Hilary***

Piran

39 poruka u ovoj temi

Duga je ta ulica. :D Pretpostavljam da je parking negdje na ovom dijelu koji sam označio zelenom bojom.

Untitledtt.png

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako..posle kružnog toka preko puta te male slepe ulice...u tom delu je...ne mozes promasiti..sve se lepo vidi i sve je lepo obeleženo 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije na odmet varianta o parkiranju u Portorozu ako moze kod nekog nakupovalnog centra Mercator, Spar gde je parking free i onda lepo peske do Pirana ob moru. Mozda ima vise info BojanB?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Golica- dobra ideja ali nema takav neki market u blizini...ima u Portorožu ali u Piranu ne. Ova garaza ipak dodje najbliza i najpovoljnija varijanta,narucito sto Scorpio ima samo par sati na raspolaganju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bili smo u Piranu prosle nedelje, tamo smo nasli smestaj i proveli 2 cela dana.

Ja sam odusevljena gradom!:klap: Isli smo jedan dan i do Izole, a jedan smo podelili na Kopar i Portoroz.

 

Piran je predivan

Da li mozes da napises na temi Koper utiske. Hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koper je dosta po mom ukusu, mada mi je Piran ostavio najbolji utisak :-)!

Ima luku, setaliste, stari grad ( sve sto je meni bitno :D), divne palate,cist je. On je mnogo veci, pa mi je zato Piran ususkaniji i lepsi.

Svidela mi se Pretorijska palata na Titov trgu. iako mi je sam trg nekako go :neznam:

Izola mi je zanimljivija i sto se plaze tice i sto se mesta tica, iako je i ona mala.

Portoroz ima samo lepu plazu, zbog peska, ali nekako bez duse, mada je okolina sa svim onim hoteiima i travnjacima lepa.

Ono sto mi se u Sloveniji najvise svidelo su cistoca, urednost, skockanost, drugi svet u odnosu na bilo koji nas mali grad! (Da ne poredim sa Bg-om)

Sve u svemu, moja prepuruka su Piran i Izola :klap:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka