Frogi

Rezervacija smestaja preko interneta-online

400 poruka u ovoj temi

Pozdrav. Juce sam otkazao smestaj iako sam presao rok za bespl otkazivanje. Nazvao sam hotel objasnio sve i odg su mi da nema nikakvih problema cak su mi poslali i mejl preko booking.com kao da me nece teretiti za troskove. Jel treba da se brinem moze li kasnjje booking ili hotel da mj to naplati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, ima li neko iskustva sa sajtom za rezervisanje smestaja Travel republik?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, ima li neko iskustva sa sajtom za rezervisanje smestaja Travel republik?

Vise puta smo ih koristili za male hotele u Grckoj. Veoma pouzdan sajt. Imali smo problem koji su vrlo adekvatno resili. Ako hocete da rezervisete Tursku preko njih, vodite racuna da kad dodjete do placanja, procitate iza da hotel nije samo za englesko i irsko trziste (takvih je puno kod njih). Alternativa Vam je alpharooms koji je mozda jos bolji sajt, ali nema takvih ogranicenja. U mojim postovima mozete procitati i o jednima i o drugima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ja imam pitanje u vezi ovih gtahotels i skoosh... Kod njih sam viđala ponude sa cenama nekad i duplo jeftinijim nego na booking.com, pa sam, s'obzirom da mi je net rezervacija totalna novina, to shvatila kao super foru za navlaku ljudi gde po sredi mora da bude neka prevara jer mi je bilo totalno nelogično da hotel koji realno vredi preko 1000€ za 11 noći oni nude za oko 700. Da li grešim i kako je to moguće?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguce je. Ja sam recimo rezervisao smestaj  je na jednom booking sajtu jdosta jeftiniji nego na  Bookingu. Kako je moguce to ne znam.Verovatno se booking..com vise ugradjuje. Vidjao sam i obrnute situacije.

Imas i na samom Bookind.com-u isti smestaj dosta jeftiniji akouzmes opciju bez mogucnosti otkazivanja odnosno povracaja novca.

Ako nisi sigurna uzmes opciju  placanja na licu mesta.

Recimo situacija  merkao sam neki smestaj u Turskoj i u januaru je bio 180  eura. Ja se neckao i u martu skoci cena na 240 eura. Ja rezervisem. Onda resim da povedem bratanicu i posaljem im poruku da hocu da doplatim. Oni mi odgovore da moram prvo da otkazem pa da ponovo rezervisem. To je bilo u maju. I cena je tad bila 400 eura. Naravno ja odustanem i nadjem drugi smestaj.

Izmenjeno (lavoazije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Ja imam pitanje u vezi ovih gtahotels i skoosh... Kod njih sam viđala ponude sa cenama nekad i duplo jeftinijim nego na booking.com, pa sam, s'obzirom da mi je net rezervacija totalna novina, to shvatila kao super foru za navlaku ljudi gde po sredi mora da bude neka prevara jer mi je bilo totalno nelogično da hotel koji realno vredi preko 1000€ za 11 noći oni nude za oko 700. Da li grešim i kako je to moguće?

Za te pomenute sajtove ne znam

Izmenjeno (lavoazije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj način je da preko raznih sajtova nađem odgovarajući smeštaj, a onda nekako i nađem kontakt telefon vlasnika vile. Tu nastupa moj muž, koji odlično govori engleski, a solidno se sporazumeva i na grčkom i rezervišemo app. Recimo, ove godine idemo u avgustu, 12 noći, za 600 evra trokrevetni app. Nea Skioni je u pitanju. 

Recimo, sajt grčka.info nudi smešno skupe ponude, fazon last minute samoo 800 evra, 350 metara do plaže, za 7 noćiiii.... Pakao!! Kada sam im par puta prokomentarisala ponudu, blokirali su me, na neko vreme.. Hahahahahahahhahaha

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo drustvo
Imam pitanje da li je neko koristio sajt Agoda? Kakva su iskustva? Uradjena je rezervacija za smestaj i placanje ali jos uvek nemam vaucer, nista mi nije stiglo na mejl, samo skinut novac sa kartice. Agoda nema live chat nego neki robot cat?, a hotel mi jos nista ne odgovara, od placanja je proslo vec 4 sata. Ima li neko iskustva…U stvari isti je princip kao i kod Bookinga, samo me interesuje sta je potvrda koju dostavljam hotelu kad dodjem u njega

Izmenjeno (putovanjeusvet)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja smestaj uglavnom gledam i rezervisem na hotelscombined Na tom sajtu su objedinjene ponude sa booking-a, venere, skoosh, gtahotels, zatim i cene poznatijih hotelskih lanaca. Nekoliko puta sam rezervisao i sebi i drugima smestaj po Evropi, i nikad nije bilo problema. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka