dada88

Trajekt za Krf

245 poruka u ovoj temi

Vratio sam se danas sa Krfa pa da kažem da sam na prvoj biletarnici pitao pošto je povratna karta za Kerkiriju, kola 2 odrasle osobe i 2 deteta. Prodavačica je ko iz topa rekla 75 EUR.  Nisam pitao druge. Samo pazite da sam morao da idem sa istim prevoznikom i nazad ali smo i dobili njihov red vožnje. Još jedna bitna stvar je da sačuvate račun jer samo sa njime dobijete u Kerkiriju nove karte za povratak. 

Put je trajao oko 1h i 30min. U dolasku je bio lep i nov trajekt a u povratku manji i stariji ali nije neki veći problem sem što je putovao možda nekih 10 minuta duže. Inače radnici na trajektu postavljaju kola ko sardine, svaka im čast kako daju instrukcije vozačima. Trajekt se pri dolasku isprazni za 3-5 minuta.

Izmenjeno (tm011)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo kupili karte online preko Lefkimmi lines kompanije, tada je bila ponuda 5e po coveku i 5e za auto u jednom pravcu. Uredno smo dobili potvrde o placanju i karte na mail, istampali i samo predali na ukrcavanju, nije bilo nikakvih problema. Ta cena je vazila i na licu mesta kada se kupuju karte, medjutim to je bilo do kraja jula. Sada je cena 5e po coveku i 10e auto. Ista cena je i kod drugog prevozinika Kerkyra lines. Sve ovo se odnosi za voznju izmedju Igumenice i Lefkimmia.

Kada smo isli na Krf, trajekt se jedva do pola napunio, na nazad je bilo automobila koji nisu imali mesta da se ukrcaju. Tako da poranite bar malo, nemojte cekati poslednji trenutak.

Trajekt do Lefkimmia vozi tacno sat vremena. Mali je, pa ukrcavanje i iskrcavanje ne oduzima nesto mnogo vremena.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi kaze da li je ovo na sajtu bila cena za jedan pravac ?

http://ionionpelagos.com/sr/node/139 

Pretpostavljam da jeste cim ne pise da je povratna ali mi u isto vreme i nesto neobicno skupo. obzirom da sam citao cene koje su postavili ovde na forumu .

Ovako ispada oko 150 evra u oba smera za auto i nas 3

Ako hoce neki moderator neka prebaci poruku u temu Automobilom na Kefaloniju..

Pogresih temu pa ne mogu da prebacim ili obrisem poruku ali, ionako je poruka vezana za trajekt :D

Drugo pitanje je da li neko zna razliku u ceni trajekta Igumenica Kerkyra i Igumenica Lefkimi ? Nekako to nisam uspeo da procitam nigde .

Izmenjeno (Acika1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispravite me ako grešim ali....

Koliko sam pročitao ovde i unazad stranu, dve, tamo negde oko polovinom odnosno krajem juna moja porodica (dvoje odraslih i jedno dete od 6 godina) sa autom možemo na licu mesta, u igumenici kupiti povratnu kartu za Lefkimi oko 30 do 40 evra?

Pozivam se na odličan dugački post člana @Ciriricka :) 

Ako je ovo tačno, onda je velika verovatnoća da ću se predomisliti za Prevezu/lefkadu jer je smeštaj na Krfu daleko povoljniji. Jeste da sam bio već 2 puta na Krfu, ali ide nam se ponovo pošto je prelep. Na Lefkadi smo bili jednom ali su cene paprene (smeštaj) i apsolutno mi nije jasno zašto.

Izmenjeno (karadjordje)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos ljudi,

Prosle godine su bas bile povoljne cene karata za trajekt Igumenica - Lefkimmi, za sada na sajtu Lefkimmi lines daje samo 25% popusta (30e jedan pravac auto i 2 osobe).

Ako bi neko bio ljubazan, neka podeli iskustva sa lica mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni bi mnogo znacila iskustva od ove godine, jer su cene na sajtu dosta vece u odnosu na proslu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igumenica - lefkimi 39 evra za dve osobe i auto pocetkom juna.

Grad Krf - Igumenica 62 evra povratak sredinom juna, takodje dve osobe i auto.

Izmenjeno (Woodoo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre neki dan se vratio sa Krfa

Igumenica / odlazak:5d121b5dd1028_IMG_20190620_051643prevozn
5d121b60010e8_IMG_20190620_051643prevozn

IMG_20190611_103004.jpg.e64c7f7d54dcc18f

IMG_20190611_103002.jpg.7e862aa056bc5fc0

IMG_6138.jpg.43099f2209d961371a6b148bc02

IMG_6142.jpg.166809e57fdee33ce46bb736ab0

62 Evra po pravcu (auto i dve osobe)

IMG_20190623_224220.thumb.jpg.01e4391bcf

IMG_20190623_224413.thumb.jpg.b76ab128b1

Kerkyra / povratak:

IMG_20190620_052248.thumb.jpg.0bfb7f98cf

IMG_20190620_054150.jpg.6f96c74371ec4731

IMG_20190620_053852.jpg.c75c78534859c615

IMG_20190620_060827.jpg.7e8cbe91e8f8d955

Nisam uzeo flajere za Lefkimi, a trebalo je.

:):):)

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel uspeo neko da dobije nižu cenu, tj da se iscenka? Prošle godine me je koštalo u oba smera 75 EUR.  Sada razmišljam da idem na Lefkami ali onda mi treba još sat vremena kolima,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za mesec dana i mi krećemo za Krf i kao što rekoh na nekom drugom postu... Zar nije poprilično velika ušteda (u evrima ne vremenu, pogotovo ako su recimo 4 osobe u pitanju) ako se ide na Lefkimi, pa čak i pored dva sata vožnje u oba pravca Lefkimi-Krf? Ako može neko sa svežim informacijama to i da potvrdi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste jeftinije cak moze i popust 25%  ako rezervises karte online cak je vreme putovanaj na Lefkimi krace sto komenzuje vreme u voznji do zeljene lokacije

Ali mislim da cu ja da se ukrcam na prvi trajkekt koji krece posto posle 10ak sati voznje ne pada mi na pamet da blejim 2 sata i cekam trajekt sve sto ustedim na kartama potrosicu u nekom kaficu u Igumenici

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupio sam online karte za trajekt do Lefkamija. Auto, 2 odrasle osobe, deteta 9 i 4 godine, 32,5 EUR u jednom pravcu.

Može da se otkaže bez penala do 14 dana pred put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta se desava ako iz nekog razloga ne stignem na vreme na trajekt za koji sam kupio karte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo odgovora

Dear what's happened if I don't manage to get ferry in time which I > choose on online? Hello Martin, Thank you for your message. You have to buy new ticket for the next ferry. Kind Regards, Lefkimmi Lines 
 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec vidim  dva scenarija

, kupljene karte on line zbog popusta, guzva na granici pa kasnjenje na trajekt, i onda da se nadoknadi vreme pun gas ka Igumenici ne bi li sitigli na trajekt i eto sranja

ili stignem ranije pa cekam 4 sata da polaska "mog" trajekta

Radije cu da kupim karte na licu mesta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka