mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

Ima ali na FB grupi Egipat-Info Letovanje. Utisci su pozitivni skroz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima li neko da je sad u hotelu ili se skoro vratio, da podeli utiske?! 

Mi smo se vratili 23.08.

Hotel je bio popunjen 50%, guzve nije bilo, merili temp pri svakom ulasku u restoran. Sto se hrane tice, bio je svedski sto ali su oni sipali hranu sta i koliko zelite. Dezinfekciona sredstva su na svakom koraku, svo osoblje je non stop sa maskama. Usluga odlicna, lete po hotelu bukvalno. Od animacija je bilo akvarobik, zumba, pikado, one zezancije na vodi, mini disko za klince, karaoke, bingo, dj... Nasih ima jako slabo, uglavnom su Arapi i Rusi, Ukrajinci. 

Da li vas jos nesto interesuje?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguće da gost SMR-a pređe na plažu Forta radi snorkelinga, puštaju li?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, bez ostavljanja bilo cega na njihovoj plazi cak ni papuca jer ce ih skloniti. Samo maska u ruke, prodjete pored kucice cuvara koga nekad cak i nema na tom mestu. Eventualno ako rezim nije promenjen zbog ove Covid situacije. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljubazno se javite čuvaru pri dolasku i odlasku, posle dan dva će vas s osmehom pozdravljati.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ?

Mi trebasmo prošle godine u SRM ali posle one glavne frke sa koronom promenismo i odosmo u septembru '20. u Garden. Promenili smo zbog blizine Hurgadi.

Ove godine definitivno SRM, 22. juna krećemo.

Pročitala sam sve na temi, jedino bih molila ako neko može da postavi menije za a la cart restorane. Na nekoj od prethodnih stranica ima ali ne mogu da se otvore fajlovi.

I naravno da se javi neko ako putuje u našem terminu i još ako ima dete uzrasta oko 9 godina ? bilo bi sjajno da nadjemo ćerki društvo.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav ?

Mi trebasmo prošle godine u SRM ali posle one glavne frke sa koronom promenismo i odosmo u septembru '20. u Garden. Promenili smo zbog blizine Hurgadi.

Ove godine definitivno SRM, 22. juna krećemo.

Pročitala sam sve na temi, jedino bih molila ako neko može da postavi menije za a la cart restorane. Na nekoj od prethodnih stranica ima ali ne mogu da se otvore fajlovi.

I naravno da se javi neko ako putuje u našem terminu i još ako ima dete uzrasta oko 9 godina ? bilo bi sjajno da nadjemo ćerki društvo.

 

 

Pozdrav ?

Mi trebasmo prošle godine u SRM ali posle one glavne frke sa koronom promenismo i odosmo u septembru '20. u Garden. Promenili smo zbog blizine Hurgadi.

Ove godine definitivno SRM, 22. juna krećemo.

Pročitala sam sve na temi, jedino bih molila ako neko može da postavi menije za a la cart restorane. Na nekoj od prethodnih stranica ima ali ne mogu da se otvore fajlovi.

I naravno da se javi neko ako putuje u našem terminu i još ako ima dete uzrasta oko 9 godina ? bilo bi sjajno da nadjemo ćerki društvo.

 

Joj i mi se bas jako dvoumimo oko SRM i Gardena... Vec sto puta sam u glavi menjala odluku.... Idemo oko 20.06.Gotovo smo se i resili za Garden, a onda vidim vase iskustvo sa tom mutnom vodom i skontam da je SRM ipak bolje resenje.. Jer voda i plaza mi je jedna od glavnih stavki na spisku zelja za letovanje.. Da li se u Gardenu definitivno koriste i sadržaji Mamloc Sunrise? Ako je neko bio u oba hotela neka napise jos neku prednost SRM pa da prelomim. Pozdrav za sve i hvala unapred. 

 

 

 

Moja deca bi bas u ovaj hotel ove godine (presudile slicice).

Svaka informacija je dobrodosla.

Ako je neko bio, neka se javi.

Holliday check dobro proucen - na njemu ga hvale.

Hvala.

 

Pozdrav ?

Mi trebasmo prošle godine u SRM ali posle one glavne frke sa koronom promenismo i odosmo u septembru '20. u Garden. Promenili smo zbog blizine Hurgadi.

Ove godine definitivno SRM, 22. juna krećemo.

Pročitala sam sve na temi, jedino bih molila ako neko može da postavi menije za a la cart restorane. Na nekoj od prethodnih stranica ima ali ne mogu da se otvore fajlovi.

I naravno da se javi neko ako putuje u našem terminu i još ako ima dete uzrasta oko 9 godina ? bilo bi sjajno da nadjemo ćerki društvo.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za početak da kažem da nisam boravila u Gardenu, ali jesam u Royal Makadiju. Razmatrala sam tada oba hotela i zaključila da je SRM ipak bolji izbor. Rekla bih da Garden ni u čemu nije bolji, možda mu je samo bolja lokacija, bliži je gradu, slike nekome to bitno. Sve drugo je, rekla bih, na strani Royal Makadiju.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za početak da kažem da nisam boravila u Gardenu, ali jesam u Royal Makadiju. Razmatrala sam tada oba hotela i zaključila da je SRM ipak bolji izbor. Rekla bih da Garden ni u čemu nije bolji, možda mu je samo bolja lokacija, bliži je gradu, slike nekome to bitno. Sve drugo je, rekla bih, na strani Royal Makadiju.

 

Hvalaaaaaa

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko smeta na plaži onaj pojas od kamena u plićaku koji se vidi ponegde na slikama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili pre nekoliko godina. Nimalo nam nije smetao

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni nama nije to predstavljalo problem. Ima i jedan mali deo bez toga.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne ide pojas celom duzinom. A i tamo gde ga ima se samo preskoci. Moze se i stajati na njemu jer nije ostro, vec uglacan kamen.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ce se neko od vas testirati u Hurgadi i znate li detalje o tome koliko se cekaju rezultati testa? I ne daj Boze ako je jedan clan porodice pozitivan sta onda? I da li ima indicija da ce Egipat ukinuti PCR bar za one koji imaju potvrdu o vakcinaciji? Jer to sve toliko povecava troskova, jos ako i vize ponovo uvedu.... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima?‍♀️
Imam nedoumicu izmedju Palm Royal hotela i Sunrise royal Makadi resort-a?

Moze li pomoc i savet??

Takodje me interesuje da li se neko testirao u po sletanju u Hurgadu?

Ako jeste-koliko se čeka rezultat i da li je potrebno biti u karantinu u hotelu dok ne stigne rezultat?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka