Makarena

Ulcinj

97 poruka u ovoj temi

Prelepo vreme u Ulcinju, još uvek ima dosta turista ali naravno ni približno kao u avgustu kada ovde ne možete ni "iglu spustiti". Cene slične kao i u Srbiji mada je u većim marketima kao što je lanac Voli ponuda još i bolja, a cene niže. Mi smo bukirali 6 noćenja sa doručkom po ceni od 60 € po osobi u vili Fat e Jet za koju imam samo reči hvale. Prostrane sobe, odlično opremljene novijim mobilijarom, TV sa gomilom satelitskim kanala, wifi, klima, dobro opremljena kuhinja i kupatilo nalazi se u naselju Đerana 12 u čijoj neposrednoj blizini je odličan i cenovno vrlo pristupačan express restoran Kallaba...

Sobe se svakodnevno čiste, dobijate i peškire kao i šampone i kupke, što je uz jako ljubazne vlasnike za svaku preporuku 

Izmenjeno (Ivanhoe)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle proslogodisnjih peripetija sa uplacenim hotelom u Grckoj, stani kreni, hocemo necemo, na kraju ipak otisli i prvih naznaka i ovogodisnje neizvesnosti, te cinjenice da i Egipat nije preterano liberalan po pitanju ulaska, Turska takodje, ove godine za promenu idemo u Ulcinj.Dugacka pescana plaza, nepostojanje administrativnih problema prilikom odlaska i povratka u Srbiju  i  (mislim) odlican hotel su prevagnuli, pa o ostalim destinacijama mozda na jesen, kad se bude rascistila situacija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi, sticajem okolnosti ove godine opcija za letovanje nam je ili Ulcinj ili nista.. paaaa daj sta das ? 

E sad imam par pitanja, idemo sa bebom od 10 meseci. Koja plaza bi nam najvise odgovarala da nije guzva, da ima plicaka? 

Prethodni komentari po pitanju albanaca i svega toga pomalo mi unose nemir, mada nisam neko ko ima averziju po pitanju toga.. 

Da li na tu famoznu zensku plazu mogu da povedem bebu, decaka? ? 

Generalno sta da ocekujem kao neko ko je zaljubljenik u Grcku i nikada nije bio u CG, a posebno zbog toga sto citam da je Ulcinj drugaciji od ostatka CG? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Velika plaza je bas lepa, plicak je dug, nema guzve, albanci preljubazni.

IMG_20210621_011047.jpg

IMG_20210611_165539.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2021

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stari Ulcinj

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, nikada nisam letovala u Ulcinju, a razmisljam ove godine od relaciji Dobra Voda-Ulcinj, pa ako moze neko da mi kaze kako je tamo, videla sam da su plaze lepe pescane, samo ne znam da li ima cesto talasa i da li je pogodno za neplivace? Takodje kakve su cene lezaljki i generalno po kaficima, restoranima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Avgust 2021

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da ove godine nekoliko dana provedem u Ulcinju (krenem ujutru autobusom iz Sutomora, vratim se uveče).

- Koliko traje put Sutomore-Ulcinj i koliko je čest prevoz?

- Gde se kupati, tj. koja je plaža najbliža autobuskoj stanici?

- Šta obići za tih par dana, gde jesti i sl.?

- Neke opšte preporuke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iako vidim da neke moje postove sa dela foruma o CG niko nije pogledao, stavicu i ovaj link,mozda neko pozeli da ode. :)

Gledajuci ovaj forum, skoro niko ne ide u CG, gledajuci neke druge domace,ide se naveliko, takvo pisanje mi je bas misterija! I to nije samo ove godine, vec godinama :lud:

https://nova.rs/magazin/putovanja/skrivena-plaza-u-crnoj-gori-za-koju-se-ovog-leta-svi-raspituju/

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ulcinj 

jul 2022

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednja plaža u opštini Ulcinj kad se ide ka Baru

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Iako vidim da neke moje postove sa dela foruma o CG niko nije pogledao, stavicu i ovaj link,mozda neko pozeli da ode. :)

Gledajuci ovaj forum, skoro niko ne ide u CG, gledajuci neke druge domace,ide se naveliko, takvo pisanje mi je bas misterija! I to nije samo ove godine, vec godinama :lud:

https://nova.rs/magazin/putovanja/skrivena-plaza-u-crnoj-gori-za-koju-se-ovog-leta-svi-raspituju/

Crna Gora je nasa omiljena destinacija za letovanje svake godine ,zaista uzivamo u moru ,kupanju ,pecanju ,obilascima. Posle Boke sledece godine poseticemo Ulcinj po prvi put. Jedva cekamo!:rolleyes:

Izmenjeno (bios)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2022

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

UL

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka