nidzaa

Prevoz od Beograda do Soluna

38 poruka u ovoj temi

Da li neko zna neke agencije koje prevoze putnike na relaciji Beograd-Solun? Zaista ne znam ni jednu, a trebala bi mi neka koja radi ture vise puta nedeljno, ili 2,3 agencije u razlicitim danima?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SIjamos,Alamanis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alamanis...provereno dobra agencija...prosle godine sam isla s njima do Soluna i sve je bilo apsolutno u najboljem redu.Radili su polaske ponedeljkom i petkom iz Beograda.Moja topla preporuka u svakom slucaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Sa oba prevoznika sam putovala vise puta,zavisi kada mi se uklapalo sa vremenom.To su jedine redovne linije i nije zgodno da ih reklamiramo pojedinacno. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima.

A da li neko zna, meni bi najbolje odgovarali polasci Utorak, Sreda, Cetvrtak, koja bi to agencija mogla da ima. Nisam nista uspeo da pronadjem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Obe agencije imaju tada polaske.Ako se potrudis da ih pozoves dobices tacno vreme polaska.Ne ide da sada ostavljam brojeve telefona. :D Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Odmah cu ih pozvati :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi jel ima jos neka agencija da vozi na ovoj relaciji? Meni treba prevoz samo u jednom pravcu (do Soluna)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuju me pre svega autobusi do Soluna, odn. Solunske regije.

Mozda je moguce ici nekom od agencija direktno do nekog mesta npr. na Sitoniji, a da se preko njih ne uplati i smestaj?

Postoje li zvanicne linije BG-Solun?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Simeonidis - Siamos tours, dva puta nedeljno, kancelarije u Beogradu su im u M. Bogicevica 5 (preko puta Zeleznicke stanice)

 

FP Travel - ELLAS Travel, nedeljom i sredom iz Bgd (cini mi se), kancelarije su im u Karadjordjevoj 83 u Beogradu

 

Alamanis tours, i oni idu dva puta nedeljno, ne znam dane, i ne znam gde su im kancelarije

Inace sve tri Agencije te u Solunu ostavljaju kod Suda tj. u blizini Zeleznicke Stanice

 

inace po meni FP travel - ELLAS Travel ima najbolje autobuse

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da mozes da pokusas i preko agencija koje prodaju aranzmane. Ukoliko imaju slobodnih mesta verujem da bi ti izasli u susret, a i njima to ide u korist, a tako bi stigao direktno na Sitoniju.

Samo, ako je u pitanju sezona (Jul, Avgust), tesko da ce ovo biti ostvarljivo.

Alamanis bi trebalo da je u ulici Svetog Save!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko u skorasnje vreme koristio prevoz do Soluna sa Alamanis-om? Molim misljenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je moguce ici nekom od agencija direktno do nekog mesta npr. na Sitoniji, a da se preko njih ne uplati i smestaj?

Sumnjam da je tako nesto moguce ali nikad se ne zna dok ne pitas ;-)

Prosle godine sam isao vozom do Soluna i odatle lokalnim busom do Vurvurua.

Ako se dobro secam, karta od Soluna do Vurvurua (Sitonija) je kostala 11€.

Od zeleznicke do te autobuske sam se klackao nekim gradskim autobusom i karta je 0,6€.

Mislim da je devojka negde uisala sve bitne informacije pa ako nekoga zanima mogu proveriti.

Ne volim buseve, a u vozu nije bila guzva i isli smo u oba pravca bez rezervacija tako da preporucujem voz kao bolju opciju.

Pozdrav,

Zoki

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voz Beograd-Solun u jednom pravcu kosta 33 evra i idu 2 dnevno..ujutru i uvece...Koliko kosta bus i kad su im polasci otprilike?

Izmenjeno (ElCid)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nedavno sam putovala sa Lamanisom u pravcu Soluna. Zadovoljna sam, vozaci su super (pogotovo simpaticni Grk Yorgos). Jedini problem je sto ne staju negde u centru, autobuskoj ili slicno pa ako Vas ceka neko ko ne zna Solun (kao mene) imacete poteskoca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka