tasko

OLYMPIC BEACH

1966 poruka u ovoj temi

Cene su daleko od istog...

Svako bira koliko mu je dubok dzep ili iz nekog svog razloga, tako da je totalno nepotrebno komentarisati da ljudi ne treba da idu u Olimpsku regiju

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok svako ima pravo na svoje mišljenje i to postujem pa tako i ja.

Dao sam svoje misljenje poučen iskustvom iz dugogodišnjih različitih putovanja-destinacija.

Cene nisu daleko od istog evo pogledajte Sitoniju ili bilo koje ostrvo u Grčkoj iste su cene smeštaja na bookingu.

Nisam ja nikog  terao da ide bilo gde ili ne .Bio sam u ovoj regiji jednom i nikad više a svako nek ide gde mu je volja i po mogućnosti.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko bio u vili Asterias preko Eurotursa iz Nisa?

Kakva je vila?

 

Sve njihove vile u OB su solidne jako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Olimpskoj regiji su najbolja Leptokarija i sva mesta južnije. Paralia i OB su najuređeniji ali su plaže bezveze. Pokrajina Pieria uopše nije precenjena. Možda od strane tomato turista koji bi da plate malo a da letuju na "Maldivima".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne znam da li neko od vas radi u agencijama za ovu regiju pa zato daje netacne informacije cena smestaja ,ali crno na belo preko booking sajta je da su i Zakintos i Kefalonija u proseku 50-60 evra jeftiniji za desetodnevni boravak od Ol.Beach

 

Zakintos od 220 evra za 10 dana

https://www.booking.com/searchresults.sr.html?aid=304142&label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaFyIAQGYASS4ARfIAQ_YAQHoAQH4AQuIAgGoAgO4ArydgugFwAIB&sid=aa771a034ae93636feaf4c87bb198855&tmpl=searchresults&checkin_month=6&checkin_monthday=17&checkin_year=2019&checkout_month=6&checkout_monthday=27&checkout_year=2019&class_interval=1&dest_id=1663&dest_type=region&dtdisc=0&from_sf=1&group_adults=2&group_children=0&highlighted_hotels=1817074&inac=0&index_postcard=0&label_click=undef&no_rooms=1&postcard=0&raw_dest_type=region&room1=A%2CA&sb_price_type=total&shw_aparth=1&slp_r_match=0&src_elem=sb&srpvid=bc67909e5f030021&ss=Zakintos&ss_all=0&ssb=empty&sshis=0&ssne=Zakintos&ssne_untouched=Zakintos&order=price

 

Kefalonija od  237 evra za 10 dana

 

https://www.booking.com/searchresults.sr.html?aid=304142&label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaFyIAQGYASS4ARfIAQ_YAQHoAQH4AQuIAgGoAgO4ArydgugFwAIB&sid=aa771a034ae93636feaf4c87bb198855&tmpl=searchresults&ac_click_type=b&ac_position=0&checkin_month=6&checkin_monthday=17&checkin_year=2019&checkout_month=6&checkout_monthday=27&checkout_year=2019&class_interval=1&dest_id=1671&dest_type=region&dtdisc=0&from_sf=1&group_adults=2&group_children=0&highlighted_hotels=1794862&hp_sbox=1&inac=0&index_postcard=0&label_click=undef&no_rooms=1&postcard=0&raw_dest_type=region&room1=A%2CA&sb_price_type=total&search_selected=1&shw_aparth=1&slp_r_match=0&src_elem=sb&srpvid=e46790d113e80182&ss=Kefalonija%2C%20Greece&ss_all=0&ss_raw=kefa&ssb=empty&sshis=0&ssne=Olimpijaki%20Akti&ssne_untouched=Olimpijaki%20Akti&order=price

 

Ol.Beach  od  279 evra za 10 dana

 

https://www.booking.com/searchresults.sr.html?label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaFyIAQGYASS4ARfIAQ_YAQHoAQH4AQuIAgGoAgO4ArydgugFwAIB&sid=aa771a034ae93636feaf4c87bb198855&tmpl=searchresults&checkin_month=6&checkin_monthday=17&checkin_year=2019&checkout_month=6&checkout_monthday=27&checkout_year=2019&city=-828268&class_interval=1&dest_id=-828268&dest_type=city&dtdisc=0&from_sf=1&group_adults=2&group_children=0&inac=0&index_postcard=0&label_click=undef&no_rooms=1&postcard=0&room1=A%2CA&sb_price_type=total&shw_aparth=1&slp_r_match=0&src_elem=sb&srpvid=fee1908e618d0033&ss=Olimpijaki%20Akti&ss_all=0&ssb=empty&sshis=0&ssne=Olimpijaki%20Akti&ssne_untouched=Olimpijaki%20Akti&order=price

 

 

 

 

Izmenjeno (Oslo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za druge ne znam da li rade u agenciji. Ja ne radim ali na more vodim dva sitna deteta i nikako mi nije u opciji letovanja Zakintos pa ni Kefalonija. Ono što je bliže dolazi u obzir a ove godine od poslatih mejlova a bilo ih bas dosta sva mesta na Sitoni ji, Kasandri, Tasosu i Atosu su mi bila skuplja od Platamona. (Mislim na smestaj) 

Da dodam jos i to da nemaju svi isti pogled na ista mesta i da sve zavisi sta se traži od letovanja

Pozzz

Izmenjeno (jekic)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja ne znam da li neko od vas radi u agencijama za ovu regiju pa zato daje netacne informacije cena smestaja ,ali crno na belo preko booking sajta je da su i Zakintos i Kefalonija u proseku 50-60 evra jeftiniji za desetodnevni boravak od Ol.Beach

 

Zakintos od 220 evra za 10 dana

 

Oko 1500 e samo prevoz, plus prevoz do aerodroma u Bg

Na vecini ostrva u Gr je smestaj daleko kvalitetniji i jeftiniji nego u kopnenom delu Grcke, ali je problem stici do tih ostrva, ja ne idem u Olimpsku regiju ali ljudi koji idu recimo koliko im treba jos cimanja, putarina,goriva, trajekta, pa i komplikovanije organizacije da bi stigli do istih. I recimo da bar 70 posto ljudi koji letuju u Gr i ne znaju sta je booking. Tako da svako ima neku svoju racunicu gde letuje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zimus kada smo uplaćivali letovanje svi smeštaji koje sam proveravala preko bookinga bi bili skuplji nego preko agencije sa svim popustima. Hotel koji smo rezervisali čak za 500 eura skuplji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je normalno, preko agencije se isplati van sezone gde agencija nekad ide i ispod granice rentabilnosti a onda to nadoknadjuje cenama u sezoni. Mi smo van sezone letovali za 100-120 evra za 3-krevetni studio za 12-13 dana u Vrasni, Nei Poriu i Pefkohoriju a za te pare tesko bi na bookingu ili direktno od Grka dobili. Pri tom, to van sezone je bilo ili 8-9 jun ili 8-9 septembar pa je vreme bilo super i voda topla. U sezoni agenciji ne bih dao 500-600 evra, pre bih sam organizovao.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako, jer da bi agencija ugrabila objekat mora ga zakupiti sto ranije, pa da ne bi zvrjao prazan a dazbine kostaju bolje biti i na pozitivnoj nuli za taj mesec nego u minusu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To je normalno, preko agencije se isplati van sezone gde agencija nekad ide i ispod granice rentabilnosti a onda to nadoknadjuje cenama u sezoni. Mi smo van sezone letovali za 100-120 evra za 3-krevetni studio za 12-13 dana u Vrasni, Nei Poriu i Pefkohoriju a za te pare tesko bi na bookingu ili direktno od Grka dobili. Pri tom, to van sezone je bilo ili 8-9 jun ili 8-9 septembar pa je vreme bilo super i voda topla. U sezoni agenciji ne bih dao 500-600 evra, pre bih sam organizovao.

 

 

Uplatili smo zimus ali za avgust,ne radi se o predsezoni 

 

Izmenjeno (teax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

Uplatili smo zimus ali za avgust,ne radi se o predsezoni 

 

Agencije imaju popuste na rane uplate, na uplate u celosti itd. pa se nekad i tako isplati ici u sezoni. Na bookingu i slicnim sajtovima tih popusta nema, ali se desi nekad da neki sajt tog dana nudi popust, ali to znaci da moras pratiti ponude svakodnevno i reagovati u pravom trenutku, a kad se sezona priblizi onda je ili rasprodato ili nema popusta. U tom slucaju neki okusaju srecu na bum, pa tamo nadju jeftinije nego preko agencije, jer ono sto je tada ostalo gazda ce izdati da mu ne stoji prazno pa ce spustiti malo cenu. Mada izgleda da ta pravila polako prestaju da vaze za Grcku. Traznja je svake godine sve veca a ponuda ista i normalno da cene rastu. Kontinentalne delove su preplavili Rumuni, Bugari pa i Turci a njih pre 10-tak godina nije toliko bilo. E sad kazes hotel, da li imate i dorucak ili mozda PP ili samo nocenje ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka