JAGODICA IVA

TAJLAND ZA NOVU GODINU

10 poruka u ovoj temi

Procitala sam sve informacije na ovom sajtu vezane za temu Tajlanda. Nije mi jasno kako se nalaze povoljne avio karte, jer sam od vecine beogradskih agencija koje traze povoljne cene karata dobila informaciju da je 1.050 evra cena karte do Bankoka sa taksama.

Interesuje me takodje koji je grad dobar na Tajlandu, da li Pataja ili neki drugi, a da to ne bude Puket......

Prema svim mogucim racunicama moje putovanje koje se sastoji od avionske karte, vize plus 15 dana nocenja sa hranom nikako ne ispada jeftinije od agencijskih aranzmana.....a ljudi na ovom forumu uporno potenciraju da je bolje ici u sopstvenom aranzmanu.....o cemu se tu radi???

Sta moze da se kupi na Tajlandu, da li su to stvari koje se mogu naci i kod nasih Kineza ili ima boljih a jeftinih stvari?????

Hvala na pomoci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio na Tajlandu,ali ono do sada koliko sam se informisao je da znam da su sto je i normalno avionske karte,a i sami aranzmani najskuplji bas za Novu Godinu,tako da ako bi htela jeftinije proci nikako neidi u decembru i pocetkom januara jer je onda ubedljivo najskuplje.

Ja odavde iz Osla mogu naci u maju povratnu avionsku kartu i to direktan let za 400 evra,posle septembra ide sve skuplje i skuplje.

Sto se tice gradova Puket je mnogo bolji nego Pataja,mada i od njega ima puno boljih mesta.

Pataju nikako nemoj izabrati pogotovo sto si zensko jer tamo idu velikom vecinom muskarci zbog seksa sa tajlandankama,jedino ako ti to pase onda ok :)

Oko Puketa ima dobrih mesta nemoras biti u njemu,mozes biti u Kata Beach ili Karon Beach gde nije uopste lose.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... ne razumem cemu otvaranje nove teme kada vec postoje identicne... Kako god ono sto tebe zanima opet vec sve pise ali aj ponovicemo :) Ako zelis sama da organizujes put nemas sta da trazis po agencijama, karte trazi direkno kod predstavnika avio kompanija ali odmah ti mogu reci da je najeftiniji i najgori Aeroflot, ipak ako ti je cena presudna nema sta da se razmisljas oko 850 eura ti je povratna do BKK sa svim taksama. Ako vec ides u backpacker varijanti nema logike da trazis neki luksuz sto se tice smestaja a ako ga vec ne trazis onda ti je ovakva varijanta najmanje duplo jeftinija nego bilo koja agencijska ponuda. Tacno je ovo sto Oslo rece za termin, period izmedju katolickog i pravoslavnog Bozica je ubedljivo najskuplji kako za prevoz tako i za sve ostalo! Sto se tice odabira mesta opet zavisi sta zelis... i BKK je u NG noci zanimljiv ako ipak zelis more... sta ja znam zurke na plazama su ti uglavnom na istocnoj obali koja se meni ne dopada, narocito ne Pan Gan ma da neko to voli... po mom misljenju je pravi izbor neka plaza u oblasti Krabi... ali opet se vracamo na to da je ipak individualna stvar pa bi prvo morala da se izjasnis sta zelis!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima zasto je Aeroflot najgori????? Sta to znaci da je skupona Tajlandu, pa ja sam iz vasih opisa razumela da je put najskuplji a ne i sve ostalo?????

U svakom slucaju hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice cena poenta je samo da ne napravis pristup kako je tamo sve bagatelno jer nije bas tako, iz pojedinih postova se stice pogresna slika na tu temu pa su ljudi u zabludi... izmedju ostalog i na tu temu cena imas po nesto u mojim postovima: http://www.putovanja.info/forum/index.php?showtopic=2782

elem, sto se tice Aeroflota, najcesce je veza sa latovima preko Aeroflota losa pa si prinudjen da cekas dugo u Moskvi, aerodrom u Moskvi ako nije najgori onda je u 5 najgorih na svetu... Prljavo, izgleda kao da je Staljin jos ziv, bez menjacnice, bakomata, preskup, sa pljackaski nastrojenim caffeima i free shopovima, bez mesta za pristojno cekanje prinudjen si da se smucas kao ker... toaleti uzas... itd... ako uz ovo dodamo matoro, ruzno i neljubazno osoblje u avionu na relaciji Moskva -Bkk i uz sve to pun avion Rusa koji galame i piju neverovatne kolicine alkohola svo vreme leta a to proizvodi odredjene miomirise onda to ni malo nije prijatno tokom 12 sati leta... ako ti nije dovoljno mogu jos...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nemoj molim te dostaje je i ovo......... jedna poznanica mi je rekla da ona leti Swisom pa cu cim dodjem sa odmora proveriti i tu informaciju

Tacno je sto ti kazes da nam pune glavu pricama da je tamo sve ekstra jeftino jedino je skupo stici do Tajlanda...,zato treba procitati sve na netu dobro se organizovati..........

Mada kad pomislim da cu u januaru biti na +30 onda mi svi ostali minusi do ove destinacije nisu ni bitni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam Swiser je kupila Lufthansa a njihove cene su sve samo ne povoljne, Kod nas bi ev. trebalo da se pogleda kakva je cena sa Turkishom, znam da oni imaju iz Sarajeva povoljne cene a avioni su im extra kao i kompletna usluga, postoji kombinacija sa Malevom da se ide kombinovano do Budimpeste mini busom pa onda direkno za Bangkok sto nije losa varijanta za nekih 900 eura, a cak ni taj Aeroflot nije nesto sto ne moze da se prezivi samo je poenta da se na Shevermetjevu (aerodrom u Moskvi) sto krace ceka jer je tamo sat kao godina... mislim da to moze da se izbegne ako se blagovremeno kupe karte pa se dobro spoje letovi... Elem, ne isplati se placati 200-300 eura vise kartu nekom drugom prevozniku, ali sam siguran da direkno kod kompanija moze da se nadje do 900 eura karta i kod nekoga ko je ipak prikladniji od mracnog Aeroflota!

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najpovoljnija je karta preko Aeroflota ...vecina letova se sada "uklapa " tako da ne moras da cekas u moskvi a sto se tice gradova zaobidji pataju sem ako neces da se druzis sa pijanim englezima i nemcima koji padaju po ulici po meni je najbolji koh panghan ostrvo i koh samui a obisao sam ceo tajland

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao, trazim drustvo za putovanje po indiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jagodice , jesi li još uvek u Bg. rekla si da ideš na Tajland u januaru . Kad ideš , jesi li se snašla?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27106
    Ukupno tema
    907262
    Ukupno poruka