jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Imas dve mogucnosti. Preko Ormos Panagiasa i preko Sartija. Razdaljina je skoro ista

Predlazem put preko Sartija. Usput mozes obici Porto Koufo, Kalamitsi, Sarti itd...

Link sa mapom

Neos Orange.jpeg

Izmenjeno (Igor Lukač)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ovoj mapi se vidi i poprečna veza, ima između Neosa i "druge strane" neasfaltiranih puteva nasutih tucanikom, ali ako ne vozite terenca nisu preporučljive takve egzibicije. Pričao mi baš ženin brat kako su oni jedne godine krenuli tako, taman su stigli maltene do kraja i magistrale prema Sartiju, a kiša sprala put i završili su kolima na litici iznad provalije bez mogućnosti da idu dalje napred, još se i drugo vozilo iza njih zaglavilo i nije moglo da izvuče nazad uzbrdo, jedva su se odatle iskobeljali. Tako da ili prema Nikitiju i Vurvuru, ili dole prema Kalamitsiju i Sartiju, u svakom slučaju to je jedna od najdaljih tačaka na Sitoniji za posetu ORange-u.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na pomoci i savetima

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne postoji znak Orange Beach, samo Portokali. Da vas ne zbuni. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo kako izgleda skretanje, leti ima mnogo parkiranih automobila

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, bio sam danas na Lagonisi plaži, prvo da kažem da su ležaljke i parking free uz piće. 

Mi smo poranili zbog malog deteta i tamo bili oko 9.30, nije bilo gužve i zauzeli smo ležaljke u hladu. Sve je bilo idealno, mir i tišina, voda bistra, prelepo, a onda... Plaža je bila prepuna, mislim da su sve ležaljke bile pune. 80%Srba, ostatak Bugari, Makedonci, Rusi. Tuga živa, to ponašanje, ljudi se kriju i vade iz torbe svoje pivo, sokove i sendviče, iako je zabranjeno unošenje hrane i pića, to je neki polu svet (čast izuzecima). 

Kasnije voda nije bila baš čista, ali to se dešava, Iskreno sam razočaran paradajz turistima, ja sam pre za to da platim ležaljke i skuplju kafu ili pivo samo da ih ne slušam i ne vidim. Ove sezone više ne na tu plažu. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da nisu upropastili plažu i celu pretvorili u bar, ne bi dolazilo do takvih neželjenih susreta.

Koliko sam mogao da dokučim iz ranijih postova i ove godine se nastavlja nekontrolisano širenje barova po plažama i to me užasno nervira

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bas ne volim guzvu po plazama, niti zelim da budem uslovljena da ne smem da unesem svoju hranu i pice.

Ima li negde, u sezoni, neka mirnija plaza ?  Idemo sa decom, mora biti i pristupacno.

Rezervisali smo u Sikiji, kolima idemo.

Izmenjeno (bokica76)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bas ne volim guzvu po plazama, niti zelim da budem uslovljena da ne smem da unesem svoju hranu i pice.

Ima li negde, u sezoni, neka mirnija plaza ?  Idemo sa decom, mora biti i pristupacno.

Rezervisali smo u Sikiji, kolima idemo.

Valti i Kriaritsi su vam blizu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 :thankyou:

Izmenjeno (bokica76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta ti imas protiv kampovanja na plazi?

Pa ne razvlace svi kiflice jbga. Ima i nas normalnih sto kupimo kiflice pa nosimo na plazu :D

Nego ima li mesta za kampovanje na agios ioannis?

 

Nego svrati do porto carasa, evo ja cu da te uvedem hehe. 

Izmenjeno (sil222ver)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nick034 Srecom idem u sred avgusta kad su najace cene, pa se nadam da ce biti manje "paradajza, kiflica i sarmi":D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sta ti imas protiv kampovanja na plazi?

Pa ne razvlace svi kiflice jbga. Ima i nas normalnih sto kupimo kiflice pa nosimo na plazu :D

Nego ima li mesta za kampovanje na agios ioannis?

 

Nego svrati do porto carasa, evo ja cu da te uvedem hehe. 

Kao u onoj pesmici, gde god imas mesta ti kiflicu posadi..

Uveo bih sam sebe, nego se placa 20e po osobi za ulaz u complex hehe.

 

 

 

@nick034 Srecom idem u sred avgusta kad su najace cene, pa se nadam da ce biti manje "paradajza, kiflica i sarmi":D

 Ili ce biti tako ili ce da pojacaju resurse:D

Izmenjeno (nick034)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka