tasko

Pachis beach - smeštaj i sve ostalo

362 poruke u ovoj temi

Obzirom da je Milos poslednji put bio na forumu 1. septembra 2010. godine, savetujem da mu pošalješ privatnu poruku, jer ovde teško da će videti tvoja pitanja.

A o osama i pčelama smo puno pisali na temi "Tasos - ostrvo koje se voli".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da,

Jeste da me nije dugo bilo, ali nekako sam se umorio od posla, pa poceo da svrljam po forumu, trazeci nesto interesantno.wink.gif

Nadam se da nisam zakasnio sa odgovorom.

Daklem, Zmajcicak, kontaktirao sam ih direktno mailom.

Gazdarica (Katerina) i gazda govore Engleski, tako da nije bilo problema.

Za placanje, trazili su oko 30% unapred, sto sam ima posalo Western Union-om.

Ostatak na licu mesta. Mozda deluje malo rizicno, ali oni su odmah mailom potvrdili prijem novca i rezervaciju.

Inace sve je bilo prema dogovoru sa njima, i zaista nemam nikakvih primedbi na tu saradnju.

OK.

Pozdrav svima i ako nekoga interesuje jos detalja, slobodno neka pise privatnim porukama.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Miloss, hvala, hvala, hvala!!!

Upravo danas sam nabasala na Netu na apartmane Katarina i Filio, i prezentacije su mi se veoma svidele, ali ne znam nikoga ko je tamo zaista bio, pa mi je tvoj post došao kao "kec na deset"!

Interesuje me samo kao si rezervisao smeštaj? Kakva je procedura plaćanja, pošto do sada nisam imala prilike da plaćam drugačije nego preko naših agencija?

I još nešto - ima li zaista na Tasosu puno osa, pošto sam čula razne ljude da se žale na to, a imam malo dete, pa ne bih baš celo letovanje da zveram okolo, tražeći potencijalne opasnosti.

Unapred hvala na odgovorima!

Pozdrav!

Pre nekoliko dana poslao sam mejlove studijima Katerina i Filio i trazio da mi daju cene za dvokrevetni studio u periodu od 20.06. do 04.07.2011.godine. Cene su iste u oba studija i to:

17.06.do 24.06....55e

25.06.do 01.07....70e

02.07.do 15.07....80e

Sa obzirom da je od 15.07. spic sezone, cene su verovatno i vise. Ne zelim da mnogo komentarisem navedene cene, ko voli, nek izvoli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre nekoliko dana poslao sam mejlove studijima Katerina i Filio i trazio da mi daju cene za dvokrevetni studio u periodu od 20.06. do 04.07.2011.godine. Cene su iste u oba studija i to:

17.06.do 24.06....55e

25.06.do 01.07....70e

02.07.do 15.07....80e

Sa obzirom da je od 15.07. spic sezone, cene su verovatno i vise. Ne zelim da mnogo komentarisem navedene cene, ko voli, nek izvoli.

Videćemo kolike su cene, jer sam ja tražila period 10-22.07. Stvarno su skupi, ovo su cene za četvorokrevetne apartmane. Jeste lepo okruženje, plaža sa prirodnim hladom, ali mnogo je. Ima na Pahisu i Antoniadis, pisala sam i njima. Videćemo kakve su cene kod njih. Poslala sam mejl i nekima u Paotosu i Skali Maries, pa ću uporediti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videćemo kolike su cene, jer sam ja tražila period 10-22.07. Stvarno su skupi, ovo su cene za četvorokrevetne apartmane. Jeste lepo okruženje, plaža sa prirodnim hladom, ali mnogo je. Ima na Pahisu i Antoniadis, pisala sam i njima. Videćemo kakve su cene kod njih. Poslala sam mejl i nekima u Paotosu i Skali Maries, pa ću uporediti.

Ja sam poslao oko 50 mejlova za period kraj juna, prva polovina jula i uglavnom su cene ujednacene, od 30 do 40e, osim u Filio i Katerini, gde su ga bas zacepili ili je mozda Pachis mesto sa najskupljim smestajem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da je Milos poslednji put bio na forumu 1. septembra 2010. godine, savetujem da mu pošalješ privatnu poruku, jer ovde teško da će videti tvoja pitanja.

A o osama i pčelama smo puno pisali na temi "Tasos - ostrvo koje se voli".

