Maljkovic

Šri Lanka - opšta tema

96 poruka u ovoj temi

Ja kao nesto razmisljam preko jt agencije Šri Lanku za novu godinu.

11 dana 1150€

Mada čitajući ovo, mislim da je to preskupo!

Šta Vi mislite?

Evo sad je 2:13 minuta ujutru

Ja razmisljam gde za novu godinu...

Moracu sutra da vidim preko tih avio kompanija za neke jeftine karte.

Pa sta ima, to cu da uzmem i pocnem da planiram

i eto, danas popodne uplatio akontaciju za Šri Lanku u avgustu. 16 dana 1050 evra

kreće se 2 avgusta

Vidim na netu da kažu da je avgust dobar mesec za posetu jer je između dva monsunska perioda i vreme je lepo

Konačno će se izgleda desiti i Šri Lanka na koju mislio da idem 2,3 puta, tj bio blizu da je uplatim, eto sad se dogodilo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bravo, nadamo se lepim slikama i podrobnim opisima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,

planiram da pocetkom januara odem do Sir Lanke i na Maldive. Gledala sam na netu ima i agencija koje nude ove aranzmane ali mislim da cu se opredeliti da idem u sopstvenoj reziji. Da li moze neko da mi da predlog gde uzeti smestan na Sir Lanki i Maldivima ( na Maldivima bi bila 3 -4dana mislim da je to sasvim dovoljno ) i sta obavezno obici i tako to?

Pozdrav

Izmenjeno (jokijeki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za smestaj pogledaj booking.com i agoda sajtove.

Da li bi bila stacionirana na 1 mestu? Sta te zanima da vidis? Koliko dana imas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, bili bi na 1 mestu. Imam 15 dana . Sto vise stvari to bolje. Nisam se preterano raspitivala za obilaske,jer je u planu bio Singapur i Bali ali sam cula da u januaru nikako ne bi trebalo da se ide.

Izmenjeno (jokijeki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Sri Lanci tesko da mozes puno ako si na jednom mestu. Iz nekog cudnog razloga im je saobracaj jako spor, pa tako 100 km predjes za 3 sata.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje vakcine je preporučljivo primiti prije putovanja na Šri Lanku i koliko vremenski prije putovanja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vakcine nisu obavezne ali moja preporuka za ceo taj region je vakcinacija protiv hepatitisa A, hepatitisa B i trbusnog tifusa .

Mi smo se vakcinisali mesec dana pre puta. Sve informacije mozes dobiti telefonom u institutu "Batut"

http://www.batut.org.rs/index.php?content=86

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji. Ja sam iz BiH, tako da mi informacije iz instituta nisu od velike koristi. Kakva je situacija sa malarijom?

Takođe me zanima koliko je kulturni trougao udaljen od Bentotija u satima vožnje? I koliko je sama razdaljina između lokacija u kulturnom trouglu?

Izmenjeno (Scorpio)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

URID13010155001-PoojaKanda-South-map.jpg

Ako neko ko se razumije može takođe da mi kaže koliko bi vožnje u satima trebalo od Koggale do Sigiriye, Anuradhapure i Polonnaruwe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da te razdaljine možeš lako saznati na Mishelinovom sajtu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odprilike 35-40 km po satu:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Više bi me zanimalo koliko je to u satima, jer ne znam kakvi su putevi od Kogale do kulturnog trougla.

Izmenjeno (Scorpio)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putevi nisu siroki,i u losem su stanju.Previse ljudi,motora,tuk-tuka,zakrcuje prohodnost i brzinu,tako da se kilometri jako sporo prelaze...

Ne bi mogao tacno da ti kazem koliko je to vremena,a zavisi i u koje vreme ides...

U svakom slusaju max 40 km po /h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u avgustu, ako si mislio da mjesec. Zaista mi je želja da vidim Sigiryju, Anuradhapuru i Polonnaruwu, a nisam siguran kako da to izvedem iz Koggale jer je poprilično daleko. Pitanje je da li bi me i za koliko novca neko POUZDAN htio voziti tamo. I kontam da bi mi trebala dva dana da dođem do tamo i obiđem sve predviđeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka