sigurna,ali mislim da se cena krece od 50-60eur.,sve zavisi od broja zarona.

Ako se odlucite za tu varijantu nemojte nikako pristati na pocetnu cenu,vec se pogadjajte,pogotovo ako se dogovorite za vise izleta.Imate i soluciju za ronjenje na plazi hotela,ali za to neznam cenu.

Izmenjeno (Deltina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali jedan forumas se pre neki dan vratio i obradovao me informacijom da je placao 2 zarona 20 eura... :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek imas soluciju da se raspitas ko je najpovoljniji.

Mi nismo isli na ronjenje,samo smo formalno pitali za cenu.

Sve zavisi i od celokune ponude,ova je ukljucivala ceo dan na brodu,ali opet ponavljam sa njima se moras cenkati zato sto pocetna cena nikada nije realna,pa ko se upeca...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo veliki pozdrav za Deltinu koju sam upoznao na safariju :)

Evo ovako. Sto se tice ronjenja sledeca je situacija: kao sto sam vec rekao placao sam ronjenje sa bocama 2 x 15-tak minuta 20 evra po osobi. Sa tim sto je moja sestra plus zaronila sa instruktorom i treci put u varijanti samo sa njegovom bocom i rezervnom disaljkom (koja je zakacena na njegovu bocu). Vidjao sam da su jos neke turiste vodili tako, ali ovo ipak nije bilo pravilo vec izuzetak.

Ako nekome treba mogu da mu dam broj telefona i agencije sa kojom sa isao, ali i broj telefona diving centra sa kojim smo isli. Ne znam da li bi cena bila nesto povoljnija da smo se direktno dogovarali sa ljudima iz diving centra, jer je sigurno da i agencija uzima neke pare.

I na kraju, ukoliko neko ne zeli da ide na druge izlete vec samo na diving (kao sto je pretpostavljam Nikola) mislim da je dobra opcija da se uplati neki kurs ronjenja od nekoliko dana. Znam da postoji jedan od 4 dana gde je prvo obuka na suvom i slicno, ali i neki od 15 dana. Na kraju kursa dobijate sertifikat. Ne znam kolika je cena jednog ovakvog kursa.

Uskoro slede izvestaji i sa sledecih izleta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, ne mogu da idem i da učim nešto!!! Mislim, jesam ja temeljan i sve to, ALI ako svi kažete da je ona obukica od par sati, što na suvom, stolici, bazenu, brodiću.... dovoljna, onda ću i ja tako.

Ajde pusto broj ovde, a bilo bi dobro i da mi opisno malo daš direktive gde se centar nalazi.

Ja sam kontaktirao neke preko maila, tamo je cena 50 eura, bilo bi super da nadjem za manje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma preko maila mogu da ti pricaju sta hoce. Sad cu da proverim koliko su se kretale cena ronjenja za razlicite agencije (posto sam zapisivao sve u blokce da bih nasao najpovoljniju). Broj cu postaviti sutra dok nadjem vizit kartice u stvarima :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka