igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1851 poruka u ovoj temi

Pozdrav upravo mi je Zisis iz Lefkasa otkazao smestaj zbog situacije nece otvarati vilu.Da li moze neko da mi preporuci neki smestaj i lefkasu a da su cene povoljne? Sta mislite o trazenju smestaja na blef?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najiskrenije preporučujem smeštaj o kome sam ovde pisala:

:excl:

Ne znam koliko bi traženje smeštaja na licu mesta u celoj ovoj situaciji bilo pametno. :neznam:

Možda ima još onih koji razmišljaju kao Zisis. :razmislja:

Kontaktirajte i

avlio.lefkada@gmail.com

Imali su malo “jaču” cenu prošle godine, ali probajte, možda su spremni da pregovaraju. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu preporuciti vilu Talero u Ligiji to ti je nekih 4-5 km od Lefkasa. Uredan smestaj sa bazenom i kaficem uvucen od ulice i na ravnom, dvoriste i veliki parking. Ligija ima plazicu, za jutarnje kupanje sasvim dobra i imate par restorana i girosarnica. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, ako ima jos onih koji planiraju put Lefkade ovog leta, a traze povoljan smestaj u Lefkasu i potez ka zapadu...

Zisis je super , ali nam je otkazao ove godine. Povoljan smestaj sam nasla Filoxenia pansion( studio), Tsoukalades. Za supruga, mene i 2 male dece cena je 45 evra u drugoj polovini jula...Ostali povoljniji smestaj je:

Eleana studios ,Frini 50 e (Frini je deo Lefkasa),

Abali studios  ,Lefkas, prvo su mi ponudili 80 e( verovatno apartman) i 65 e, da bi mi sami spustili cenu na 55 e,

Avlio apartment, Pefko apartment, Frini, 55 e,

Agrambeli , Lefkas, studio 60 e,

Laertes pansion, Tsoukalades je sigurno povoljan, ali mi jos nisu poslali cenu,

Kartanos, Lefkas 65 e,

Kohyli studios, lefkas (preko sajta grckainfo.com) 67 e,

Timoklia , Tsoukalades , od 8-20.7 cena 70 e, 

Cozy Apartments , Lefkas (preko grckainfo.com) 77 e,

villa Maria , Tsoukalades 65 e studio, 85 e apartman.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eleana nije baš u Friniju, nego je na platou Agios Janis, blizu plaže. Ali, studiji su malecki, ne znam kako biste se popakovali unutra sa dvoje dece. 

Agrambeli nije u samom gradu Lefkasu negu na putu pored lagune/mrtvaje ka Agios Janisu, i cena je prejaka za ono što nude, osim ako nisu u medjuvremenu renovirani. 

Abali, Avlio i Timoklia su hvaljeni ovde na forumu. Moj izbor bi bio Avlio ili Abali, pošto baš volim Lefkas grad ( makar i "periferiju") , ali mnogima  pozicija kuće Timoklia odgovara više. 

Srećno svima koji se nadaju. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neverovatno da svi pisu da je prazno, a Grci i dalje drze cene. Prosto imam utisak da ove godine ni oni ne zele turiste, a ako neko i dodje, u fazonu su ajd da te oderem.

Ja ne vidoh jos da je neko napisao da je zbog ove situacije i praznih kapaciteta, nasao smestaj po recimo 20e. Cak ni u Paraliji.

Ali, ako ovo prodje do sledeceg leta, osecam da ce tek tada biti surenje sa cenama. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887655
    Ukupno poruka