Guest Gost_Jelena

Marmaris,opšta tema

600 poruka u ovoj temi

Pročitaj sve postove vezane za Marmaris, a ima ih nekoliko, ako već nisi, pa možda i pronadješ nešto o pomenutim hotelima. :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo u junu letovanje u Turskoj, nas dvoje sa malim detetom. Odlucili smo se za Marmaris. Da li zna neko nesto da nam kaze o hotelima Pineta club i Club palm? Koji odabrati? Ili mozda neko ima neki drugi predlog, bitno je da nije u bucnom kraju i da je usluga all. Hvala

Svi hoteli u Marmarisu su bucni, pogotovo u sezoni. Birajte hotele koji nisu u reonu prema Icmeleru, nego pri sredini samog esta, tamo je plaza najsira a buka od beach barova se ne cuje mnogo. Ja sam prosle godine bila u Royal Maris hotelu, on je na najboljoj lokaciji u mestu, i ne bih otisla ni u jedan drugi. Hotel nije velik, ali je ok. Sve sto vidite na njihovom sajtu je zaista tako. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko radi taj Rojal Maris(ako sam dobro napisala)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj na sajtu Kompas Kragujevac

Izmenjeno (Nina!)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedva pronadjoh hotel Tropical, a zapravo nalazi se pored hotela Pasha Beach hoteltropicalmarmarises2.th.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh...kakvo razocaranje...dobro je sto nismo stigli danas da rezervisemo!

citala sam tamo pod destinacije pa opisi posetilaca i uglavnom su ga nahvalili...

ne trazim najbolji hotel na svetu, najvaznija nam je dobra hrana da ne moramo da se hranimo po restoranima, bilo po pozeljno da kreveti ne skripe :) i da ne umiremo od vrucine... pre nekoliko godina sam bila u kusadasiju u hotelu saturn i bilo je savrseno iako je hotel imao samo 2*... u principu ne trazim nista posebno,ali ni neki krs... koji bi mi ti hotel preporucio?

npr rekla mi je jedna devojka da je begonville jeko dobar, ali citala sam da i o njemu ima groznih komentara

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na cemu,ne moras da zahvaljujes toliko:)

Kalipso, svaka čast na opisu, a sad.... pomagaj meni... Koji hotel je ok sa sitnom decom, tj. lokacija da može sve da se dohvati nogama, dobra plaža, klopa mi je bitna( problem je sa klincima juriti po restoranima), naravno higijena u hotelu i sve to za malo para :D . I još jedno pitanje da li ima hotela koji imaju bar neki aquapark tj. neki tobogan u bazenu. Hvala unapred :D:D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam juče i na stranim forumima i ocene gostiju su - užasno, nikad više i sl. Ilustracije radi, evo šta je napisao neko se tek vratio iz Marmarisa: "Would go to Marmaris again but wouldn't let my dog eat here." Tako da sam se sad malo pokolebala i verovatno ću izabrati neki drugi hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To nemoj da ti bude baš parametar, jer stranci možda očekuju i previše, za razliku od nas. I ja sam jedne godine bila u jednom hotelu u Turskoj sa nekim Englezima, i hotel su napljuvali na sve strane, a po mom mišljenju je bio i solidan. Naravno ima i boljih. Ali naravno izbor je tvoj. :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda si u pravu, mada sve ono što su naveli kao zamerke i meni bi smetalo. Pre svega kada je higijena u pitanju. Ja inače ne tražim mnogo. Mislim, i onako ću u hotelu samo da spavam, ali mi je zato bitno kakvo je kupatilo, da mogu normalno da se okupam i naravno da je posteljina čista i krevet koliko toliko udoban. Mislim da to i nisu baš neki preterani zahtevi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, to što si navela nisu preterani zahtevi, već osnovni kada ideš u neki hotel, a ovaj je imao i više od tog, ali Englezima to nije odgovaralo, mada ako je taj hotel toliko loš, naravno da ga nećeš uplatiti. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POSTOJI LI U MARMARISU ONO TIPA POLA SATA TOLIKO SAT TOLIKO I KOME SE OBRAČAŠ ? !

wtf? :shokiran:

A što si stavio sliku?

Ja sam u Marmarisu bila 2004.godine u hotelu Oscar *** na njihovoj glavnoj "promenadi", tek nekih 5minuta od mora a 10-ak od čuvene Bar Street ulice iz koje nisam izlazila po 10h u kontinuitetu :D

Hotel je bio fenomenalan, svako ima svoju terasu, sobe čiste svaki dan, pogled na ceo Marmaris, sve se nalazi u okolini šta zatreba, doručak i večera svako veče različiti, bazenče u sklopu hotela prosečno, nikad gužva, sasvim dovoljno, čista voda i bar sa uvek svežim pićem i voćem.

Eto, sve preporuke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Bugarskoj i u Suncevom Bregu i u Zlatnim Pjascima ima svega i svacega, a bogme cak i celim putem izmedju ta dva mesta po sumama :), a sto se Turske tice, da te obradujem da je "ludilo" kako ti kazes i u Kusadasiju i u Marmarisu! Meni licno je u Marmarisu bio bolji nocni provod, tu su turski turisti malobrojni, sve je podredjeno strancima. Najvise je Holandjana i Rusa.

Vidim da si izabrao hotel "Yunus", koliko ja znam on je na Uzunyali plazi, sto ti je dobar izbor posto odatle nemas puno do starog grada i Bar Street-a. Svuda okolo su nacickani restorani i kafici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Balty kucaj malim slovima, takvo je pravilo na forumu.

Što se tiče provoda slažem se da je bolje u Marmarisu, mada ni Kuš nije za bacanje. Najviše od stranaca ima Rusa, Holandjana, Engleza...

Postoji aqua park, mada sam čula da je loš, ne znam za cenu, postoje skuteri, a što se tiče pola sata-sat tu ti stvarno nisam od pomoći. Turska je ipak Turska, a o Bugarskoj nemam komentara, verovatno zato nisam tamo ni bila, a i ne planiram skoro. :P

P.S. Verovatno slobodnije za razgovor su Ruskinje.

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, kalipso, na svim informacijama. I ako je zaista ovako kako ti kazes, onda je to super i nadam se da cu biti zadovoljna. I jos samo jedno pitanje.. Kakav je generalno provod u Marmarisu? Na osnovu svega prethodno procitanog pretpostavljam da je dobar i da je zivo..

Hvala i pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka