role

PEFKARI

364 poruke u ovoj temi

Hej ljudi, ja furam na Tasos 12. juna, u Pefkari. Koje su sanse da se može kupati, tj. jel hladno more u to doba? Verovatno je lutrija u pitanju . Preko web kamera na google earth vidim da je temp. vazduha trenutno oko 25 stepeni pa kontam da će za mesec dana moći!?!:huh:

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas u Pefkariju.....pozz svima

Vreme je lepo, suncano a poneki dan i oblacno (kao dans pa zato pisem) :))))

Jesu temperature 25 do 29 cak oko podneva sunce bas pece. More je toplo (jos koji stepen do savrsenstva), ali se moji klinci kupaju...Moram da priznam da je ujutro hladnija ali se do popodneva ugreje i moze da se kupa baz brrrr ulazenja u vodu..

Ovde jos sezona zapravo nije pocela nego se uveliko spremaju i opremaju da zapravo od 1. juna pocne.

Obecala sam pricu...

KA PA HI hotel je mesto gde smo mi smesteni. Hotel je vecim delom renoviran, kupatila i sobe su manje, rekla bih bas hotelski smestaj. Ima klima, terase koje sve negledaju na more (kao mi, ali nije lose)imaju terasu, mini frizidere, IMAJU FREE INTERNET...i to je vazno.

Gazde su tri brata koji se doimaju veoma ljubazni, cak i srpski pomalo govore. Jedna snaja sto radi bas dobro govori srpski tako da nije problem za sporazumeti se. Govore i engleski.

Plaza je sljunkovita, kamenita..pozeljno je imati papuce za vodu i onda nema bockanja i klizavih kanjenja u vodi . Mi smo kupili papuce i sada uzivamo.. :))

Klopa je ok u hotelu , mada jos nije to onaj asortiman koji ce biti kada krene sezona..

Ko voli da roni ovde moze da bude izazov za njega jer ima skola ronjenja odmah pored..zvuci interesantno...ostale zezalice na vodi se useljavaju tako da ce ih biti sigurno...

Lezaljke se naplacuju 2,5 e po osobi ispred svakog hotela...

toliko za sada..pitajte, odgovoricu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...Plaza je sljunkovita, kamenita..pozeljno je imati papuce za vodu i onda nema bockanja i klizavih kanjenja u vodi . Mi smo kupili papuce i sada uzivamo.. :))...

Ако хоћеш мало лепши улаз у воду, онда се помери 20 метара десно, пошто је иста цена лежаљки и нема гужве можеш да заузмеш (слободна је до 04. јула :D) прву до Албатроса - зезалица на води. Ту је улаз у воду знатно бољи, а најбољи је с друге стране Албатроса - пређеш 10 метара преко газда Никосове "територије" и ту уђеш, ту ти не требају папуче.

Уживајте и за нас, наравно.... и одлазите на време, немој да се после гурамо тамо... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Galinada, e010.gif !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas u Pefkariju.....pozz svima

Vreme je lepo, suncano a poneki dan i oblacno (kao dans pa zato pisem) :))))

Jesu temperature 25 do 29 cak oko podneva sunce bas pece. More je toplo (jos koji stepen do savrsenstva), ali se moji klinci kupaju...Moram da priznam da je ujutro hladnija ali se do popodneva ugreje i moze da se kupa baz brrrr ulazenja u vodu..

Ovde jos sezona zapravo nije pocela nego se uveliko spremaju i opremaju da zapravo od 1. juna pocne.

Obecala sam pricu...

KA PA HI hotel je mesto gde smo mi smesteni. Hotel je vecim delom renoviran, kupatila i sobe su manje, rekla bih bas hotelski smestaj. Ima klima, terase koje sve negledaju na more (kao mi, ali nije lose)imaju terasu, mini frizidere, IMAJU FREE INTERNET...i to je vazno.

Gazde su tri brata koji se doimaju veoma ljubazni, cak i srpski pomalo govore. Jedna snaja sto radi bas dobro govori srpski tako da nije problem za sporazumeti se. Govore i engleski.

Plaza je sljunkovita, kamenita..pozeljno je imati papuce za vodu i onda nema bockanja i klizavih kanjenja u vodi . Mi smo kupili papuce i sada uzivamo.. :))

Klopa je ok u hotelu , mada jos nije to onaj asortiman koji ce biti kada krene sezona..

Ko voli da roni ovde moze da bude izazov za njega jer ima skola ronjenja odmah pored..zvuci interesantno...ostale zezalice na vodi se useljavaju tako da ce ih biti sigurno...

Lezaljke se naplacuju 2,5 e po osobi ispred svakog hotela...

toliko za sada..pitajte, odgovoricu

Posto za 10-ak dana stizem u Kapahi,molim te ,ako ti nije prevelik problem da se raspitas da li imaju krevetice za bebe,da ne teglim nas ako ne moram?Kada sam pitala u agenciji,jedna radnica rece da nemaju,druga da imaju...Hvala....Uzivajte,i javljajte novosti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas u Pefkariju.....pozz svima

Vreme je lepo, suncano a poneki dan i oblacno (kao dans pa zato pisem) smajl.jpg)))

Jesu temperature 25 do 29 cak oko podneva sunce bas pece. More je toplo (jos koji stepen do savrsenstva), ali se moji klinci kupaju...Moram da priznam da je ujutro hladnija ali se do popodneva ugreje i moze da se kupa baz brrrr ulazenja u vodu..

Ovde jos sezona zapravo nije pocela nego se uveliko spremaju i opremaju da zapravo od 1. juna pocne.

Obecala sam pricu...

KA PA HI hotel je mesto gde smo mi smesteni. Hotel je vecim delom renoviran, kupatila i sobe su manje, rekla bih bas hotelski smestaj. Ima klima, terase koje sve negledaju na more (kao mi, ali nije lose)imaju terasu, mini frizidere, IMAJU FREE INTERNET...i to je vazno.

Gazde su tri brata koji se doimaju veoma ljubazni, cak i srpski pomalo govore. Jedna snaja sto radi bas dobro govori srpski tako da nije problem za sporazumeti se. Govore i engleski.

Plaza je sljunkovita, kamenita..pozeljno je imati papuce za vodu i onda nema bockanja i klizavih kanjenja u vodi . Mi smo kupili papuce i sada uzivamo.. smajl.jpg)

Klopa je ok u hotelu , mada jos nije to onaj asortiman koji ce biti kada krene sezona..

Ko voli da roni ovde moze da bude izazov za njega jer ima skola ronjenja odmah pored..zvuci interesantno...ostale zezalice na vodi se useljavaju tako da ce ih biti sigurno...

Lezaljke se naplacuju 2,5 e po osobi ispred svakog hotela...

toliko za sada..pitajte, odgovoricu

Galinada,

Za 10-tak dana dolazim na Tasos i to u Kapahi apartmane koje sam rezervisala preko neta. Razgovarala sam sa Alexandrom (mislim da se tako zove) i rekla mi je da i apartmani imaju pogled na more i veliko dvoriste koje ih okruzuje. Na slikama na netu ne mogu mnogo toga videti, kadrovi su malo cudni a ja malo sumnjicava. Inace, dolazim sa sestrom i njena dva klinca 2 i 4 godine. Da li mi molim te mozes reci da li se ti apartmani nalaze blizu hotela i (ako DA) kako ti se cine?

Da li ih je lako pronaci, posto dolazimo sopstvenim prevozom

Unapred hvala i zelim ti puno suncanih dana!

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Уживајте и за нас, наравно.... и одлазите на време, немој да се после гурамо тамо... smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Galinada,

Za 10-tak dana dolazim na Tasos i to u Kapahi apartmane koje sam rezervisala preko neta. Razgovarala sam sa Alexandrom (mislim da se tako zove) i rekla mi je da i apartmani imaju pogled na more i veliko dvoriste koje ih okruzuje. Na slikama na netu ne mogu mnogo toga videti, kadrovi su malo cudni a ja malo sumnjicava. Inace, dolazim sa sestrom i njena dva klinca 2 i 4 godine. Da li mi molim te mozes reci da li se ti apartmani nalaze blizu hotela i (ako DA) kako ti se cine?

Da li ih je lako pronaci, posto dolazimo sopstvenim prevozom

Unapred hvala i zelim ti puno suncanih dana!

Pozdrav

Jeste, Aleksandra se zove i ona dosta dobro govori srpski..a sto se tvojih pitanja tice..

1. Dvoriste postoji sa zadnje strane, mada nije bas za igru, dok sa prednje strane postoji ali nije u onoj funkciji dvorista da mozes da pustis klince da se igraju..mogu da izadju i na ulicu posto je to sve u njihovom kompleksu sa kaficima i restoranom...uz nadzor roditelja moze da se igra mada je plaza odmah ispod kafica pa je bolje tamo..hajde ti proveri da li su to ovde u Pefkariju ili u Potosu, jer oni imaju u Potosu apartmane, dok je ovde vise hotelska soba, ako me razumes...

2. kada sidjes sa trajekta lepsi put ti je preko Prinosa (levo), iako smo mi isli drugimsmajl.jpg

Nije problem da nadjes. Posle mesta Limenarije imaju putokazi i posle par minuta stignes u Pefkari..skretanje desno, ima samo taj put koji ce te odvesti do KA PA HI. nemozes da zalutas budi sigurna..a ako si u Potosu onda jos 2 minuta duze voznje

Srecan put i steta, necemo se videti

Samo da dodam da je ovde i danas samo oblacno a na celom poluostrvu pada kisa....jos jedan razlog za letovanje Tasosusrce.jpg

POZZ

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto za 10-ak dana stizem u Kapahi,molim te ,ako ti nije prevelik problem da se raspitas da li imaju krevetice za bebe,da ne teglim nas ako ne moram?Kada sam pitala u agenciji,jedna radnica rece da nemaju,druga da imaju...Hvala....Uzivajte,i javljajte novosti...

Provericu, mada mislim da nemaju, jer je nama nudila svoj krevetac ako nam treba zbog manjeg deteta....pozz i javim ti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a sto se guranja tice voleli bi mi da ostanemo do tada, pa nek se i guramo i tucemo za mesto tongue.gif

ps. sa papucama je ipak bolje

Pozz

To je hteo da te upozori na mene, koja se "useljavam" na lezaljku br.1-4.07.! :-P :bez-zuba:

Ali, ne brini, nisam ja stipsa, podelicemo i lezaljku , ako treba! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Provericu, mada mislim da nemaju, jer je nama nudila svoj krevetac ako nam treba zbog manjeg deteta....pozz i javim ti

Hvala,cekam odgovor...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,cekam odgovor...biggrin.jpg

Proverila.

Na zalost, moraces da poneses krevetac jer nemaju u ponudi. Imaju jedan koji koristi njihovo dete ponekad....male su sobe pa nemoj onaj veelikiwink.gif

Srecan vam put i lepo vreme vam zelim. Ovde je ipak danas padala kisa a ima najve da ce i sutra..videcemo...lepo je biti na moru i kada je kisa biggrin.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je hteo da te upozori na mene, koja se "useljavam" na lezaljku br.1-4.07.! plezko.jpgbez-zuba.jpg

Ali, ne brini, nisam ja stipsa, podelicemo i lezaljku , ako treba! wink.gif

Jos ako podelis i smestaj....OSTAJEMstidljivko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos ako podelis i smestaj....OSTAJEMstidljivko.jpg

Ма наравно, згураћемо се некако, "кад је бег био циција?" :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, Aleksandra se zove i ona dosta dobro govori srpski..a sto se tvojih pitanja tice..

1. Dvoriste postoji sa zadnje strane, mada nije bas za igru, dok sa prednje strane postoji ali nije u onoj funkciji dvorista da mozes da pustis klince da se igraju..mogu da izadju i na ulicu posto je to sve u njihovom kompleksu sa kaficima i restoranom...uz nadzor roditelja moze da se igra mada je plaza odmah ispod kafica pa je bolje tamo..hajde ti proveri da li su to ovde u Pefkariju ili u Potosu, jer oni imaju u Potosu apartmane, dok je ovde vise hotelska soba, ako me razumes...

2. kada sidjes sa trajekta lepsi put ti je preko Prinosa (levo), iako smo mi isli drugimsmajl.jpg

Nije problem da nadjes. Posle mesta Limenarije imaju putokazi i posle par minuta stignes u Pefkari..skretanje desno, ima samo taj put koji ce te odvesti do KA PA HI. nemozes da zalutas budi sigurna..a ako si u Potosu onda jos 2 minuta duze voznje

Srecan put i steta, necemo se videti

Samo da dodam da je ovde i danas samo oblacno a na celom poluostrvu pada kisa....jos jedan razlog za letovanje Tasosusrce.jpg

POZZ

Hvala ti na odgovoru. Ja sam u apartmanima u Potosu, nadam se da ce sve biti OK. Imajuci u vidu da je u BGD-u trenutno 11 C i pada kisa, zavidim ti sto si na Tasosu, pa makar i oblacnom smajl.jpg. Drzim palceve da vec od sutra uzivas na suncu.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka