Infoputnik

ZANIMLJIVI I NEOBICNI dogadjaji na putu

111 poruka u ovoj temi

Setila sam se još nečega. Prošle godine na pauzi kod motela Predejane, u redu za wc dve devojke se umalo nisu potukle.:rolleyes: Ne znam detalje i šta se tačno desilo, uglavnom krenule da psuju jedna drugu i unose se u lice. Jedino koliko toliko artikulisano je bilo "nećeš ti preko reda!" i "ne, nećeš ti preko reda". 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U jeee :hahaha:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

najcudnije mi je bilo hapsenje jednog crnog momka u avionu, ne znam da li je konzumirao neke droge ili sta u klozetu, ali stjuard ga je docepao kao specijalci na filmovima, zavrnuo ruke na ledja i sproveo do sedista odakle nije smeo da se pomeri do sletanja da bi cim smo sleteli uletela grupa policajaca, stavila mu lisice i odvela

eto, da znate da se ipak ne zezate sa pravilima ponasanja u toaletu :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa skoro svakog putovanja (iako ne idem na neke egzoticne destinacije) nosim neobicne i urnebesne dogodovstine, bez njih mi putovanje nije uspelo. Uzivam dok ih prepricavam kad se vratim drugarima uzivo, kao Ckalja put oko sveta ili  jos u busu preko vibera.

Ali kad njih pitam kako je bilo na moru odgovore samo-lepo ili plaza je bila takva i takva. Pa zar je moguce da se drugima ne desavaju te zanimljivosti ili ih jednostavno ne dozive tako intenzivno ili samo ne zele da pricaju.

Gde je to u grobnici, na kojoj strani?:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:hahaha::hahaha::hahaha: Kakva prica! Steta sto baki vise ne pise!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869036
    Ukupno poruka