Bubica

Nova godina u Solunu

94 poruke u ovoj temi

Da, zato i ja kažem. Čak i sa svojih 20 godina, više mi to nije nešto spektakularno a imam i društvo i obožavam da izlazim. Jednostavno bih da proslavim jednom u inostranstvu, ne zato jer tražim extra provod, nego jednostavno nešto drugačije, a samim tim to mi je već i poznata zemlja, tako da bih se osećala kao domaća, hihi.

Nadam se da će mi se želja ostvariti, tj da ću moći da uplatim za ovu godinu..

diablo, a šta je Egnata? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, zato i ja kažem. Čak i sa svojih 20 godina, više mi to nije nešto spektakularno a imam i društvo i obožavam da izlazim. Jednostavno bih da proslavim jednom u inostranstvu, ne zato jer tražim extra provod, nego jednostavno nešto drugačije, a samim tim to mi je već i poznata zemlja, tako da bih se osećala kao domaća, hihi.

Nadam se da će mi se želja ostvariti, tj da ću moći da uplatim za ovu godinu..

diablo, a šta je Egnata? :rolleyes:

vodim te da ti pokazem :rolleyes: :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znači, ipak ne poznajem baš celu zemlju. :unsure: :lol:

Definitivno bih da idem za Novu Godinu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bezveze mi je jedino sto agencije koje su izbacile ponudu za Solun...povratak za Beograd je 01.01. kako god bilo da li ludovali extra te noci ili ne ...nesto mi je smor vratiti se odmah prvog... :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čini mi se da sam video jednu ponudu gde je povratak 2. januara...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, ja vecheras krecem za Solun (:blush: :blush:)...mozda se smorim samo tako...mozda sve vreme bude padala kisha, mozda ja agencija shit...ko zna)...Ugl. prvi put idem u Solun (nemam pojma kakav je u jesen), ali nakon svih konstruktivnih i manje konstruktivnih komentara, opisa i foto tura....ochekujem barem 'lep gradic na moru'...ako me i vreme posluzi, bice super. Kontam da ne moze biti depresivnije nego u Beogradu.

Javim se sa svezim komentarima...mozda i fotkama, ako do tad bude bilo moguce uploadovati 15 slika u MFT (beskrajno spor upload) a da pri tom ne nestane ceo prozor:)

Odjava.

C-ya :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam danas definitivno odustala od doceka u Solunu. Razloga ima vise a jedan od vazniji je sto niko na ovom forumu nije znao da mi da bas konkretne odgovore, sve je bilo uopsteno, pa mozda u januaru cujem neki konkretan izvestaj?!Na drugim forumima nisu pokazali bas neko odusevljenje ovim izborom destinacije za najludju noc. Osim toga moja strast za putovanjima upala je u zimski san i za sad se zadovoljava po nekim poslovnim putom - jednodnevnim i dvodnevnim seminarom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda prebrzo odustaješ. Smatram da su se ovde članovi sajta bar na neki način potrudili da daju odgovore koje god mogu. Ukusi se razlikuju, uostalom potraži malo i sama po agencijama, ako ti je baš tolika frka :) A tih ponuda će tek biti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam danas odlucila da idem u Solun za Ng....Interesuje me par stvari...

1. Kako naci neko ok mesto za docek 31. u Solunu???Jel ima neko nesto konkretno, neka taverna...?

2. Sto se agencija tice, sad ima puno ponuda, bas!

3. Kako se zovu najpoznatiji trzni centri u Solunu ili diskoteke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zao mi je Bubice sto ranije nisam vidla post - al tek sam se juce uclanila ;)

ma znam da ce biti ali ja sam za sada samo to nasla cisto neka bude kao rezerva,mada bi ja tamo ostala zauvek koliko volim tu zemlju :rolleyes:;)

Mi bi se,izgleda,svi preselili u nasu ljubljenu Grcku.... :rolleyes:

:rolleyes: Ja sam ZA

Izvolte dodjite B) al mislim da cete promeniti misljenje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da sa lepsom polovinom otputujem u Solun, na novogodisnje putovaje, od 29.12. do 02.01.2010. godine. Da li je neko od forumasa boravio u Solunu u slicnom periodu? Ako jeste, molio bih za par saveta, po pitanju doceka u taverni, ili na trgovima, novogodisnjeg sopinga (cuvenog u Solunu), itd....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Buzukirije su papreno skupe naročito za vreme Nove Godine. Opet da se mrzneš na nekom od trgova u novogodišnjoj noći, možeš i u Beogradu ili u gradu u kome živiš.

Za šoping se raspitaj kod devojaka sa foruma ali koliko mi je poznato kod njih praznici počinju od Božića i traju zaključno sa 03. januarom. Ne znam da li će raditi butici i tržni centri. Uglavnom, se ne radi pa će moji prijatelji zapucati u Srbiju. Vole sneg :-P

Izmenjeno (Barkman)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovako

na Buzuki se ide posle jedan, pametno je sto rezervisati ranije

rasprodaje pocinju 15/1, radnje su zatvorene 1/1 i cini mi se 2/1 (mada nisam sigurna)

Nova godina se u principu ne docekuje po kafanama i trgovima vec u kuci, a posle pola jedan, jedan se krece na slavlje tj. u kafice, na buzukije, klubove

secam se da je pretprosle godine (2007) bio ukinut docek na Trgu, razlog prethodnih godina na tim slavljima su se okupljli vecinom (da ne kazem iskljucivo) emigranti, koji bi se obavezno onako pijani u nekom trenu medjusobno pobili...ne znam da li ce ove godine biti nesto organizovano (iskreno ne secam se ni da li je bilo prosle godine, a bili smo u Solunu)

jos jedna stvar vecina kafica ce se verovatno oko 22-23h zatvoriti, ali don't worry posle 1h svi ce biti uredno otvoreni i spremni za slavlje do jutra

mozda da vidite i uplatite novogodisnju veceru u nekom hotelu ili eventualno restoranu (koji eventualno organizuje docek)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovako

na Buzuki se ide posle jedan, pametno je sto rezervisati ranije

rasprodaje pocinju 15/1, radnje su zatvorene 1/1 i cini mi se 2/1 (mada nisam sigurna)

Nova godina se u principu ne docekuje po kafanama i trgovima vec u kuci, a posle pola jedan, jedan se krece na slavlje tj. u kafice, na buzukije, klubove

secam se da je pretprosle godine (2007) bio ukinut docek na Trgu, razlog prethodnih godina na tim slavljima su se okupljli vecinom (da ne kazem iskljucivo) emigranti, koji bi se obavezno onako pijani u nekom trenu medjusobno pobili...ne znam da li ce ove godine biti nesto organizovano (iskreno ne secam se ni da li je bilo prosle godine, a bili smo u Solunu)

jos jedna stvar vecina kafica ce se verovatno oko 22-23h zatvoriti, ali don't worry posle 1h svi ce biti uredno otvoreni i spremni za slavlje do jutra

mozda da vidite i uplatite novogodisnju veceru u nekom hotelu ili eventualno restoranu (koji eventualno organizuje docek)

Hvala na korisnim savetima, mislili smo da se opredelimo za opciju doceka na trgu, ali sada cemo razmisliti. Elem, bio bih ti zahvalan ako bi mi mogla preneti koliko se krece cena doceka u tavernama (otprilike), te da li postoje neki kafici gde se okupljaju uglavnom stranci, posto nam ne bi bilo bas prijatno da ''uletimo'' negde gde su iskljucivo Grci! Hvala jos jednom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam docekala sa mm N.G. u Solunu 2009.Nista nismo organizovali zato smo smo ocekivali da ce biti neki program na trgu,kao u BG-u ili Nemackoj,ali nije bilo bukvalno nicega sem veoma malog vatrometa kod Bele kule,a mi smo bili na Aristotelovom trgu.U kaficima je bilo dosta ljudi,ali uglavnom su krenuli da se pune posle ponoci.Oni , kao sto je vec receno,slave n.g u svojoj kuci pa posle izlaze napolje.Radnje ne rade 1.1.jos ako upadne i nedelja,tako da za soping imate jako malo vremena ako vas i to interesuje.Tako da bolje nesto organizujete,ako volite takav doceg n.g.Nama je bilo lepo i u kaficu na trgu.Moji prijatelji su isli i sl.godine 2010 i opet nije bilo programa,tako da je verovatno tako stalno.Oni uglavnom preko dana organizuju rostilj i muziku ispred svojih zgrada,gde im prilaze komsije,malo popiju pojedu nesto izrazgovaraju se i to je to.Obicno agencije organizuju neki docek u nekom hotelu sa vecerom i muzikom,pa ko voli moze i tako da proslavi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka