2416 poruka u ovoj temi

Super, hvala jos jednom :) Znaci uspelo lobiranje, opet Sivota :)? Inace moj muz se popalio da kupi neki motorni camac, pa se sad tako lozimo da ga nosimo na odmor, to bi ja mislim za tu oblast bio pun pogodak

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To s camcem je super ideja, mada je tu dovoljan i gumeni s veslima , koliko sam shvatio,

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno, ali ne moze da smeta mogucnost da se vozis malo dalje nego sto bi mogao da preveslas :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super, hvala jos jednom :) Znaci uspelo lobiranje, opet Sivota :)? Inace moj muz se popalio da kupi neki motorni camac, pa se sad tako lozimo da ga nosimo na odmor, to bi ja mislim za tu oblast bio pun pogodak

Prelomila, ove godine definitivno opet Sivota, sa primesama Lefkade. Camac bi zaista bio dobra stvar, i mi razmisljali o tome, ali jos ne mozemo da zaokruzimo finansijsku konstrukciju. Mi imamo motor, ali ne i camac :zid: . Ne znam dokle biste stigli na rucni pogon, nisu ta ostrva bas tako mala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neka agencija Atlantic Travel ima odlicnu ponudu za Sivotu. Dosta je povoljno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, ali 7 nocenja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa da. Kakvo je to letovanje ispod 14 dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad gledam tu ponudu i razmatram vilu Zavia na istoimenoj plazi. Kakva je ta plaza? Pogled iz apartmana izgleda prelepo.

Vidim u najavi Sivotu i kod agencije Robinson.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je dvorište Kike neprocenjivo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad gledam tu ponudu i razmatram vilu Zavia na istoimenoj plazi. Kakva je ta plaza? Pogled iz apartmana izgleda prelepo.

Vidim u najavi Sivotu i kod agencije Robinson.

Zavia je najmanja plaza u okolini, samo smo bacili pogled, predpostavljam da u sezoni moze biti prilicno guzva posto je najpristupacnija na juznom delu mesta. Plaza je simpaticna, nalazi se u dubokoj uvali, pa ne vidite bog zna koliko siroko more. Takodje treba imati u vidu, da ako odsednete tu, imate oko 1,5 km do luke, i oko 1,2 km do mini marketa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi se dvoumimo izmedju Kike i Armoniades. Poslali smo upit Armoniadesu. Cena je 50e za noc, za kraj avgusta i pocetak septembra, za kes moze i jeftinije. U pitanju je apartman za cetvoro sa dve spavace sobe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili za ovo leto studio kod gospe Ioanne u "Kika apartments" od 15-26.06.

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam vec uplatila Tasos u junu a razmatram ovu opciju za septembar. Cesto idem u septembru na Ohrid - oko 5 nocenja, pa jos 7 bi mi dobro doslo u Sivoti. Bili smo, ranijih godina u Pargi i na Krfu, tako da znamo taj kraj i volimo Jonsko more... sad, moj muz je vise bio za opciju Ohrid - Albanija, ali posle najnovijih politickih desavanja mozda bude i Ohrid - Sivota... za sada samo informacije a do septembra - videcemo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili za ovo leto studio kod gospe Ioanne u "Kika apartments" od 15-26.06.

:hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kika se i nama svidja zbog dvorista. Jedina je mana sto nema internet.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26164
    Ukupno tema
    872495
    Ukupno poruka