RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Zdravo svima!

Čitam ovu temu već jako dugo, ali sada sam se konačno registrovala kako bih vam se svima zahvalila na komentarima. 

Rezervisala sam CRW za sredinu maja. Muž, i dvoje dece 5 i 3 god. 

Moram primetiti da skoro niko nije išao u maju tamo ali pretpostavljam da je i tada ok, sa manje gužve, što nama odgovara. 

Hvala Sanja za info o kontaktima, možda ću te zamoliti za pomoć u nekom trenutku kako bi bili u zeljenom bloku- tada valjda nema toliko gužve pa neće biti problem nadam se.

Naravno, dužna sam Vam  izveštaj kada se vratim. 

Pozdrav.

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нема проблема, ту сам за све што треба.

У мају не би требало да буде 100% крцато.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sredinom maja moguće da ne bude guzva barem sto se tice manjka arapskih gostiju zbog mjeseca ramazana. Poslije 23.05. vjerovatno ce ici na odmore,ali to je vec zadnja trecina mjeseca :) hotel je veliki, plaza takodje, nema problema i da je krcat gostima :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У сваком случају у мају није гужва као у јулу и августу када је и египћанима, као и нама, школски распуст, па су им јули и август главни месеци за одморе.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Imamo porodično dvoumljenje i treba mi pomoć. Kakvu sobu možemo da dobijemo za tri odrasle osobe i jedno dete? Da li daju jednu sobu i poređaju krevete jedan do drugog ili može da se dobije i veća soba, gde su kreveti odvojeni (2+2) i svi redovni - ne pomoćni. Da li je za to potrebna posebna doplata? Videla sam, a čini mi se i pročitala negde, da postoje plave i crvene narukvice, te da su crvene VIP. Znate li koja je razlika?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Све собе тамо су велике. Наравно да ће вам дати француски лежај и два сингл кревета. Не брините, има места у соби.

Пишите мејл и замолите тако за кревете. Нема доплате, помоћи ћу.

Плаве наруквице добијају гости који долазе први пут, њима онда особље мало више прилази и објашњава где је шта, да се лакше снађу. Они имају право по један пут у току боравка да оду у италијански и арапски ресторан.

Црвене наруквице добијају стални гости, њима особље не говори где је шта јер већ знају, они могу у арапски и италијански ресторан свако вече ако има слободних места.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, Sanja, na brzom i detaljnom odgovoru. Kao što rekoh, još se klackamo. Konkretno, između CWR i Hilton Resorta. U Hiltonu smo bili prošle godine i stvarno smo bili zadovoljni. Nemam reči zamerke. A sada smo dobili i nešto povoljniju cenu za HR. Sa druge strane, CWR je izazov i rekla bih da ima dosta bolji sadržaj za decu, ali i košta više. Iscrpili smo sve pro et contra. Na kraju će presuditi pismo/glava.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јесте, баш су ове године набили цене ови наши, посебно видим да су подигли за Карибијен. Био је популаран прошле године, па сад хоће да се још више огребу.

Убедљиво је најјефтинији Травелленд за Карибијен, остали су постали много алави. Знам да цена хотела није порасла од прошле године, авиокарте су чак имало јефтиније (у слободној продаји су око 2000 динара мање него прошле године), а далеко је нижа цена него у агенцијама које од Ер Каира добијају још нижу цену него кад ми купујемо од Ер Каира - у слободној продаји је авиокарта око 280 евра, а код агенција у оквиру аранжмана 330-388 евра. Претераше га!

Зато ја одавно причам да су ове цене надуване и да су то наши урадили, алави и немају мере. Видели су да је прошле године била навала на Египат, па сад хоће још више да зараде, све им је мало.

Египатске цене су остале исте, а овде оволико поскупело. Јасно је ко и колико хоће да украде и да нас одере.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad gledam, Sole azur su radili prosle godine Carribean a ove godine nema. Imali su ogromnu ponudu hotela a sada jedva desetak...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima!

Čitam ovu temu već jako dugo, ali sada sam se konačno registrovala kako bih vam se svima zahvalila na komentarima. 

Rezervisala sam CRW za sredinu maja. Muž, i dvoje dece 5 i 3 god. 

Moram primetiti da skoro niko nije išao u maju tamo ali pretpostavljam da je i tada ok, sa manje gužve, što nama odgovara. 

Hvala Sanja za info o kontaktima, možda ću te zamoliti za pomoć u nekom trenutku kako bi bili u zeljenom bloku- tada valjda nema toliko gužve pa neće biti problem nadam se.

Naravno, dužna sam Vam  izveštaj kada se vratim. 

Pozdrav.

 

 

Mi smo prosle godine isli krajem maja, a planiramo i ove godine u slicnom terminu, takodje sa malom decom...

Hotel nije bio 100% pun ali moram da kazem da nije bilo ni daleko od toga... Srecom plaza i kompleks su dovoljno veliki za sve, dok problem moze da bude naci mesto u glavnom restoranu za veceru...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, u kome ste bloku bili, koji savetujete? Iz ostalih komentara vidim da je optimalno uzeti sredinu, pošto se u Tortugi može samo ručati.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Шта мислите зашто ја волим блок 2. Средина, на пола пута од ресторана и рецепције до плаже, а повучено у страну, даље од главне џаде и буке на базенима, те ми не завирују радознали гости кроз прозор. ;) :D

Лети, када је највећа гужва, у Тортуги се служе сва три оброка. Зими, у пролеће и у јесен не јер нема баш потребе.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan CWR za 14.06. Trebaće mi samo pomoć da osiguram jednu od onih lepih velikih soba, s obzirom da nas je 3+1. 

Jedva čekam! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sobe su iste velicine i ooogromne, dobicete garant sobu sa 4 redovna lezaja, tj dace Vam inu kombinaciju koju zelite. Neki blokovi imaju francuski lezaj, neki dva spojena, ali je to manje bitno jef je stvarno sve veliko. Namestaj u sobama je stariji, medjutim zbog te velicine i komfora i predivnih terasa to ni ne primecujete.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Super, u kome ste bloku bili, koji savetujete? Iz ostalih komentara vidim da je optimalno uzeti sredinu, pošto se u Tortugi može samo ručati.

Mi smo trazili blok 7, ali nije bilo slobodno pa smo dobili blok 11 i bili prezadovoljni. blizu plaze i tortuge. Samo na dorucak i veceru smo isli u glavni restoran, rucak na plazi. Kad smo se vratili poceli su i dorucak da sluze u tortugi, za veceru ne znam. Tako da bih ja opet birao isti blok...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka