bluedeth

Igalo za dvoje

4 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima. Odlucio sam da ove godine idem sa curom na more, a s'obzirom da ne idem bas cesto (zadnji put sam na more bio davne 95.), voleo bi da dobijem nekoliko informacija od iskusnih turista. Odlucili smo se za crnu goru, mesto igalo\herceg novi. Naravno, kao i vecina mladih ljudi, nismo bas u mogucnosti da placamo lux apartmane pa gledamo da se snadjemo, sto manje da platimo. Planiramo da idemo 10 dana, pocevsi od 17.07.2009. godine. Interesuje me sledece:

1. Kako se krecu cene privatnih smestaja

2. Kolika je dnevna taksa i osiguranje koji su obavezni da se plate

3. Dali je izvodljivo da se smestaj nadje na dan dolaska i koliko je tesko\lako

4. Kako se krecu cene dnevnih troskova (cena ulaska na plazu, brza hrana, ostale namirnice - koliko su skuplje u odnosu na srbiju)

5. Po nekom vasem misljenju\proracunu, koliko para bi sveukupno trebali da ponesemo sa sobom (ne racunajuci prevoz)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gledajuci po nekim sajtovima koji nude smestaj cene su od20 do 50 evra dnevno za najam apartmana.s tim sto sam ubedjen da na licu mesta mozete pronaci znatno jeftiniji pristojan smestaj.obzirom da ste kako ti rece mladi i da pretpostavljam nemate sitne dece nije vam neophodan smestaj uz samu plazu gde narocito cepaju sa cenama.smatram da za nekih 250 evra mozete naci pristojnu sobu za vas dvoje.

taksa je ili 0,50 ili 0,75 centi dnevno po osobi ali to nikako ne placaj jer ce zavrsiti kod gazde u dzepu.iz prostog razloga jer vas verovatno nece prijaviti kao goste,u suprotnom bi vam trebao pokazati neki papir overen u turistickoj organizaciji da ste prijavljeni.

vrlo verovatno da mozete naci smestaj na dan dolaska jer tamo su guzve i rasprodati kapaciteti davna proslost (tako mi rekose mestani kad sam bio u H.Novom sredinom maja)

cene brze hrane i pica ne znam jer sam kao sto rekoh bio pre sezone.ali cene namirnica u prodavnicama i mega marketima se gadjaju sa nasim cenama u 5%.cak je masa stvari bila jeftinija nego kod nas iako su nase proizvodnje.smatram da se cene u prodavnicama ne menjaju u sezoni.

e sad koliko para da ponesete to je nezahvalno preporuciti.svako prema svojim mogucnostima i potrebama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Upravo sam se setio jos jednog pitanja koje sam propustio.

6. Ja i cura se bavimo latino plesom, pa me interesuje dali ima neka plesna skola u Igalu\Herceg Novom gde bi mogli da idemo na casove tokom boravka tamo i dali ima klubovi latino muzike ili nesto kao latino vece u nekom klubu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iskreno da ti kazem pojma nemam ali cisto sumnjam da cete to tam naci.

plesite u sobi  :D:D:D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka