miki_nis

Letovanje u Nesebaru

219 poruka u ovoj temi

Interesuju me cene.I dali je neko bio ove godine u Nesebru?

Hvala,unapred.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo se upravo vratili iz Nesebra i mogu reci da su cene malo jace nego u Kitenu i Primorskom gde smo bili predhodnih godina ali svakako vredi videti Nesebar. prelep je. U novom Nesebru postoji picerija Venecija koja ima odlicnu klopu. npr. kapricoza velika je 7,80 leva a manja je 6,80. palacinke su 2 leva hot dog 2 leva. U starom Nesebru cena klope je malo jaca npr. tura pica (2 soka i pivo) je oko 8 do 9 leva. porcija girica je oko 4 leva a krompirici sa sirom oko 5 leva. cene u prodavnicama su otprilike kao kod nas. U novom delu nesebra ima market koji ima gotova jela ribu piletinu razne salate kolace... evro-lev je 1-1.93. nadam se da sam bar malo pomogla uzivajte u nesebru

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde ste bili smesteni...koliko je cena smestaja....da li ste bili preko agencije ili sami nasli smestaj....jel se placaju lezaljke i suncobran na plazi?

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svake godine idemo preko argusa i bili smo smesteni u hotelu vigo. na plazi se naplacuju i lezaljke i suncobran i nimalo nije jeftino. 5 leva suncobran i 5 leva svaka lezaljka. ali postoji deo plaze gde niste u obavezi da koristite njihove rekvizite nego svoj suncobran peskir... mi smo u hotelu imali dorucak i veceru svedski sto. Za cenu privatnog smestaja ne znam jer uvek koristimo hotelski smestaj. S obzirom da letujemo sa malim detetom to mi je sigurnije jer u slucaju bilo kakvih neprijatnosti tu vam je predstavnik agencije da ih sredi a na vama je samo da uzivate. sto se tice menjacnica bugari znaju i te kako da prevare. u hotelima uglavnom postoje menjacnice koje su sigurne.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.Mi smo bili u Nesebru prosle godine,tako da su cene po svemu sudeci iste.Isli smo u privatni smestaj,u glavnoj ulici,negde na sredini.Smestaj je bio 6 evra (inace kraj jula).soba sa posebnim kupatilom,televizorom i friziderom.Kod neke zene koja uopste ne zivi tu....Inace smestaj moze da se nadje i za 4-5 evra,po sporednim ulicama (bar je tako bilo prosle godine),svaka druga kuca ima slobodnih soba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo... a mozete li mi reci kako se zove ta ulica i ako se secate koji je broj da potrazim tamo taj smestaj???

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo, kako se zovu te ulice gde ste vi letovali za tako male pare? Da li se secate ili imate mozda broj telefona tih ljudi gde ste odseli??? Unapred hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel to 6 evra dnevno po osobi ili samo 6 evra na dan? soba ili apartman?

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je dvospratna kuca sa sobama za izdavanje.A cena je po krevetu-dnevno.Neznam kako se zove ulica,ali je glavna u Nesebru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se jos neko vratio iz Nesebra neka napise jos koju cenu,cisto da budemo upoznati i pripremljeni kada odemo. :kez: Mi smo spavali u Nesebru (prosle god),a izlazili u S.breg,kakve su sada cene pica u diskotekama tamo,koliko je ulaz....

Pitam za "lazur","Mania"....:djavolko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a kad ti planiras da putujes ?ja polazim svojim autom posle desetog jula i to bas iz Nisa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuju me cene.I dali je neko bio ove godine u Nesebru?

Hvala,unapred.:)

E i mene ovo zanima :D ... Da li neko ima informacije iz prve ruke? :) Cena smestaja ( privatni smestaj, jer planiram da uzmem samo povratnu kartu preko agencije i tamo da nadjem smestej, rekli su mi da je to mnogo bolja opcija ) i cena hrane i pica po kaficima i restoranima. Hvala :))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a kad ti planiras da putujes ?ja polazim svojim autom posle desetog jula i to bas iz Nisa

Mi idemo oko dvadesetog jula i verovatno vozom.Predhodnih godina smo uzimali povratnu kartu preko Eurotursa i nemam primedbi.Jedino sto nama treba pauza za cigaretu i sto ima male dece u autobusu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

putujem za Nesebar početkom avgusta. već sam bio tamo na letovanju i svaki put se oduševljen vratio. planiram i ove god priv.smeštaj, pa me zanima kako ste sesnašli za prevoz do tamo. da li ste išli svojim autom ili vozom-busom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek smo isli busom.A ove godine idemo vozom.I to Nis-Sofija,pa promenimo voz,pa onda Sofija -Burgas i onda odatle buusom do Nesebra.

Raspitali smo se i mislim da se tako najvise isplati...Videcemo,javljam kad se vratimo :D Mene i dalje interesuje,dali se neko vec vratio iz Nesebra, i kakve su cene privatnog smestaja,ove godine,cene pica,ulaz u diskoteke......? :djavolko:

Izmenjeno (miki_nis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka