Stolica-1

Aktuelna desavanja u Egiptu

2801 poruka u ovoj temi

Niko da se javi od ljudi koji su ipak otišli neki dan.. :(

Valda im je dobro tamo??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kako je kod nas po agencijama ali ovde kod mene skola pocinje sledece nedelje i automatski svi aranzmani idu duplo dole.Iza nedelje mozete naci sve ukljuceno 7-8 nocenja recimo Grcka ili Turska hoteli 4 zvezdice za 200-300 evra po osobi avion sa all inclusive,a za isti period avion-hotel-dorucak ide od 150 evra.

Izmenjeno (Oslo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja samo da se javim,stigla sam jue ujutru iz Hurgade, smena od 07 - 17. avg,mi smo bili u Sea Star-u , koji je 10 km od centra Sakale. Nismo imali nikakvih problema,osim neprijatnosti kad smo gledali vesti njihove na Tv-u i barikade koje su bile postavljene ispred hotela, tako da smo mogli samo 20 -30 m levo i desno ispred hotela. Medjutim,preksinoc kad smo prolazili kroz Sakalu na putu do aerodroma oko 10 uvece ulica je vrvela od turista i pored policijiskog casa! Na ulasku u aerodrom vojska pregleda svako vozilo i to je isto bilo malo nelagodno. Sta reci,nama je bilo prelepo,u hotelu nismo osetili ni P od problema, ljudi su hteli da produzavaju aranzmane da ostanu ali nisu mogli zbog letova. Cula sam posle da i Hurgada nije vise sigurna jer se ne zna sta kome i kada moze da dune. Ja samo mogu reci da mozda ipak sad nije vreme , ali opet verujem da se nikom nista nece dogoditi kao ni nama.. Uzivajte na najlepsem moru! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li bio neko od jutros u Argusu, kako ide sa vracanjem para? Kod mene ce to da potraje par dana, posto ja placam preko administrativne zabrane, pa treba Argus prvo da prebaci novac subagentu preko koga sam ja uplatila, a posle ce oni meni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta zna dete šta je važnije.

Svako ima svoje prioritete.

ali-tata-ovde-ima-mrt.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad kad su se i agencije opametile, brinući isključivo za sebe,

(u prevodu za svoje d..e) a ne za putnike, može još malo šale.

komsije.jpg

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacija od animatorke iz caribbeana koja je prijatelj sa mojom zenom na fejsu: Hotelima ne stize dovoljno pijace vode, pa su poneki poceli da koriste svoje rezerve, a poneki da koriste cesmovacu! Ona se ne moze filterima procistiti! Obratite paznju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав и од мене! :rolleyes:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li bio neko od jutros u Argusu, kako ide sa vracanjem para? Kod mene ce to da potraje par dana, posto ja placam preko administrativne zabrane, pa treba Argus prvo da prebaci novac subagentu preko koga sam ja uplatila, a posle ce oni meni.

Danas sam zavrsio sa tim...poto sam platio kreditnom karticom, sav iznos ce mi bti bracen na istu u roku od 5-7 dana

Izmenjeno (zloinaopako)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da ih pohvalim da su brzi. Meni su vec danas prebacili na racun subagenta, sad su mi pare na njihovom racunu dok ja odlucim sta cu drugo da uplatim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka