Putnica

Izleti brodom do Jonskih ostrva

21 poruka u ovoj temi

  @ackol Primedba je na mestu, dopunila sam! :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,  iako sam na Lefkadi bio dva puta , jos nisam uspeo sve da obidjem i vidim...Leto 2019 je rezervisano za obilazak ostrva u Jonskom moru.

molim Vas da napisete odakle se ide na ostrva Paxos i AntiPaxos, cena karte,ukoliko neko ima neke preporuke slike,,,,,

 

hvala unapred

Izmenjeno (VukBG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima,  iako sam na Lefkadi bio dva puta , jos nisam uspeo sve da obidjem i vidim...Leto 2019 je rezervisano za obilazak ostrva u Jonskom moru.

molim Vas da napisete odakle se ide na ostrva Paxos i AntiPaxos, cena karte,ukoliko neko ima neke preporuke slike,,,,,

 

hvala unapred

Ja sam na Paxox i Antipaxos bila iz Parge ali cula sam da ima izlet iz Nidrija. Taj izlet svakako ne smete propustiti. Jonska ostrva je sasvim drugi izlet gde se obilaze Itaka, Skorpios i jos neka ostrva, tu nisam bila ali planiram ove godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li neki komentar za dnevni izlet do Paxosa i Antipaxosa iz Parge. Odakle se kreće, kad se kreće, koliko traje, košta i sl. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam na Paxox i Antipaxos bila iz Parge ali cula sam da ima izlet iz Nidrija. Taj izlet svakako ne smete propustiti. Jonska ostrva je sasvim drugi izlet gde se obilaze Itaka, Skorpios i jos neka ostrva, tu nisam bila ali planiram ove godine

Paxos i Antipaxos su mnogo bliže Krfu i Pargi nego Lefkadi i Nidriju.Ono što agencije nude iz Nidrija su Jonska ostrva (Kefalonija,Itaka,Skorpios ...),3 plaže i Zaboravljena ostrva (Kastos,Kalamos...).

Izmenjeno (nesacaca1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izlet od Argostolija na Kefaloniji, krstarenje brodićem sa staklenim dnom po zalivu Argostolija, sa kupanjem na Xi plaži, sa uključenom hranom na brodu i pićem , za odrasle 50 eura , decu do 12 godina 35 eura. Lepo celodnevno porodično druženje. Transfer taxijem 6 eura po vožnji Lasi - Argostoli ako se dogovorite unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka