Aleksa

Cene na Tasosu?

119 poruka u ovoj temi

Odmah, molim!

U kafanama ide od 2e (to sam samo video), 2.5 (pio), 3e (najčešće) pa sve do 5e (samo video rolleyes.gif ).

Ispred prodavnice je 1.00 - 1.20.

Cene su za Amstel (favorit) i Mitos. Hajneken je nešto skuplji.

Imaju u prodavnicama i neke jeftiniije varijante ali je kvalitet dosta niži. Za prvu pomoć dobro dođu...

Eto kako se uživaoci piva razumeju. Tvoj info mi je od koristi - vrlo :-P Preporučujem, ako već nisi, da probaš novo pivo na našem tržištu češki Staropramen. Gorko je, ali je vrlo pitko.

Pozdrav!

Izmenjeno (Krimo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma već sam probao biggrin.gif. Odmah sam počeo da pravim planove da opet odem u Prag.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nekih cena po restoranima od pre par meseci (koliko se sećam). Doduše nisu sa Tasosa već iz raznih mesta po Grčkoj (Atika, Peloponez itd.), ali mislim da nije neka razlika.

Musaka 5-7, lignje 8-10, Hobotnica na žaru 8-10, jagnjetina 9-12, škampi oko 10, caciki 2,5-3,5, saganaki 3-4.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nekih cena po restoranima od pre par meseci (koliko se sećam). Doduše nisu sa Tasosa već iz raznih mesta po Grčkoj (Atika, Peloponez itd.), ali mislim da nije neka razlika.

Musaka 5-7, lignje 8-10, Hobotnica na žaru 8-10, jagnjetina 9-12, škampi oko 10, caciki 2,5-3,5, saganaki 3-4.

Pa dobro nije bezobrazluk! Naravno da uvek može jeftinije, ali nije ni ovo strašno za odmor od 10-ak dana!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odmah, molim!

U kafanama ide od 2e (to sam samo video), 2.5 (pio), 3e (najčešće) pa sve do 5e (samo video rolleyes.gif ).

Ispred prodavnice je 1.00 - 1.20.

Cene su za Amstel (favorit) i Mitos. Hajneken je nešto skuplji.

Imaju u prodavnicama i neke jeftiniije varijante ali je kvalitet dosta niži. Za prvu pomoć dobro dođu...

Edelsteiner, konzervica od 0.5l mislim da je i dalje 0.55€ ,kao predprošle godine...i u odnosu na ovo što nam ovde prodaju...prolazi!

Izmenjeno (NeshNS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Edelsteiner, konzervica od 0.5l mislim da je i dalje 0.55€ ,kao predprošle godine...i u odnosu na ovo što nam ovde prodaju...prolazi!

I ja sam cuo za to pivo i cudi me da je toliko jeftinije. U klasi kog naseg piva je to?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam cuo za to pivo i cudi me da je toliko jeftinije. U klasi kog naseg piva je to?

Meni se ne dopada posebno. Ali naravno, o ukusima se ne raspravlja...

btw ona što se prodaju u Lidlu, i samo u Lidlu, su bolja. a na temi Kolima do Tasosa objasnio sam kako se svraća u Lidl na putu za Tasos. za pivo, naravno... i mleko za decu, kad se već svraća

Izmenjeno (gMilanovac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se ne dopada posebno. Ali naravno, o ukusima se ne raspravlja...

btw ona što se prodaju u Lidlu, i samo u Lidlu, su bolja. a na temi Kolima do Tasosa objasnio sam kako se svraća u Lidl na putu za Tasos. za pivo, naravno... i mleko za decu, kad se već svraća

Koja su to piva? I koja im je cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne sećam se naziva, ispod 0.5 je limenka 0.33, ona veća je malo skuplja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odosmo mi na temu PIVA NA TASOSU :-P :smorilo:

Ok, sve sam pročitao što me je interesovalo. Vrlo je moguće da ćemo svratiti i do Lidla u Kavali u putu ka Tasosu, jer se definitivno isplati da se napuni auto sa sitnim stvarčicama.

Da ne pitam koliko su vina :D:) :D

Izmenjeno (Krimo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidl mi je sad pod obavezno! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene u restoranima su veoma pristojne, cak toliko da vam se skoro isplati da se samo tamo i hranite ali samo zbog toga jer su cene u prodavnicama vece od 100% do 300% nego u BG. Bez preterivanja. Idite i uverite se :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Пиво је ("Амстел", личи на "Јелен") ваљда 1,20 (није свуда тако), конзерва од пола киле. "Митос" је ту негде. Флајке нисам трошио, осим у ресторанима, као аперитивце.

У кафићима је вопи (точено, штагод) 3 јура пола ЛИТРО, а када је хепи-аур ("happy-hour"), спусте и на 1.5. Замисли? :bez-zuba:

Значи, уме да буде 1,80 (достава клопе на гајбу, па иде уз то по тој цени) до 3-4-5, (у ресторанима ретко испод 3, чешће ка 4) последње за жешће снобове и будале.

Иначе, "Митос" је леп, али мени је лепши "Амстел". "Верџина" је смеће. Конзерва тога је, wtf, око пола евра или мало више (за 0.33).

Ма, је..ш пиво, ципуро и рецина рулез... :srce:

Напомињем, ово је моје искуство, није правило. Битно је да је 'ладно, зар не? :-P

Поздрав!

Gde ste bili smesteni ako nije tajna?:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo postade praaaava muska tema ;) :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo postade praaaava muska tema ;) :P

(nisam ovo procitao ranije,inace bih odma odgovorio ;) )

nije prava muska tema, znam sigurno...nego nam se zenske nesto stide da progovore o pivu :-P

...elem,da se vratimo na temu?...danas na poslu cujem komentar kako su u Grckoj cene u zadnje 2-3 nedelje vrtoglavo skocile..."... nemas po kaficima pivo ispod 6€!"

zluradi komentar,ili istina?! :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka