bgotovac

Marriot, Intercontinental i Hilton u Hurgadi

29 poruka u ovoj temi

Ljudi hvala vam puno na informacijama, ja sam rezervisao Continental PP - razlika do AI je bila 170 eur po osobi??! - od 13. septembra, nadam se dobrom provodu, prenecu vam utiske po povratku!

Veliki pozdrav

Marko

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

\Pozdrav Marko,ja sam se vratio pre par dana iz Hurgade i odseo sam upravo u Continentalu.

Odmah da ti kažem da se nisi prevario za ovaj hotel jer je vrhunski.Plažu ima najbolju u Hurgadi i čak dolaze iz okolnih hotela na kupanje(Hilton,steingerberger,plaza itd...)

Samo ti preporučujem da ako si u mogućnosti uplatiš ALL jer iskreno sa All nemaš potrebe za bilo kakvim dodatnim troškovima.Hrana im je fenomenalna,usluga na nivou,sobe uredne i čiste.

Litar vode im košta 15funti,i to je oko 2€ a sa All piješ koliko želiš i šta želiš,jedeš koliko želiš.Preporuku imaš za safari izlet u pustinju i za rajsko ostrvo a za kairo i luxor ti ne bih preporučio jer za tako kratko vreme ne možeš da stigneš da sve pohvataš što te interesuje.To je to i pozdravi mi Ahmeta(konobara za šankom u bazenu) :-)

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima (ledeni breg, zoks, micko), na odgovorima i savetima, sve je bolje od onog sto smo za dlaku izbegli. Uzivacemo u svakom trenutku, gotovo sam sigurna posle svega. Pisem posle dolaska iskustva moje porodice i mene (oko 1 sept) u detalje. Cao

Bili smo u Hilton Resort i prezadovoljni sm. Dakle , prava plaza, cist hotel, blizina svega *ako hoces, hrana dobra, jako dobra organizacija u hotelu. Jedino sto mislimo da je more i plaza hotela Continentala koji je pored Hiltona bolja (dublje, providnija, manja guzva) ali to nije problem kupati se na njoj jer je par metara od nase. Sve preporuke za hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Marko,ja sam se vratio pre par dana iz Hurgade i odseo sam upravo u Continentalu.

Odmah da ti kažem da se nisi prevario za ovaj hotel jer je vrhunski.

Pridruzujem se misljenju iz vidjenog. PLAZA JE NAJBOLJA U HURGADI, za one koji ma je upravo ta cinjenica bitna. Nema velike guzve na istoj.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.

Da li je neko bio u poslednjem periodu u ovom hotelu pošto imam aranžman u njemu od 29.9. preko jolly-ja?

Ne vidim da se nešto posebno spominje na forumu a sve informacije su od prošle godine pa se pitam da li je bilo promena osim u nazivu hotela?

Procitala sam da ste bili u ovom hotelu, pa me zanimaju Vasi utisci. Hotel ( sobe ), hrana, plaza, pozicija hotela...

Hvala :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se isto jako dvoumim izmedju Continentala i Pickalbatros Palaca prvenstveno sto Palace ima losu placu (ogroman plicak) a svi kazu da je Continentalova najbolja. Kod njega me odbija sto ima samo jedan bazen, mada sam negde citao da su napravili jos jedan, pa ako je neko bio skoro molio bih da napise nesto o tome da li su dogradjivali nesto (na google su slike iz 2009).

Izmenjeno (sufox)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš jedan ogroman bazen i pored njega jedan mali deo ograđen za decu. Što se tiče dogradjivanja to ne znam ja sam bila 2009 ,medjutim nesto sam videla gledajući slike na netu da je deo gde je bio bar i mali restoran prekriven kao da su neki radovi u toku ,lično mislim da su samo u pitanju radovi ipak vezani za renoviranje bara.Kako god bilo taj bazen koji sam spomenula je korektan ali prednost dajem plazi koja je FENOMENALNA540fa9823e.gif

Izmenjeno (milenica dravic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se isto jako dvoumim izmedju Continentala i Pickalbatros Palaca prvenstveno sto Palace ima losu placu (ogroman plicak) a svi kazu da je Continentalova najbolja. Kod njega me odbija sto ima samo jedan bazen, mada sam negde citao da su napravili jos jedan, pa ako je neko bio skoro molio bih da napise nesto o tome da li su dogradjivali nesto (na google su slike iz 2009).

I jedan i drugi hotel su zaista lepi, ali si u pravu kada kažeš za plažu u Pickalbatrosu. Continental je bolji, a i taj bazen koji ima je veoma dovoljan jer je baš veliki. :kupanje:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MAKSIMOVIC 1703

molim za pomoc . koji hotel od ova dva da izaberem Caribbean w resort ili Sunrise Mamlouk. /sigurno znas oba dva hotela/ pa molim za odgovor.thx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj inbox.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se isto jako dvoumim izmedju Continentala i Pickalbatros Palaca prvenstveno sto Palace ima losu placu (ogroman plicak) a svi kazu da je Continentalova najbolja. Kod njega me odbija sto ima samo jedan bazen, mada sam negde citao da su napravili jos jedan, pa ako je neko bio skoro molio bih da napise nesto o tome da li su dogradjivali nesto (na google su slike iz 2009).

I mene isto muci ova dilema, izludeh premisljajuci se koji da uplatim (cena je identicna) :zid:. Generalno, (ako izuzmem lokaciju koja mi i nije toliko bitna) albatros mi je bolji u 99% aspekata. Sam hotel je bolje rangiran i ocenjen, u krajnoj linili noviji il lepsi od Continentala. S druge strane, malo sam skepticna u to kako funkcionise sam sistem All Inc. u Continentalu, zatim izbor, kvalitet hrane i pica, s obzirom da se bazicno nudi kao HB opcija (uz doplatu za All) - ne smem da tvrdim, ali cini mi se da je i u tom segmentu Palace bolji. Onaj 1 procenat u korist Continentala je svakako plaza i mislim da je neumesno praviti poredjenje plaze ova dva hotela. A ono sa cim bi mogla da poredim tu divnu plazu je eventualno plaza Albatros Beach-a koja se nalazi pored Palace-a i koju gosti hotela mogu slobodno da koriste. Obe plaze su vestacki napravljene, imaju normalan ulazak u dubinu itd. - pa me interesuje da li i plaza Continentala deli isti problem kao vecina vestacki napravljenih plaza u Hurgadi (mislim prvenstveno na kvalitet vode u smislu da je pesak zamuti pa i ne bude bas prozirna) . na Trivagu prednost plaze je na strani Albatros Beach-a, ali ne bih previse da se uzdam u te ocene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dvoumimo se izmedju Marriota i Continentala u septembru. Koji hotel ima bolju plazu i polozaj u odnosu na grad? Moze li se uvece setati pesice? Idemo nas tri drugarice pa nam je svaka informacija dobrodosla! Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marriot

hurghada1.jpghurgada2.jpg

Continental

img2291.jpg

Mnogo je bolja plaža Continentala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

glasam za conti kada biram izmedju njega i marriota...bio sam 2009 vrlo sam zadovoljan..samo sto ja mery blizi sakali ako zelite guzvu.....a ove godine zamalo da se odlucim za albatros ..sreca pa nisam zbog plaze mislim, ali cujem da je albatros sjajan hotel sa odlicnom uslugom..samo ga be plaza...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka