Infoputnik

ZANIMLJIVI I NEOBICNI dogadjaji na putu

116 poruka u ovoj temi

Setila sam se još nečega. Prošle godine na pauzi kod motela Predejane, u redu za wc dve devojke se umalo nisu potukle.:rolleyes: Ne znam detalje i šta se tačno desilo, uglavnom krenule da psuju jedna drugu i unose se u lice. Jedino koliko toliko artikulisano je bilo "nećeš ti preko reda!" i "ne, nećeš ti preko reda". 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U jeee :hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najcudnije mi je bilo hapsenje jednog crnog momka u avionu, ne znam da li je konzumirao neke droge ili sta u klozetu, ali stjuard ga je docepao kao specijalci na filmovima, zavrnuo ruke na ledja i sproveo do sedista odakle nije smeo da se pomeri do sletanja da bi cim smo sleteli uletela grupa policajaca, stavila mu lisice i odvela

eto, da znate da se ipak ne zezate sa pravilima ponasanja u toaletu :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa skoro svakog putovanja (iako ne idem na neke egzoticne destinacije) nosim neobicne i urnebesne dogodovstine, bez njih mi putovanje nije uspelo. Uzivam dok ih prepricavam kad se vratim drugarima uzivo, kao Ckalja put oko sveta ili  jos u busu preko vibera.

Ali kad njih pitam kako je bilo na moru odgovore samo-lepo ili plaza je bila takva i takva. Pa zar je moguce da se drugima ne desavaju te zanimljivosti ili ih jednostavno ne dozive tako intenzivno ili samo ne zele da pricaju.

Gde je to u grobnici, na kojoj strani?:D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

                      ;)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha::hahaha::hahaha: Kakva prica! Steta sto baki vise ne pise!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vracamo se iz Grcke sa letovanja, autom, vidim da ponestaje polako goriva i da bi bilo dobro da sipam na kakvu takvu narednu pumpu, prva na koju sam naleteo bila je neka mala privatna. 
Sipaju oni gorivo, ulazim da platim kad neki keric krenuo na mene, ja sve kao nemoj nemoj, on dobio krila i ujede mene za levu nogu, raspizdim ga ja desnom u dupe, keric preko vrata ode u polje, momak koji je radio pojurio za kerom umesto meni da naplati, u tom momenu nista mi nije bilo jasno, ja ostavio pare i zapalio. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U jednom periodu smo ja i jedan drugar skoro svakog vikenda izlazili po Makedoniji, zanimljiva situacija desava se na Mk granicnom prelazu, zena (policajac) posle uzimanja dokumenata pita kuda idemo, mi u isti glas objasnjavamo da idemo u provod u Mk.
Namesti zena osmeh, i pita da li koristimo drustvene mreze, daje nam ime i prezime svoje sestricne koja radi u nekoj diskoteci u Kumanovu, sve to sa namerom da joj se javimo ako smo zainteresovani za izlazak u Ku. Mi kao sto da ne, potrazimo devojku, javimo se i objasnimo situaciju, docekala nas ispred diskoteke, zaseli za sankom i eto jos jedne neplanirane avanture. 
 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka