Marimar

Lefkada u septembru

125 poruka u ovoj temi

Nema uopšte gužvi, ja ove godine idem treći put na Lefkadu u septembru i ne pada mi na pamet da menjam termin!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine otisli 21. septembra na Lefkadu, sasvim slucajno jer nam se avgustovski odmor poremetio. I ja sam se tresla zbog vremena, ali bilo je daj šta daš...i to je bio najbolji odmor ikada. Toplo vreme, ali ne prevruce, topla voda (na zapadnoj strani), nema guzve...ma idealno. Ove godine opet idemo u drugoj polovini septembra, taj termin više ne bih menjala nizasta.

Samo jedna bitna stavka za putovanje u septembru, narocito u drugoj polovini: u to vreme na zapadnoj strani mnogo duze imate sunce. Sretali smo ljude koji su bili smešteni u Nidriju i dolazili na zapadnu obalu da se kupaju, zalili su se da već od 4 popodne nemaju sunce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda se i sretnemo, mi smo na Lefkadi od 18.09. :ziveli:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nažalost, teško. Ove godine jeste septembar, ali na Evii. U svakom slučaju, lep provod na Lefkadi, predivna je :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TVRDIM da je na LEfkadu nabolje ici prvom polovinom septembra! Devojka i ja bili prosle godine od 01 septa do 11 i sve po PS-u, bez guzvi, cene malko nize, samo jedno jutro bila kratka kisica, ovako sunce sve po 30 stepeni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Lefkadi je najlepse u prvoj polovini septembra definitivno ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TVRDIM da je na LEfkadu nabolje ici prvom polovinom septembra! Devojka i ja bili prosle godine od 01 septa do 11 i sve po PS-u, bez guzvi, cene malko nize, samo jedno jutro bila kratka kisica, ovako sunce sve po 30 stepeni!

Potvrdjujem :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

Planiramo za Grcku pocetkom Septembra; dve porodice, imamo i bebu pa trazimo apartman peske do plaze (max 200 m).

Jel ima takvih na Lefkadi?

Dali neko moze da mi da savet kako da nagjem takve apartmane lakse?

Tasos je isto opcija ili drugi krak....

Izmenjeno (Charley)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potražite smeštaj u Agios Nikitasu npr. Mala plažica u mestu, Milos blizu a Kathizma na 10 min vožnje. Spisak mnogih smeštaja je u mom potpisu.

Iz vašeg pitanja ne mogu da procenim koliko znate o Lefkadi ali pre nego što odlučite gde idete, pogledajte neki od mnoštva divnih putopisa na ovom podforumu o Lefkadi i sve će vam biti jasno :)

Izmenjeno (Calypso)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za informacije

Mislim da treba da se skoncentrisem na jednu oblast i posaljem emailove apartmanima direktno....

Vidim da Kathizma ima apartmane na plazi; kako se to uporedjuje sa Agios Nikatsu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kathizma je plaža gde ima samo restorana i kafića, dok je A.Nikitas malo turističko seoce sa puno hotela i vila i sa opremljenim prodavnicama i pekarama. Znam samo da Sunset ima smeštaj sa doručkom a verovatno i hotel Sirios.

Izmenjeno (Calypso)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sirios ima dorucak, prosle godine 4e po osobi ali nije bas neki, salama (ne sunka), med, sir, maslac , mleko, neki kroasani i sl...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej cao pozdrav svima,mi smo na Lefkadi to jest u Nidriju od 26. septembra,interesuje me par informacija.Koliko je cena skutera i da li se dobije pun rezervoar goriva?Da li ima pumpi do recimo Porto Katsiki-a i da li može od Nidrija izdržati rezervoar goriva do Porta Katsikia..ja sam totalni laik ni engleski ne znam trebaju mi te info,ili recimo koliko je prevoz autobusom i sta se vise ispalti za izlete do malo udaljenijih plaža,da li skuter ili bus???Čitam da neko iznajmljuje kola ali to će meni idevojci biti luksuz tako da za sada skuter ili bus mi je full..:)) i da za skuter da li može nasa dozvola ili mora neka spec..imam još mnogo pitanjaa pa ako neko zna nek mi se javne:))pozzzz

Na Lefkadi je najlepse u prvoj polovini septembra definitivno ;)

nadam se jeste i druga..:)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za cenu ali za pumpe znam da na zapadnoj obali nema!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za cenu ali za pumpe znam da na zapadnoj obali nema!

Ima jedna mala pumpa iza Agios Nikitasa na glavnom putu, kada se krene prema Katzimi i ostalim plazama...

A rezervar goriva mislim da ti moze izdrzati do Porto Katzikija i nazad i jos da ti ostane...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka