igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

U 5.4.2016. at 20:21, Luka91 je rekao/la:

Da li je neko bio u Villi Milos u Agios Nikitasu? I kakvi su utisci. Hvala.:rolleyes:

Luka91,
Vila "Milos" je sasvim pristojan smestaj i uglavnom ne tako skup. Dobra pozicija,malo dvoriste i parking. Sve u svemu OK..:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Da li je neko boravio u Kartanos Studios,u Lefkasu i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 21.6.2014. at 16:52, TamaraT88 je rekao/la:

Pozdrav svima!

Da li je neko išao ili nešto čuo o Green View Studios u mestu Agios Nikitas?

Ove godine prvi put idem na Lefkadu sa dečkom, pronašli smo ovaj smeštaj i sa vlasnicom dogovorili cenu od 25 evra/dan za studio (7-17. septembar), što je, čini mi se, povoljno za ovaj deo Lefkade.

Vlasnica nam je tražila da uplatimo 50 evra (od 250 koliko će nas koštati 10 dana) unapred, ostatak kada dođemo.

Unapred hvala na odgovoru :)

Mozes li mi reci, kako ti je bilo kod njih? planiram da rezervisem za kraj juna taj apartman

 

Moze li mi neko reci sta misli o ceni od 30e po studiu na dan, za period 20 jun do 30. 

agios nikitas mesto, 

I da li moze jeftinija da se trazi cena od te? 

HVALA 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Post koji ste citirali napisan je 2014.g  sam autor vise se nije oglasavao na forumu. 

Nadam se da ce vam neko drugi odgovoriti. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra je to cena, pogotovu ove godine, kada su svi digli cene, zbog velike potraznje za Grckom. 

Uvek mozete da pitate da vam malo spuste cenu ili da trazite npr. dan, dva, gratis. Neko hoce, neko ne.

Ali vas nista ne kosta da pitate :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo ove godine u Green view, studio za dve osobe na spratu sa sopstvenom terasom, 14 dana 1-15 septembar, 30 eur dan. 

Nama je cena odgovarala, buduci da je Agios Nikitas u pitanju... A i Green View ima sopstveni parking ispred kuce, sto nam je takodje bio uslov zbog auta. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sto Suki rece obavezno pitajte ljude za cenu. Prosle godine ja na booking-u videla jednu cenu. Svideo mi se smestaj ali mi bilo preskupo. Pogledam jos jednom ali direktno na njihovom sajtu 100 evra manje. Posaljem mejl menadzerki i ne pomenem cene sa sajta nego pitam koliko bi kostalo od tog i tog datuma 10 noci. Zena mi posalje jos 50 evra manju cenu. To nije bilo na Lefkadi ali mislim da je princip isti. Cini mi se da oni cenu formiraju i prema tome ko im se obrati. Mislim da Italijanima ili Englezima traze vise jer oni prosto imaju vise novca. Ja obavezno napisem u mejlu da ih pozdravljam iz Beograda :) , i ako rezervisete 2-3 meseca ranije mislim da oni nama Srbima u startu traze manje jer im je bolje da uzmu i 50 ili 100 evra manje ali da imaju sigurnu rezervaciju. Mozda sam to umislila :) ali to je moj utisak.  Zato obavezno pokusajte. Nemate sta da izgubite...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[

Izmenjeno (suncicaaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako su blize plazi - utoliko bolje! :)

Izmenjeno (Danijela Mladenovic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila timoklia je popunjena već u februaru mesecu.  ja sam uplatio tada i bukvalno je tada ostao samo jedan apartman slobodan.  Inače cena za apartman  za period od 20 jula do 30 jula je  70e po danu.   

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iščitah skoro poslednjih 30 stranica na ovoj temi ali ne videh malo više detalja o smeštajima koji me trenutno zanimaju jer sm dobio vrlo povoljne ponude:

1. Green View apartmani u Agios Nikitasu (brine me nedostatak privatnog parkinga i dvorišta tj privatnosti),

2. pansion Laertas na magistrali od Lefkasa ka mestu Tsoukalades, 

3. Studiji Ermis http://www.studiosermis.gr  u mestu Kalamitsi - nisam boravio nikad u tom malom mestu i brine me osećaj boravka tamo (prodavnice/taverne?). Sam smeštaj izgleda saassvim ok.  

Može li neko koje odsedao u ovim smeštajima da ih opiše malo detaljnije?

Hvala puno. 

Izmenjeno (ћелави глобус)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Green View apartmani imaju svoje dvoriste, samim tim i svoj parking, i jedni su od retkih u Agios NIkitasu koji to imaju, buduci da je u pitanju pesacka zona. To je razlog zasto smo mi rezervisali Green View ove godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danijela je u pravu. "Green view" je najbolji od pomenutih smestaja i ima parking.
"Laertas" se nalazi na magistrali izmedju Lefkasa i Tsoukuladesa (ni tamo ,ni vamo) i ja bih ga licno zaobisao zbog polozaja.
Studio "Ermis" se nalazi u samom selu Kalamitsi ,u maloj ulicici sa desne strane . Kalamitsi nije turisticko mesto vec selo koje se nalazi na magistrali Lefkas-Vasiliki .U njemu postoji market,posta i neki kao caffe bar u kome mozete pojesti neki sendvic ili tost.
E sad,Kalamitsi je dobra baza za one koji vole aktivni odmor i kolima idu na plazu. U blizini su Kavalikefta i Megali Petra na oko 4-5km a Katisma je malo dalje. U blizini vam je i cuveni restoran Rachi (oko 7km). Sve je tako blizu a tako daleko.. :)
Nadam se da sam bio od pomoci...Pozzz

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno Jotev sjajno poznaje Lefkadu i cenim misljenje. 

Ipak, hvala svima na pomoci. 

Sad ide podpitanje: ako bi uporedjivali Vilu Milos i Green View A. Ko bi pobedio?  Vila Milos ima bolji polozaj a cije dvoriste - basta je bolje? Cije sobe su bolje?  Uzgred, Vila Milos je znacajno skuplja makar u pocetku, bez cenjkanja.

Koliko je veliko to dvoriste / parking u Green View apartmanima i gde se nalazi u odnosu na objekat? Ne mogu da procenim na osnovu googlemaps snimka.  Ima li zelenila?

Hvala opet. 

Izmenjeno (ћелави глобус)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par godina smo bili smesteni u Milos apartmanu, ima obezbedjen parking u dvoristu, mi smo bili u prizemlju, postojala je garnitura za sedenje u hladovini  ispred ulaza u app sto je bilo zgodno pre podne za dorucak jer je tada sunce na terasi, terasa gleda na mesto i takodje ima garnituru za sedenje, na tu terasu se izlazi iz spavace sobe. ali terase su deljene, postoje tri jedinice u prizemlju. Izmedju terasa je cini mi se neka pregrada od trske, ne vidi se komsiluk, al se cuje, ne znam koliko vam je taj podatak bitan. Kupatilo je skuceno, mada je sve zaista jako uredno i cisto.  Travnati deo dvorista je na malo nizem nivou, negovan travnjak sa par stolova, to je parce od par metara sirine i duzine objekta, granici se sa susednim kucama koje su na nizem nivou, a i te susedne kuce su niske, odatle mislim da ne puca pogled na daleko. Deo dvorista sa parkingom i pristupom objektu je poplocan, zelenila ima sa strane, cveca... Vlasnici vode racuna o odrzavanju i higijeni, bili su ljubazni. Ne znam kako je na spratu, odatle je sigurno bolji pogled, pretpostavljam da se vidi i more. 

Za ovaj drugi smestaj ne znam, ne mogu da uporedim, iako je to bilo pitanje,a  napisala sam ovih par informacija, mozda bude i to od neke koristi. 

 

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka