Bata

Halkidiki u plamenu

40 poruka u ovoj temi

najnovije vesti iz haniotija....

moji roditelji su juce stigli tamo, a bili su i u maju pa imaju sa cim da porede. kazu da je jos cistije nego pre pozara (verovatno su se grci potrudili da uklone 'ostatke' havarija kako bi docekali nove goste i uzeli jos koju kintu) i da covek ne bi ni primetio da se ista tu desavalo proteklih 15 dana da ne ugledas neko ugljenisano drvo iznad magistrale... a da, mojij mami narocito fali 'neki veliki supermarket' koji je izgoreo u pozaru, a osim toga sve je super.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko od ljudi koji su se vratili iz Pefkohorija ili Haniotija posle požara ima fotografije tih mesta koje može da podeli sa nama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja par interesantnih ali ne znam kako da ih postavim ovde pa ako neko zna kako neka objasni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko od ljudi koji su se vratili iz Pefkohorija ili Haniotija posle požara ima fotografije tih mesta koje može da podeli sa nama?

Eno jedna stoji u mom avataru...Snimljena je 15tak minuta pre početka haosa. :( Mislili smo da je to olujni oblak, a to je u stvari oblak dima. Posle mi nije bilo do slikanja. :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D :D:D:D:D:D

Dragi moji turisti,

je l' vidite koliko sam srecna sto sa bila u Grckoj, :D Pefko - zakon!!!

:D:D:D:D:D:D

Dakle, bila sam od 02.09. do 09.09.

Zao mi je sto nemam ovde slicice da ih postavim, ali stvarno ne treba da se plasite proteklih pozara i ''poplava''. -Navodnici, jer kako rekose ljudi koji su to vreme bili tamo, to nisu bile poplave nego malo veca kisa... :huh:

Sto se pozara tice, :( zaista tuzno, velika povrsina sume je izgorela. Suma se nalazi sa desne strane magistrale. Gradici su sa leve strane.

Hanioti, tj. njegova okolina su najvise stradali, supremarket koji je izgoreo nalazi se uz magistralu sa leve strane.

Ostale posledice, u samom gradu, nisam primetila sem nekog automobila na koji se oborilo stablo. :(

U gradu sve funkcionise normalno.

Iznad Polihrona je malo gorelo, ali mnooogo manje nego kod Haniotija.

Konacno, Pefkohori.

Ma grad je netaknut. Iznad na brdascima vide se izgorela stabla i pomalo, opet sa desne strane magistrale, kada se izlazi iz Pefkohorija prema cuvenoj i zaista prelepoj plazi Paliuri.

Moj iskreni savet za ljude koji su upaltili letovanje na Kasandri ili za one koji razmisljaju da li da to urade: Obavezno i bez dvoumljenja! Nizasta ne bih menjala prijatnost, smirenost, srecu koje vam to mesto (meni posebno Pefkohori) daje. :D

More je cisto i bistro.

P.S. Vidim, ovde na forumu, da su ljudi u vreme pozara preziveli veliki strah i katastrofu i zao mi je zbog toga, ali morate da shvatite da sada tamo nije tako i da je zaista lepo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam bio u Haniotiu od 1.9. do 11.9. i samo mogu da se slozim sa Marinom....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, divno, kako vam zavidim sto ste bili tamo!

Marina, Pefkohori je stvarno divan i upravo si me podsetila kako mi uzasno nedostaje a sledece leto je taaaaaaaaako daleko :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja par interesantnih ali ne znam kako da ih postavim ovde pa ako neko zna kako neka objasni.

Ajde postavi na

http://imageshack.us/

pa stavi link ka ovde.

Ako moze i kolega forumas koji ima fotku u avataru da postavi vecu na ovaj sajt gore.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

P.S. Vidim, ovde na forumu, da su ljudi u vreme pozara preziveli veliki strah i katastrofu i zao mi je zbog toga, ali morate da shvatite da sada tamo nije tako i da je zaista lepo!

Drago nam je. ;) Malo smo se oporavili od soka. :blink: ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako moze i kolega forumas koji ima fotku u avataru da postavi vecu na ovaj sajt gore.

Evo od kolege forumasa. :D

pozar1vh5.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka