Mrsha

"Upad" u druge hotele & plaze @ hourghada?

8 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima, izvinite ako je vec negde odgovoreno u okviru "mamutskih" vaznih tema, ali nisam uspeo da nadjem, prvi put sam ovde. Dakle zanima me da li je moguce i kako prakticno izgleda ako jeste istrazivanje drugih hotela i plaza (da li postoji neka vrsta otvorenih plaza?) van naravno aranzmana i hotela koji platimo? Hvala puno unapred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jako interesantno pitanje .....naravno da moze pogotovo u onim hotelima koji su direktno na plazi i koji nisu all inclusive zto sto u njima turisti nose narukvice koje su obavezne tako da se zna da su gosti hotela, recimo mi iz hotella sun & sea smo stalno uz ivicu plaze prelazili na plazu hotela sun rice koji ima 5* i kupali se na njoj i naravno tako u nedogled, da ne kazem redovno,posto na toj plazi ima ogradjen deo mora kao neko jezerce.....

a sto se tice drugih takodje smo isli cesto na plazu hotela grand koja je ogromnna u svakom smislu i prelepa , a ulazili sdmo na foru tako sto sa te plaze krecu brodici za rajsko ostrvo , naravno u guzvi se promuvamo i uzivamo celi boziji dan na njoj ,

a sto se tice dream beach koja pripada hotelu elysees koja vazi za najlepse ureddjenu privatnu plazu u hurgadi tu se placao ulaz ali ne nesto puno...nadam se da sam bio od pomoci..... :)

el si bio nekada u huragi ili prvi put ides?

pozzzzz :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, izvinite ako je vec negde odgovoreno u okviru "mamutskih" vaznih tema, ali nisam uspeo da nadjem, prvi put sam ovde. Dakle zanima me da li je moguce i kako prakticno izgleda ako jeste istrazivanje drugih hotela i plaza (da li postoji neka vrsta otvorenih plaza?) van naravno aranzmana i hotela koji platimo? Hvala puno unapred! :)

da da.......izgleda da mozes gde god hoces ako platis :)

ne verujem da ces imati ikakvih problema za to ....tako da

budi bez brige

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima par tih javnih plaza na koje mzoe da se udje, placas valjda lezaljku i suncobran... ne secam se kako se zovu, imas po forumu...

na plaze drugih hotela uglavnom ne mzoe da se ulazi... recimo, neki iz naseg hotela su jedan dan otisli na plazu hotela pored naseg ( plaze su neposredno jedna do druge) i isterali su ih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jako interesantno pitanje .....naravno da moze pogotovo u onim hotelima koji su direktno na plazi i koji nisu all inclusive zto sto u njima turisti nose narukvice koje su obavezne tako da se zna da su gosti hotela, recimo mi iz hotella sun & sea smo stalno uz ivicu plaze prelazili na plazu hotela sun rice koji ima 5* i kupali se na njoj i naravno tako u nedogled, da ne kazem redovno,posto na toj plazi ima ogradjen deo mora kao neko jezerce.....

ulaz za elysees plazu je oko 30le.....nasla sam tu informaciju negde, proverena je .....smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jako interesantno pitanje .....naravno da moze pogotovo u onim hotelima koji su direktno na plazi i koji nisu all inclusive zto sto u njima turisti nose narukvice koje su obavezne tako da se zna da su gosti hotela, recimo mi iz hotella sun & sea smo stalno uz ivicu plaze prelazili na plazu hotela sun rice koji ima 5* i kupali se na njoj i naravno tako u nedogled, da ne kazem redovno,posto na toj plazi ima ogradjen deo mora kao neko jezerce.....

Hvala svima na odgovorima, ja sam bio ali pre 6 godina u okviru krstarenja nilom tako da smo bili prakticno 3 dana u hurgadi u totalnoj vansezoni i s ozbizirom na tempo puta koji je bio ubistven nije mi padalo na pamet da istrazujem dodatno, a nije bilo ni potrebe smajl.jpg Sad gledam da na leto odem, pa slazem sve kockice polako smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kao i svugde parola je snadji se ja sam bas dosta obisao plaza u hurgadi i niko me nije nikada isterao ...kazem ti sve je stvar snalazljivosti i avanturistickog duha ...pozzzzzzzzzz.. ovo ti je ogromna cuvena plaza grand hotela..tu te ne moze niko naci niti preslisati ko si oi odaklee kad je puna krcata stalno

Izmenjeno (bokibeograd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ima da obidjem sve plaze u HUrgadi za dz samo ako se naljutim......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka