Putnica

Cudesna prica o Susan Boyle

14 poruka u ovoj temi

Ne znam da li ste culi pricu o Susan Boyle. To je sredovecna neugledna zena iz Skotske koja se prijavila na takmicenje za talente u UK. Izlaskom na scenu izazvala je bezbroj cinicnih i pogrdnih komentara, neprihvatanje publike i zirija koji su svaku njenu rec ispratili prevrtanjem ociju :rolleyes: .

A onda je zena zapevala ... i reakcije svih prisutnih su bile ... :blink:

Mozda nije lose na danasnji veliki praznik da se prisetimo kako smo svi mi cesto robovi svojih i tudjih predrasuda. Pogledajte.

I dreamed a dream in time gone by

When hope was high

And life worth living

I dreamed that love would never die

I dreamed that God would be forgiving.

Then I was young and unafraid

And dreams were made and used

And wasted

There was no ransom to be paid

No song unsung

No wine untasted.

But the tigers come at night

With their voices soft as thunder

As they tear your hope apart

As they turn your dream to shame.

And still

I dream he'll come to me

That we will live the years together

But there are dreams that cannot be

And there are storms

We cannot weather...

I had a dream my life would be

So different form this hell I'm living

so different now from what it seemed

Now life has killed

The dream I dreamed.

p.s. Ovaj snimak na youtube je pogledalo skoro 30 miliona ljudi, a to nije jedini snimak. Neki dan je na CNN -u bila prica o njoj, postala je ultra mega popularna preko noci ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neverovatno , prvo sam odgledao i kad je počela da peva naježio sam se , onda sam pozvao suprugu da od početka pogleda i njena reakcija je bila ista . Glas neverovatan . Svaka čast.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka njoj čast, naravno, ali malo tu radi i dramska sekcija ;)

Ne ide se u tu fazu takmičenja pred publiku i da žiri ne zna sa kim ima posla i šta da očekuje. A onda Sajmon režira sve da bi krajnji efekat bio takav kakav jeste.

Isto je prošle godine bilo sa...kako se zove...Nessun Dorma pevao, onaj prodavac mobilnih telefona. Isto fantastičan glas, isto neugledan nastup i početak i isti veleobrt na kraju...

Šteta što ranije nije bilo mogućnosti da nešto uradi sa svojim talentom al će sada da nadoknadi sve.

Putnici takodje svaka čast za ideju, u borbi za pobedu suštine nad formom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dramska sekcija ... mozda, ne pratim taj show ...

Ali ono sa cime se svakodnevno srecemo jeste cinjenica da vrlo cesto i olako ocenjujemo ljude ...

A evo kako zvuci original, Suzanin idol Elaine Paige ... ista numera iz komada Les miserables

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, evo da se još malo neježite...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je to malo glupo da se insistira na necijoj neprivlacnosti da bi zadrzala svoj imidz.

Citala sam i ja kako je mnogi kritikuju zbog promene imidza. Surovo .... prvo su joj se rugali zbog tog istog izgleda, a sad je kao postala neautenticna ... :besan:

Ne postoji osoba na svetu koja zeli da bude ruzna, svi mi bismo voleli da budemo lepi i privlacni. E sad, sto je nekima to nedostupno iz milion razloga (a najvise zbog onih koji idu iz glave) to je druga prica.

Susan je docekala svojih 5 minuta, konacno je dobila sansu da od ruznog paceta pokusa makar malo da lici na labuda ... ne znam zasto bi to nekome smetalo.

Ono cega se ja mnogo vise plasim jeste potencijalna opasnost drasticne promene izgleda stavljanjem silikona, isisavanjem sala, budzenjem usana i cega sve ne ...

Dokle god se njena promena zasniva na obojenoj kosi, pocupanim obrvama, stilu oblacenja ... ja joj drzim pesnice :srce: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da ... uskoro pocinje na TV Pink nasa verzija Imam talenat. Bas da vidimo kako ce to kod nas izgledati, talenata imamo sasvim sigurno, e sad da li ce se sve zavrsiti kao ona katastrofalna Operacija trijumf ili ne ... videcemo ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jos nekoliko sjajnih talenata:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Susan Boyle osvojila drugo mesto u finalu!!! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što je jedno čudo. Drugo je što nije pobedio ni mali Shaheen...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kruži neka informacija da je Susan pukla psihički usled tolike nagle  popularnosti .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa bila je vest o tome da je dan nakon finala zavrsila "na psihijatriji".

JBG, realno za jednog normalnog, povucenog coveka, koji preko noci dozivi toliku popularnost, pa onda krene lavina zavisti, pa tracarenja, gubitak privatnosti...

Na zalost, moglo se ocekivati... :unsure:

Izmenjeno (brzi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka