2555 poruka u ovoj temi

Srećan put i lep odmor. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

23.6. uvece definitivno krecemo. Napunio sam blokcic sa imenima vila koje mi se svidjaju, mada ima i onih kojih nema na netu.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srećan put ackol i srećno u traženju smeštaja :)

Nadam se da ćeš se javljati iz Sivote.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Javljacu se, naravno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan put ackol :) Bilo bi lepo ako uspes da se javis i preneses utiske, zbog nas koji krecemo par dana posle tebe :)

Izmenjeno (maloprase)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi prijatelji foruma,

Citao sam prepiske u vezi letovanja u Sivoti (Grčki Karibi) i mnogo toga saznao. Spremam se u avgustu tamo da letujem, pa me zanima - postoji li mogucnost da se iznajme gumeni čamci sa motorom i po kojoj ceni ? Ima li nekih novih iskustava u vezi Sivote turista koji su sada tamo ili se vratili skoro ? Ima li pecarosa ? Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas našli smeštaj iz drugog puta. Villaggio Siuitis. 480 evra 12 dana. Nalazi se na 50 metara od Kike, pogled na more i čuju se talasi. Kasno smo stigli, oko 5 popodne pa se nismo kupali. Prošetali smo malo uveče, ima dosta turista, ali ima i dosta slobodnog smeštaja. Cene u kafićima čini mi se malo niže nego što smo očekivali. Naglasak u restoranima je na Italijanskoj hrani, od sutra kreċemo sa degustacijom.

Inače mesto fino izgleda, malo je, ali pogled na ostrvca je prelep.

Put do ovde je što bi se reklo, nikad da stigneš. Imam osećaj da sam putovao tri dana. Mada, pošto nam je nešto iskrslo došli smo direktno ovde, bez spavanja u Makedoniji. A krenuli smo tek u 4 ujutru, tako da nisam spavao uopšte, pa sam pravio milion pauza.

Prvi utisak, Agia Paraskevi je super, ali nije bilo slobodnih soba pored plaže, a komaraca ima puuuno.

Javljam za ostalo.

Izmenjeno (ackol)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super ackol, hvala ti na javljanju :) Kako ti se cini lokacija smestaja s obzirom da je pored Kike?Mi smo u Kiki od subote, mozda se i sretnemo. Ako vidis dve porodice sa 4 decaka, to smo verovatno mi :) Znaci dopada ti se plaza Agia Paraskevi?Joj ne mogu da docekam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sve je blizu. Centar je baš blizu, bukvalno 200-300 metara, jedino što je uzbrdo u povratku. Ag. Paraskevi je super, samo je gužva. A pre nje ima uvalica kamenita, tu smo hteli da se smestimo, ima i taverna i kafić.

Samo mesto mi deluje malo zapušteno, mnogo je lepa okolina i priroda, tako da zaslužuje da ga malo bolje srede.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf guzva, to mi se ne dopada nikako...

Naci cemo neki kutak, mi ionako volimo da poranimo, tj. tako smo do sad radili, a oko 9h tesko da igde moze da bude guzva, taman da uzivamo bar sat-dva vremena dok ne nagrnu ostali

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka neko od vas koji ste tamo osmotri plazu Zavia pa da mi javi kakva je situacija tamo i plaza kakva je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas ni na jednoj plaži nije bilo gužve. Na m. Amos voda ledena, na Ag. Paraskevi nešto toplija, najtoplija na Zeri. Zanimljivo da na Ag. Paraskevi baš prazno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci voda je malo hladnija?A kakve su temperature, da li je prevruce?I da li na nekoj plazi ima prirodnog hlada?

Hvala ti ackol sto se javljas, mi za 2-3 dana krecemo, ne mogu da docekam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima prirodnog hlada. Temperature su oko 30. Uveče je svežije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovih dana ledena voda na plažama oko sivote

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905066
    Ukupno poruka