Hvala, Mirarbi! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre nekoliko dana poslao sam mejlove studijima Katerina i Filio i trazio da mi daju cene za dvokrevetni studio u periodu od 20.06. do 04.07.2011.godine. Cene su iste u oba studija i to:

17.06.do 24.06....55e

25.06.do 01.07....70e

02.07.do 15.07....80e

Sa obzirom da je od 15.07. spic sezone, cene su verovatno i vise. Ne zelim da mnogo komentarisem navedene cene, ko voli, nek izvoli.

Mi smo planirali da idemo u predsezoni, i u oba pomenuta smeštaja imaju ponudu za period 01-16.6.2011 (i posle 11.09), platiš 6 noćenja po 40e, a dobiješ 8. Ako se čovek odluči za 16 noćenja u ovom periodu, na kraju plati 12, i onda cena ispadne 30e za noć, što mi se čini OK za takav smeštaj na samoj plaži. Opet, vidim da niko nije planirao da ide početkom juna, pa valjda i za to postoji razlog ;)

Nama su se neke stvari, na žalost, iskomplikovale, pa je mala verovatnoća da ćemo ovog leta uopšte mrdati iz Srbije, ali mi i dalje Filio ostaje kao prvi izbor za Tasos, sa nadom da ću ga se dočepati sledeće godine!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da,

Jeste da me nije dugo bilo, ali nekako sam se umorio od posla, pa poceo da svrljam po forumu, trazeci nesto interesantno.wink.gif

Nadam se da nisam zakasnio sa odgovorom.

Daklem, Zmajcicak, kontaktirao sam ih direktno mailom.

Gazdarica (Katerina) i gazda govore Engleski, tako da nije bilo problema.

Za placanje, trazili su oko 30% unapred, sto sam ima posalo Western Union-om.

Ostatak na licu mesta. Mozda deluje malo rizicno, ali oni su odmah mailom potvrdili prijem novca i rezervaciju.

Inace sve je bilo prema dogovoru sa njima, i zaista nemam nikakvih primedbi na tu saradnju.

OK.

Pozdrav svima i ako nekoga interesuje jos detalja, slobodno neka pise privatnim porukama.

Pozdrav!

Hvala puno na informacijama! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam ponudu i od Studio Antoniadis na Pahisu. Međutim, slike soba sa sajta nisu ostavile dobar utisak na mene. Cena je vrlo povoljna - 350e za 12 dana u julu (mada ne znam da li su klima i internet, koji su mi napisali da imaju, uključeni u cenu). Ako je neko bio tamo volela bih da podeli utiske sa nama. Meni je bitno da je u studiu solidna kuhinja, jer podgrejati ili spremiti brzi ruča/večeru znači značajnu uštedu. Ova sa slika mi nije ubedljiva. SPoljašnjost je lepa, ali su dali slike samo dve sobe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo što ću napisati uzmite sa rezervom jer nisam potpuno siguran u to što ću reći.

Po slikama sa sajta, rekao bih da je kuća sa druge strane magistrale. Kada se ode na Accomodation pa prva slika, mislim da vidim krov bungalova hotela Pachis Beach. Po udaljenosti, rekao bih da između prolazi magistralni put.

Kažem, nisam sto posto siguran, svakako se raspitajte kod vlasnika.

Mada...

Mislim da je cena sasvim ok.

Put nije mnogo prometan i prelazak ne predstavlja neki problem (deca svakako ne mogu sama).

S obzirom na cene koje sam video kako kod agencija tako i na sajtovima samih kućevlasnika - ovo je izuzetna cena i mislim da je odnos cena - kvalitet na strani kvaliteta (tj. onoga što se dobija za uloženi novac).

Ako su vam standardi viši bojim se da nećete proći ispod 600 eura za 10 dana u periodu koji ste naveli, jer su Grci na sve strane podigli cene.

Katerina i Filio su bezobrazno skupi.

Jeste to ok smeštaj, na lepom mestu itd, ali ko može da izdvoji toliki novac za studio bolje nek uplati za slične pare Aleksandra Beach ili Macriamos Bungalovs. Dobiće i klopu i svi će ga dvoriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo što ću napisati uzmite sa rezervom jer nisam potpuno siguran u to što ću reći.

Po slikama sa sajta, rekao bih da je kuća sa druge strane magistrale. Kada se ode na Accomodation pa prva slika, mislim da vidim krov bungalova hotela Pachis Beach. Po udaljenosti, rekao bih da između prolazi magistralni put.

Kažem, nisam sto posto siguran, svakako se raspitajte kod vlasnika.

Mada...

Mislim da je cena sasvim ok.

Put nije mnogo prometan i prelazak ne predstavlja neki problem (deca svakako ne mogu sama).

S obzirom na cene koje sam video kako kod agencija tako i na sajtovima samih kućevlasnika - ovo je izuzetna cena i mislim da je odnos cena - kvalitet na strani kvaliteta (tj. onoga što se dobija za uloženi novac).

Ako su vam standardi viši bojim se da nećete proći ispod 600 eura za 10 dana u periodu koji ste naveli, jer su Grci na sve strane podigli cene.

Katerina i Filio su bezobrazno skupi.

Jeste to ok smeštaj, na lepom mestu itd, ali ko može da izdvoji toliki novac za studio bolje nek uplati za slične pare Aleksandra Beach ili Macriamos Bungalovs. Dobiće i klopu i svi će ga dvoriti.

I meni je delovalo sa mape da je sa druge strane magistrale. No, mi smo se ipak odlučili za Skalu Maries, po, takođe, povoljnoj ceni za lep smeštaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro jutro svima,

Vidim da se dosta prica o cenama za Katerina i Filio, i ponavljam da vredi svaku paru.

Da, jeste skuplje, ali kada smo mi trazili smestaj (napominjem da nas ima sestoro) retko gde je bilo tako velikih apartmana. A ako se uzmu dva manja, dodje se na isto po pitanju para.

Cisto poredjenja radi, nas sestoro (doje odraslih, cetvoro dece 7-14 god) smo platili 1070 EUR za deset noci, u naj skupljem terminu (14-24 Avgust).

Opet, nigde ranije nismo imali tako opusten odmor...na primer:

- Nema sklanjanja peskira ili lezaljki kada se ide na rucak ili negde u setnju,

- Uvece, iako je mrak samo sidjes do plaze i kupas se, cak i deca su se kupala po noci,

- Ja volim da pecam, tako da sam to opet radio nocu, bez potrebe da idem daleko (ko voli da peca razumece), dovoljan je stap, mamci i pivo,

- Preko dana, ako je vrucina mozes da budes u hladu na plazi, ili pak uzivas u hladovini dvorista, igras stoni tenis...opet, bez pomeranja sa plaze...

- Ne tako bita stvar ali znaci...tusevi u dvoristu....uvek na raspolaganju

-.....i ko zna sta jos cega ne mogu da se setim sada.

Naravno, ovo je opet moje misljenje, i ne mora da se svakome dopadne, ali ponavljam...vredelo je svaki cent!

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inspektor Blaza, Milos

A sta mislite o Sapho apartmanima na Pachisu Mi se ozbiljno razmisljamo da tamo uplatimo smestaj. U julu i avgustu je cena 65e dnevno, a pretrazujuci vidim da povoljnije ne mogu da prodjem, za taj period (kraj jula), za nas cetvoro. Ako je neko bio tamo ili je bar prolazio, molim za komentar. Hvala unapred!

Izmenjeno (mirarbi)
nedozvoljeno linkovanje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se zapljunem!

Mi cemo ove godine da ponovimo FIlio, otprilike iz istih ovih razloga koje je naveo Miloss. Dakle, mozda jesu poskupi, ali nama je zbog sitne dece bitna dobra baza, a to smo nasli na Pahisu. Mnogo smo se razmisljali da li da idemo opet u Filio ili u Sapho, medjutim, posto hvatamo bas ovaj period kad su im cene iste, odlucismo se za Filio. Oni imaju direktan izlaz na plazu, za razliku od Sapho, a imaju i svoje lezaljke i suncobrane. Medjutim, cini mi se da Sapho imaju vece sobe, pa cak i apartmane, po istoj ceni (bar tako pise na sajtu).

Ja sam pregledala gomilu apartmana po Tasosu, ali vratila sam se ovima jer imaju plazu na kojoj preko celog dana ima prirodnog hlada, pa ne moramo da jurimo decu i uterujemo ih pod suncobrane. Imaju i prelepo dvoriste koje je puno maslina pa i tu ima hlada, a ima i nekoliko stolova pa smo mi svakodnevno klopali bas u dvoristu.

I jos nesto: prosle godine su uglavnom nasi popunili Filio pa je klinac imao drustvo sve vreme i nije nam visio na grbaci :)

Tamo smo od 05. juna. Hoce li biti jos koga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošalji mi na pp link za smeštaj , da bacim pogled :novine:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka