sara2002

LIDL market

305 poruka u ovoj temi

Mladi krompir 2kg = 0,79e

20150618_104737.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hleba 350gr = 0,44e

20150618_104547.jpg

 

I jos jedan hleba 350gr = 0,37e

20150618_104532.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Murinjo, care! Hvala ti na fotkicama!

Molim te, raspitaj se, ako ti je zgodno, za cene Alfa piva od 0,5l (limenke). 

Hvalaaaaa!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec sam stigao kuci ali mislim da ono spada u jeftinije. U Lidlu ima piva u limenkama vec od 0,5e na akciji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam gledala sajt lidlgr 6 lim po 0,33 alfa piva cena 2.99 eura pogledajte ponudu mislim da je bolja nego pre!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veranda, hvala! Ali,  to 0.33 Alfa su imali i prošle godine, ali mi je to malo.  Meni je i 0,5l malo. :D

Srećom, po prodavnicama je imalo da se nađe 0,5, po 1 evro, ili 0,95. 

Ali, ja se na njihovom sajtu uopšte ne snalazim. Ič ne znam grčki jezik. Kako se ti snalaziš?

Izmenjeno (Saškaja M)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledam slike i cene,imaš niz kataloga,klikni na svaki pa razgledaj,ima i linija menija,to njim doće nešto kao ponuda utorkom,popusti i slično.Možeš pogledati i lidlhr to malo razgledaj pa ćeš se i na Grčkom laše snalaziti.Inače i ja obožavam ALFA pivo.Moguće da ćeš na licu mesta naići na neku akciju za o,5!Živeli!:volim:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenuvame za Nei pori.

Ve molam dali ima nekoj precizna mapa kako da stigneme do Lidl Leptokarija i potoa do Nei Pori.

 

 

 

Hvala puno!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenuvame za Nei pori.

Ve molam dali ima nekoj precizna mapa kako da stigneme do Lidl Leptokarija i potoa do Nei Pori.

Hvala puno!!!

A šta će ti Lidl u Leptokariji kad sad imaš novi Carefour u Neo Poriju, sve slično i isto, pa dok uračunaš put teško da išta može biti u leptokarijskom Lidlu povoljnije jeftinije.

carefour-neo-pori.jpg

Izmenjeno (sokamoka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih se bas slozio za cene u Carefour-u. Samo na  sladolede i vocne jogurte (a meni su to veoma bitni artikli ) usteda je u Lidlu tolika da se isplati ici kolima.Ima neceg jeftinijeg, ali retko. Npr. Imalo je nekih jeftinijih sladoleda, ali s idalje bili skuplji nego u Lidlu. Pritom treba dodati da kad smo stigli 10. jula imalo je jeftinih sladoleda. Posle tri dana su se prodali. Danima je bio skoro prazan. Dopunjen je i to veoma malo tek 18. jula. Neke stvari su bile jeftinije u Alfa marketu. Ne mnogo 10-20 centi.  Mislim da Carefour nije nista povoljan.

dsc06920.jpg

dsc06921.jpg

dsc06922.jpg

dsc06923.jpg

dsc06924.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je Lidl najpovoljniji supermarket po cenama,sada o kvalitetu robe i markama necu da raspravljam,jedino sto nasi proizvodi nisu nista bolji od Lidlovih....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa lavoazije. Carefour nije skoro nista povoljniji od malih prodavnica po Nei Poriju. Cak je vecina artikala i jeftinija po malim prodavnicam. Lidl je znacajno jeftiniji. Moja preporuka je pakovanje od 16 sladoleda na stapicu (slicno kao frikomov snesko) 1.79 evra.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LIDL nema veliki asortiman robe u odnosu na ostale hiper markete ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka