djordje

Porodicno Letovanje

30 poruka u ovoj temi

zna li neko kakva je istra za letovanje sa malim detetom (2 godine)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu li i ja da zatražim pomoć? Treba da odlucim između Kušadasija i Nei Porija ili tako necega mirnijeg u Grckoj a ne mogu da presudim. Idem sama sa detetom od 4 godine. Priblizno su iste cene losijeg hotela u Turskoj sa PP i samo iznajmljivanja app u Grckoj za dve osobe ( u ovom slucaju moje dete uvek plaća punu cenu). Za Tursku sam gledala Melike hotel jer je na Ladies Beach-u ( a bila sam vec u Kusadasiju 3 puta pa ga i poznajem) ima pp i sasvim dovoljno za prespavati a Grcka mi je lepa ali se bojim da ce nam biti dosadno, jer koji god gradic (izuzimam Paraliju tu ne zelim da idem)da izaberem cini mi se da je manji i da cemo uvece za setnju imati na raspolaganju celih 30 minuta a posle od dosade ajd u krevet :lol:

Hvala unapred na pomoci i napominjem da se radi o nizem budzetu (izuzimajte odmah one lepe hotele po Turskoj jer tu bih rado ali ne mogu) :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Некако стичем утисак да сте се већ одлучили где бисте летовали. :) Једино Вам остаје да се распитате, тачније добијете више информација о том хотелу Мелике у Кушаасију. Колико се сећам, ПП је нудио и Роси на истој плажи. Сви који су били у том су били презадовољни. Да ли је заиста тако или су њихови захтеви мањи, не бих могла да кажем.

Мислим да се на форуму у више наврата спомиње Роси па погледајте коментаре за њега. Био је у понуди Аргуса.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

candle, za Nei Pori ne mogu da ti pomognem, nikad bila... u Melike takodje nisam bila ali sam bla u hotelu u blizini. Melike ima dobru lokaciju, tu je Ladies Beach, pored plaze gomilu restorancica i radnji, imas apoteku, radnju u istoj ulici sa hotelom, setaliste pored plaze za predvece...znaci mozes dete za rukicu, pa ako zatreba i na ruke od hotela do setalista. Sto se samog smestaja i hrane tice tu ne mogu da pomogem cak i da sam bila tamo jer potrebe i ukusi su razliciti. Ti si ta koja mora doneti konacnu odluku :) E da imas WiFi na recepciji hotela, to smo isprobali jer smo se tu cekali sa vodicem iz Argusa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima i jos jedno pitanje, obziromn da sam u Kusadasiju bila kao devojka i nisam obracala paznju pa ne znam da li u gradu negde ima deciji parkic, tobogani i slicno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za nershark imam jedno pitanjce:

Da li biste nam mogli reći koji je tačno hotel u pitanju u Tunisu i preko koje agencije ste putovali?

Izmenjeno (marijanka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pitanju je hotel El Mouradi Club Kantaoui a mesto Port el Kantaoui :)

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati kada se post odnosi na prethodnu poruku
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj u hotel melike porodicno sa decom.

Ja i drugar smo bili pre 2 godine pocetkom juna, sobe su ok, ali u skoro ni jednoj ne radi frizider.

Zasto kazem ne melike, jer je tamo hrana ocajna, ja sam 10 dana doruckovao marmeladu, toliko losu da ne mogu da ti opisem (samo jedan dan je bila i neka salama, nisam se usudio da probam, drugar jeste al je pravio neke face), za veceru kao ima glavno jelo, mozda je 1-2 bilo ok, i neke silne salate makarone itd koje iznose i ne menjaju vece za vece a niko ne jede. Kusadasi je ostrvo ptica a njima je restoran na vrhu zgrade, pa ptice jedu zajedno sa tobom i oni ih jos hrane. Koliko se ja secam, platili smo oko 260 evra preko argusa polu pansion avionom sto je bas jeftino pa se nismo ni bunili.

Probaj da nadjes neki sa 3 zvezdice bar u turskoj, ogromna je razlika. I kazu da je marmaris mnogo lepse mesto, kusadasi ima male plaze, i ako ides u sezoni su guzve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Lucy u Kavali? :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Possidy hollidays, Kasandra. Mirno mesto, u okruzenju hotela nema nicega. Ako ste za pravi odmor van svake buke, hotel ce vam se svideti. Bili smo u septembru sa dvoeje male dece, ne znam kakva je guzva u sezoni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nedostaje mi da idem na porodicni odmor, ipak je lepse kad te mama i tata poteraju u hlad i ne moras niocemu da mislis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, i ja sam novi clan! :volimenevolime: Razervisala sam ove godine apartman u Pefkohoriju( Grcka) Philoxenia Village. Idemo porodicno ( 3 djece). Zanimaju me utisci i posto pise da imaju kompletno sudje, zanima je sta to konkreno znaci da ne nosim od kuce ako ima sve. Kakva je situacija sa bebi hranom u njihovim supermarketima, mislim na vocne kasice, vocne jogurte i sl. Ako se jos neko sjeti nekog savjeta i sugestije-slobodno! I hvala unaprijed!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo Marija, Pogledaj podforum "Grcka" nadam se da ces na njemu pronaci odgovore na sva tvoja pitanja. Pozdrav i dobro nam dosla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eeeee, hvala lijepo! Pozdravcic! :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letova u hotelu Dion Palace 5* ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka