Marea

Smestaj na Sitoniji bez agencije

1152 poruke u ovoj temi

Aranžman u hotelu nam počinje 21. avgusta, ali bi vrlo rado otišli 4-5 dana ranije, pa me zanima da li je moguće naći apartman negde na Sitoniji za tako kratak period, i da li moram da rezervišem unapred ili da probam nešto na licu mesta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@savanamm

Pozdrav, javljam se prvi put na forum, pa mi je drago da nekom pomognem već u prvom pokušaju. U našem prvom pohodu na Sitoniju (koji će biti u septembru) pokušao sam (i uspeo) da relativno lako i za par dana nađem smešaj direktno preko grčkih "domaćina" :), pa to i tebi savetujem, nije problem.

"Izguglaj" malo smeštaj u mestu koje te zanima, pa direktno "startuj" vile koje imaju svoj sajt sa zahtevom za ponudu. Dobićeš u roku od 1-2 dana njihov odgovor o ceni zakupa po danu za traženi period, obavezno traži nižu cenu, i verovatno ćeš uspeti. Imaš i sajtove njihovih lokalnih agencija Sithon Travel i Taousanis Tours (oba iz Sartija sa ponudom smeštaja na celoj Sitoniji), ali ovi prvi rade smeštaj od min. 7 dana (subota-subota), a za ove druge ne znam.

Meni je za smeštaj u septembru ovo ispalo jeftinije nego preko naših agencija, ali pre svega praktičnije zbog termina koji su mi odgovarali. Uplatom avansa-rezervacije preko neke od naših-grčkih banaka, platićeš još max. 10 EUR preko ugovorene cene (provizija banke) i to je to... Srećno.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dowie

u kom mesti ste bili i koliko ste placali smestaj.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26

Tek ćemo ići, ali smo rezervisali na pomenuti način ovo od 03. do 11.09 (8 dana) 3-krevetni studio za 200 EUR. Gazda Sokratis profesionalno odgovara na mailove, hoće da spusti cenu i prilično ispod onoga što piše na sajtu, a traži samo 20% za rezervaciju. Kuća ne izgleda bog zna kako spolja, ali sobe izgledaju veoma pristojno, renovirano je 2007. Osim standardnih stvari, u toj ceni je i klima, wi-fi internet (meni važan zbog posla :ljutko:) i parking, a lokacija u Sartiju idealna, taman između starog i novog dela (ispod Arvanitidis marketa, 50m od plaže :cool:).

Inače, prvi odgovori koje smo dobili na upite za 3-krevetni studio u tom terminu su bili 30 EUR po danu, a neki od smeštaja koji su bili u pitanju su stvarno bili ekstra (u odnosu na ono što nude naše agencije). Neki hoće malo da spuste, neki neće, Sokratis je bio "najposlovniji" :cool:. Lokalne njihove agencije koje sam pomenuo su skuplje (30-35 EUR dnevno, uglavnom se traži doplata za klimu, Sithon Travel radi samo subota-subota varijante, itd.) Evo linkova nekih vila koje direktno nude po 30 EUR za prvu polovinu septembra:

link1, link2, link3, link4

, i da ne zaboravim, tražili smo isključivo Sarti, ne znam kako je sa drugim mestima...

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dowie

Informacije potpuno tacne kada je Iliadis u pitanju, lokacija odlicna i putem kraj Arvanitidisa lako izlazis na magistralu, mada u Septembru vec nema prevelike guzve u centru Sartija. Jedino sto meni ta kuca (spolja) izgleda prilicno staro. Nadam se da je iznutra sasvim druga prica.

@savanamm

Pet dana pre 21. Avgusta hvata dane oko 15. kada je u Sartiju velika slava i neopisiva popunjenost kapaciteta pa bolje da nesto rezervisete u napred. Inace primetili smo u Kalamitsiju i mogucnost rentiranja smestaja na minimum dve (2) noci.

33ekikz.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sitonijanadlanu

Kakva je vasa preporuka posto imam uplacen smestaj u Nea Kalikratiji od 20-30.08.2010.. Mi bi krenuli 14.08.2010. negde na Sitoniju na 5 noci pa sada gledamo Toroni, a vidim da je Kalamitsa blizu i prijatelji su mu bili tamo, ali nisam ih video od kada su dosli. Da li je bolje da mozda trazim tamo smestaj nego u Toroniju ili mozda neko trece mesto kao preporuka. Ove godine bi na Sitoniju tih par dana da malo obidjemo mesta i upoznamoje za prvi put pa posle......

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mi se nesto razmisljamo da krenemo cetri pet dana pre no sto nam pocinje aranzman.interesuje me neki vas konkretan predlog za smestaj za cetri noci recimo.ima li sanse da se to nadje na licu mesta po nekoj iole normalnoj ceni.jer je meni 75-80 evra preslano.ili se varam :-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26

Kalamitsi je specificno mesto i potpuno zauzeto u dane vikende zbog velikog broja Grka koji dolaze na vikend, Ostalim danima sigurno cete naci slobodne sobe jedino sto treba imati u vidu da smo usli u termine Visoke sezone kada su i cene najvece. Cisto da ne bude nekih neprijatnih iznenadjenja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mi se nesto razmisljamo da krenemo cetri pet dana pre no sto nam pocinje aranzman.interesuje me neki vas konkretan predlog za smestaj za cetri noci recimo.ima li sanse da se to nadje na licu mesta po nekoj iole normalnoj ceni.jer je meni 75-80 evra preslano.ili se varam plezko.jpg

toroni blue sea hotel nam nudi za mene, zenu i malog 3.5god. 90 eur noc- polupansion, a privatni smestaj 50-60 eur po noci.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da od 20 avgusta do 4,5 septembra letujem na Sitoniji.Tacnije interesuju me mesta

Neos Marmaras,Toroni,Vuvurvu.Interesuju me 4 apartmani nesto blize plazi kako nema nista rezervisano da li bi neko mogao da mi pomogne kako naci smestaj na licu mesta i kakve cu cene,da li se moze spustiti cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto ne pokusas sad da rezervises preko neta? Mozda uspes da nadjes nesto slobodno. Za Vurvuru se sve nalazi na halkidiki.com, pa samo sibni meilove. Vecina apartmana nije daleko od plaze, ali videces i sama prema slikama i opisu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da od 20 avgusta do 4,5 septembra letujem na Sitoniji.Tacnije interesuju me mesta

Neos Marmaras,Toroni,Vuvurvu.Interesuju me 4 apartmani nesto blize plazi kako nema nista rezervisano da li bi neko mogao da mi pomogne kako naci smestaj na licu mesta i kakve cu cene,da li se moze spustiti cena?

Idi na www.sithonianet.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dragan Beograd

Nesto sam uspela da nadjem preko neta ali jos uvek nisam nista rezervisala, cene su uglavnom 80, 90,110 eura.Da li im je to neka fora da lupaju tolike cene ili se da spustiti na neku pristojnu cenu.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Natalia Sim

jos ovog vikenda treba ocekivati visoke cene jer se juce (u subotu 14.08) u grckoj slavi praznik Bogorodice ili nesto slicno.neznam doslovce kako se tacno zove.elem masa grka iz kontinentalnog dela zemlje i soluna je iskoristila praznik i otisla na odmor,vikend i sl.a to je uticalo na odrzavanje bezobrazno visokih cena.mada treba imati u vidu da su cene "na terenu" znatno nize nego pri rezervaciju preko neta

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto sam uspela da nadjem preko neta ali jos uvek nisam nista rezervisala, cene su uglavnom 80, 90,110 eura.Da li im je to neka fora da lupaju tolike cene ili se da spustiti na neku pristojnu cenu.

To su bas bezobrazne cene... Za te pare imas hotel u Toroniju. Na licu mesta mozes da biras i da se malo cenjkas. Sve zavisi u kojoj varijanti ides. Ako si autom namestite da budete tamo malo ranije i sigurno prolazite mnogo, mnogo jeftinije. Jos kad cuju da ostajete 15 dana...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka