MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Ako mislis na Anna Porto, onda bi trebalo da je to 40.218927° 23.661873°. Ako je nesto drugo, nepoznato mi je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako mislis na Anna Porto, onda bi trebalo da je to 40.218927° 23.661873°. Ako je nesto drugo, nepoznato mi je.

Bas kuca Porto Nikiti, nova kuca. U svakom slucaju, hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas kuca Porto Nikiti, nova kuca. U svakom slucaju, hvala.

Nama su u agenciji rekli da nemaju precizne koordinate, ali da je Porto Nikiti bliže luci u odnosu na vilu Aleksandra. Sa puta iz pravca Metamorfozisa se, kod nove crkve (ona na putu u samom Nikitiju) skrene desno, i ulicom pravo stiže do Potro Nikitija, ne skreće se nigde više kao za Aleksandru. A, od mora je udaljena 110 metara, kažu da se odatle vidi more. Nema obezbeđen parking, mesto se grabi ko svuda u tom delu Nikitija. Ko pre-njegovo je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam otprilike gde je, mislio sam da neko slucajno ima informaciju vise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li preporuka za dobru grčku tavernu sa pristojnim cenama u Nikitiju i okolini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^^

Ako se dobro sećam, prva kafana baš od Hatzis-a ka moru, tj u luci nije loša uopšte ni sa kvalitetom ni sa cenama.

Po preporuci sa foruma bili smo i u starom Nikitiju u kafani O'Platanos, gde je isto sve bilo ok, i cena i ukus. Moja supruga tamo obožava salatu koja se zove Tarama, ako se dobro sećam (ikra, tj. jaja ribe i hleb i ne znam šta još pomešano, ali vrlo ukusno u toj kafani, roze je boje).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle odredjivanja tacnog vremena godišnjeg odmora i malo vremena za pronalaženje smeštaja i pored namere da idemo na bum,izvršili smo uplatu-vile charamoglou eleni u nikitiju.Svako iskustvo sa tom vilom je dobro doslo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bojim se da niko nije ostavio dosad nikakve podatke o njima, pa čak ni gde se tačno nalaze. Bilo bi lepo da podeliš te informacije koje si dobio od njih, kao i u kom periodu i po kojoj ceni idete...

EDIT: Lažem, pronašao sam gde su... 40.218909, 23.667523

Ostavili su informaciju na http://wh.rs/destinacije/sr/turizam/grcka/apartmani-u-grckoj/item/349-eleni-charamogloy

Izmenjeno (Jbyn4e)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Villa se nalazi blizu ulice koja ide od magistrale ka moru .Tacne kordinate su 40 13'08 07'' N, 23 40' 03,00'.Posle mnogo dopisivanja cena po studiju je 40 evra.Studio sadrzi braci krevet i krevet na sprat.Cena studije je 40 evra u periodu od 04. jula do 14 jula.Pokusao msam da nesto nadjem o njima po forumima ali nigde nista nema.moje iskustvo imate sigurno po povratku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su trazili 30 e za trokrevetnu od 16juna ali mi se nesto ne ide tamo mislim da cu naci nesto bolje kad odem tamo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

10 evra manje, a u špicu sezone. Kažem vam ja da se cenjkate, makar i u toj mail prepisci, a vi me ne slušate.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle odredjivanja tacnog vremena godišnjeg odmora i malo vremena za pronalaženje smeštaja i pored namere da idemo na bum,izvršili smo uplatu-vile charamoglou eleni u nikitiju.Svako iskustvo sa tom vilom je dobro doslo

Posle odredjivanja tacnog vremena godišnjeg odmora i malo vremena za pronalaženje smeštaja i pored namere da idemo na bum,izvršili smo uplatu-vile charamoglou eleni u nikitiju.Svako iskustvo sa tom vilom je dobro doslo

nama je iz prve ponudila 40 , od 10. jula, 14 noci, 4 porodice, ali nisam dalje pregovarala posto je jedna bez klime.U prizemlju nema klime.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam nama su studiji na prvom spratu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su trazili 30 e za trokrevetnu od 16juna ali mi se nesto ne ide tamo mislim da cu naci nesto bolje kad odem tamo

I ja sam mislio tako da uradimo ali saveti sa lica amesta govore da su cene slicne onima koje sam dobijao mejlom.Ipak ovako ,zbog dece,idem mirno a i organizacija puta je laksa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi pomoc nekoga ko ima iskustva sa rezervacijom preko interneta.Rezervisao sam smestaj u Kassandrinos apartmanima uplatom dva nocenja preko western uniona.Juce su mi javili da su podigli novac.Da li treba da im trazim neku potvrdu,vaucer ili nesto slicno ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka